Тканинні ролети та плісе

Тканинні ролети та плісе

У дизайні інтер'єру будь-якого приміщення важливу роль відіграє оформлення вікон. На сьогодні існує кілька варіантів створення гідного оточення для металопластикових вікон. Крім традиційних штор, гардин і жалюзі ми пропонуємо звернути Вашу увагу на штори плісе та штори рулонного типу, які отримали друге поширене ім'я - тканинні ролети.

Ролети

Тканинні ролети на кухні

Функція ролет

Як правило, основною функцією таких ролет є запобігання проникнення сонячного світла всередину приміщення, тому відповідальні виробники (і ми в їх числі) особливу увагу приділяють якості тканинного матеріалу.

Рулонні штори

Рулонні штори володіють унікальною особливістю – вони легко вписуються в будь-який стиль інтер'єру завдяки широкому асортименту тканинних моделей і колірних рішень, наявних у продажу.

Рулонні штори

Залежно від поставленого завдання в оформленні внутрішнього простору кімнати ролети можна зробити невидимими для сторонніх очей або, навпаки, виділити їх в яскраву композицію.

Ролетки
 
 

Всі ролети тканинного типу являють собою суцільне полотно з тканини, яка накручується на вал, при цьому може опускатися, підніматися, а також фіксуватися на різних рівнях за допомогою спеціального механізму, який визначає типи тканинних ролет.

Тканинні ролети

Основні типи тканинних ролет:

 • Ролети з ланцюговим механізмом являють собою найбільш прості вироби, тому характеризуються невисокою вартістю.
 • Пружинні механізми підходять для використання на мансардних або похилих вікнах.
 • Касетні ролети ховаються в спеціальний короб з алюмінію, металопластику або іншого відповідного матеріалу.
 • Механізми з мінікасетою, як правило, призначені для металопластикових, а також мансардних вікон різних розмірів.
 • Рамкові вироби встановлюються за типом антимоскитні сітки.
 • Автоматичні моделі оснащені спеціальним програмним блоком, керованим за допомогою звичайного дистанційного пульта управління. Такі рулонні механізми відрізняються максимальною функціональністю.

Ролети системи MINI

 

Даний тип є найдешевшим рішенням для тканинних ролет, які встановлюється на віконному крилі. Направляючи виконані у вигляді шнурів, які проведені під тканиною, а не біля неї. Завдяки цьому, Ви не зачепитеся за них відкриваючи вікно, а сама ролета не чіплятиметься за віконну ручку. Також при відкриванні вікна в режимі провітрювання такі ролети не будуть гойдатись, а будуть утримуватися направляючими. Легка конструкція чудово виглядає на будь-якому вікні.

Також можливе виготовлення ролет без направляючих (шнурів). Такі ролети чудово підійдуть для глухих вікон.

897 

*ціна для порівняння

 

Замовити

Ролети системи MINI

Ролети системи CLASSIC

 

Даний тип – класична елегантність. Надзвичайно популярна через свій позачасовий дизайн і доопрацьовану конструкцію.

Корпус ролети виконаний з алюмінію. Плоскі алюмінієві направляючі клеяться за допомогою пінкової стрічки до профілю вікна, таким чином ролета рухається між направляючою та склопакетом. Ролета містить механізм, який кріпиться до зовнішньої сторони бічної плитки, дозволяючи легко монтувати/демонтувати ролету, що полегшує її технічне обслуговування. Ролета CLASSIC оснащена само гальмуючим механізмом, який дозволяє затримувати тканину на довільній висоті без необхідності чіпляти ланцюжок ролети за кріплення.

1320 

*ціна для порівняння

 

Замовити

Ролети системи CLASSIC

Ролети системи PROFI

 

Це винятково швидка та легка в монтажі ролета, яка повністю приклеюється на двосторонню стрічку. Касета ролет виготовляється з алюмінію, має підвищенний об’єм та клеїться до віконного профілю. Рух ролет відбувається в просторих п-подібних направляючих, які не затримують світло. Найбільшою перевагою цієї ролети є можливість самостійно її знімати та встановлювати на вікно без необхідності відклеювання двосторонньої стрічки.

1625 

*ціна для порівняння

 

Замовити

Ролети системи PROFI

 

На окрему увагу заслуговує особливий вид ролет - день-ніч. Такі ролети складаються з комбінованих тканин. Одна тканина за фактурою прозоріша, а інша - більше темніша.

Переваги тканинних ролет

Незалежно від обраного механізму, всі тканинні ролети володіють рядом таких переваг:

 • Компактність, функціональність і практичність;
 • Широка область застосування: квартири, офіси, будинки, салони та інші приміщення;
 • Тканинні ролети, як і вертикальні жалюзі, підкреслюють та доповнюють інтер’єр приміщення;
 • Дають приємне розсіяне світло певного відтінку. Ви самі обираєте відтінок тканини та, відповідно, відтінок світла;
 • Гармонійне поєднання з будь-яким стилем в дизайні інтер'єру;
 • Захист від сонячних променів і ультрафіолетового випромінювання;
 • Різноманітна система кріплення: на стіну, вікно, проєм або стеля;
 • Використання тканин, оброблених спеціальними антибактеріальними, пиловідштовхуючими, а також антистатичними засобами;
 • Висока зносостійкість;
 • Висока стійкість матеріалу до вигорання;
 • Простота в експлуатації та легкість догляду;
 • Як правило, використовується вогнестійкий тканинний матеріал, що не мнеться.
 • Залишають відкритим підвіконня. Звикли використовувати підвіконня? Тканинні ролети Вам підійдуть.

Тканинні ролети

У будь-якому випадку, сучасні ролети з тканини зарекомендували себе стильними та функціональними виробами, ідеально поєднуються зі шторами, а також використовуються в якості окремих елементів.

Якщо для Вас важливий інтер’єр приміщення, Ви хочете отримати певний відтінок світла, мати вільний доступ до підвіконня - тканинні ролети ТМ Вікна КОРСА, рішення для Вас.

Плісе

Плісе – це ультрамодна та оригінальна новинка в дизайні інтер'єру, яка може стати альтернативою тканинним ролетам. Багата кольорова гамма та досить широке розмаїття фактур дозволяє даному типу сонцезахисних систем вдало підходити практично до всіх особливостей будь-якого інтер'єру та гармонійно доповнювати загальний стиль Вашого приміщення.

1671 

*ціна для порівняння

Замовити

Плісе складається з 2-3 профілі між якими знаходиться тканина. При піднятті чи опусканні тканина складається в спеціальні складки - гармошки.

Тканина може мати різну щільність, фактуру та дизайн. Також доволі широко застосовуються тканини з металізованим світловідбиваючим покриттям. Вони перешкоджають потраплянню ультрафіолету в кімнату, тим самим захищаючи меблі та шпалери від вигорання, а також запобігають нагрівання приміщення.

Найпопулярнішим та найбільш розповсюдженим видом штор плісе являється вільнозвисаючі.

Вільнозвисаючі плісе мають бічну фіксацію та рухаються за допомогою спеціальних тросів натягу. Троси встановлюються в конструкцію штор з боків. Такий вид штор буде дуже зручним для використання на вікнах з відкидними або поворотними стулками.

Можливість закривати вікна практично будь-якої геометричної форми - одна з основних переваг штор плісе. Також не виникне складнощів для монтажу штор на різних віконних поверхнях, що мають нахил : там, де складно встановити рулонні штори, для плісе не виникне абсолютно ніяких проблем, чи це буде мансардне вікно або частина даху. Ці можливості з'являються завдяки властивості штори дуже легко пристосуватися до будь-якої форми вікна. Плісе досить легко складається в компактні складки та за рахунок невеликого профілю кріплень вони стають практично не видимими на тлі скла.

Управління шторами плісе відбувається за допомогою керованої пелюстки на карнизі.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (8 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню