Будівельнику

Умови співпраці

Для забезпечення максимальної ефективності співробітництва, створений спеціальний відділ корпоративних продажів (ВКП). Відділ складається з висококваліфікованих працівників: інженерів, конструкторів, менеджерів, логістів і т.д., спільна професійна робота яких відповідає рівню запитів найсерйозніших будівельних компаній.

ВКП працює виключно в даному напрямку, беручи участь у тендерах, конструкторських розробках, активній роботі з архітекторами, генпідрядниками і замовниками (девелоперами).

Умови співпраці

Бажання замовника

Що бажає отримати замовник від підрядника по склінню своїх об'єктів?

  • Низьку вартість 1 м2 готової і встановленої продукції;
  • Висока якість продукції та повну відповідність діючим стандартам;
  • Висока якість монтажних робіт;
  • Гнучкість у графіках проведення монтажних робіт;
  • Гарантію;
  • Професіоналізм.

Що пропонує ТМ "Вікна КОРСА" замовнику?

1. Індивідуальний підхід до кожного об’єкту.

Ще на стадії обробки технічного завдання конструктори та інженери-технологи ТМ "Вікна КОРСА" уважно вивчають проектну документацію на предмет допущених помилок в конструкціях, їх конфігурації. Це захищає замовника від помилок, пов'язаних з можливою некомпетентністю проектантів в даній продукції. При необхідності проектні організації, замовники, генпідрядники отримують абсолютно безкоштовні консультації від провідних технічних фахівців ТМ "Вікна КОРСА" та її партнера REHAU ще на стадії проектних робіт зі скління.

2. Висока якість продукції, повна її відповідність діючим стандартам.

Сертифікована високоякісна продукція ТМ "Вікна КОРСА" є втіленням у готовий виріб багаторічних розробок компаній REHAU, Gretsch-Unitas Gmbh Baubeshlage, EuroGlass, Sain-Goben, AGC Flat Glass Europe, FERCO, BKS, STORO, ATS Gmbh, Elumatec, Lisec, чиї провідні технології дозволили створити матеріали загальновизнаної якості та інструменти для їх надточної та надійної переробки. ТМ "Вікна КОРСА" має 10-ти річний досвід роботи виключно з профільними системами REHAU і повністю вивчила характеристики і можливості своєї продукції.

3. Висока якість монтажних робіт. Гарантія на монтажні роботи.

Монтажні роботи проводяться на підставі ліцензії на проведення будівельних робіт і відповідають чинним стандартам і нормам, із застосуванням сучасних високоякісних монтажних матеріалів і технологій. Вузли примикань до несучих і огороджувальних елементів попередньо розробляються та узгоджуються з проектною організацією і генпідрядником. Основна гарантія також поширюється на монтажні шви.

4. Гнучкість у графіках проведення монтажних робіт. Автономність.

ТМ "Вікна КОРСА" проводить монтажні роботи згідно графіків робіт, орієнтованих на зручність і побажання замовника, що робить можливим організовувати і проводити роботи, оптимально вписуючись в багатопотокові виробничі процеси на об'єктах в цілому. Монтажні бригади ТМ "Вікна КОРСА" забезпечені всім необхідним для проведення робіт і не створюють замовнику додаткових «клопотів» з організації своєї праці.

5. Гарантія 10 років. Післягарантійне обслуговування.

На свою продукцію ТМ "Вікна КОРСА" надає 10 річну гарантію. Також ТМ "Вікна КОРСА" надає замовнику необхідну кількість інструкцій для кінцевого користувача (у вигляді буклетів) з використання та обслуговування своєї продукції. Існуючий сервісний Call-Центр забезпечує постійну інформаційно-технічну підтримку кінцевого користувача. За допомогою лише одного дзвінка можна вирішити всі питання, що стосуються обслуговування продукції ТМ "Вікна КОРСА". Післягарантійне обслуговування надається на загальних умовах.

6. Професіоналізм.

ТМ "Вікна КОРСА" показала себе досвідченим і професійним підрядником. На нашому рахунку житлово-комерційні об'єкти VIP-класу в центральних районах Києва, стандартні житлові багатоповерхові будинки, навчальні та дитячі заклади, котеджі. Чітко налагоджені процеси, включаючи проектування, логістику виробництва і доставки, контроль проведення монтажних робіт, зводять до мінімуму можливі помилки в розмірах і конфігураціях конструкцій, затримки в часі з виробництва та монтажних робіт, «аварійні» відхилення від робочого проекту. Підтвердженням цього будуть результати нашої роботи на Вашому об'єкті.

 

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню