Все про зламобезпеку

Все про зламобезпеку

Безпека приміщення без сумнівів дуже важлива. І на перший погляд, може здатися, що найбільш уразливими місцями приміщення являються вікна та двері. Але якщо укомплектувати їх протизламними елементами, Ви можете значно підвищити рівень захисту від зламу вікон та дверей, тим самим зробити своє житло неприступною фортецею. Захист від зламу актуальний не лише для приватних будинків і квартир, але й для магазинів, банків, аеропортів, торгових центрів та офісних будівель.

Рівень захисту від зламу вікон та дверей визначається європейськими класами зламобезпеки - від WK-1 до WK-6. Під класом зламобезпеки розуміється гарант того, що вікно чи двері витримають злам мінімум 6 хвилин, при використанні фізичної сили та/або певного інструменту. Цього часу має вистачити для приїзду правоохоронних органів чи працівників служби охорони.

Максимально наближаючись до сучасних класів зламобезпеки, спеціалісти ТМ Вікна КОРСА адаптували їх для кліматичних умов України. В наслідок чого був знайдений компроміс між високим рівнем безпеки та збереженням енергозберігаючих властивостей вікна. Адаптовані класи зламобезпеки отримали додатковий індекс “А” в маркування - WK (A).

ТМ Вікна КОРСА пропонує своїм клієнтам вікна та двері, які відповідають вимогам безпеки для класів від WK-1 (A) до WK-3 (A).

Варто зазначити, що ТМ Вікна КОРСА може виготовляти вікна та двері, які відповідають європейським класам зламобезпеки (WK), але в такому випадку вікна та двері не будуть підходити під Державні будівельні норми України, так як в таких конструкціях використовується не енергозберігаючі склопакети.

Класи зламобезпеки WK (A)

WK-1 (A) - забезпечує базовий захист від зламу з застосуванням фізичної сили чи використанням кишенькових інструментів (викруток та відмичок).

WK-2 (A) - забезпечує захист від досвідченого зломщика, який використовує стандартні інструменти (розвідні ключі, викрутки, молоток).

WK-3 (A) - забезпечує захист від досвідченого зломщика, який використовує важкий інструмент (лом, цвяходер, потужні викрутки).

Щоб відповідати тому чи іншому класу зламобезпеки вікна комплектуються протизламними елементами.

Давайте розглянемо, якими протизламними елементами можуть комплектуватися вікна.

Фурнітура

Рівень захисту від зламу багато в чому залежить від комплектації фурнітури. Протизламна фурнітура це перший крок до безпеки Вашого житла. Якісна протизламна фурнітура буде гарантом захисту вікон від зламу. Від комплектації фурнітури притизламними елементами залежить клас зламобезпеки. Чим більше протизламних елементів встановлення в фурнітуру, тим надійніше буде Ваше вікно. При виготовленні металопластикових вікон ТМ Вікна КОРСА використовує фурнітуру німецького виробника GU. Компанія GU вже давно зарекомендувала себе, як лідер в області протизламної віконної фурнітури.

Які ж є протизламні елементи фурнітури?

Ручка з замком. Механізм такої ручки блокує рух тяг фурнітури та не дозволяє відкриття вікна зовні приміщення шляхом натиску на цапфи. При цьому звичайне відкриття вікна всередину приміщення залишається доступним і не складним. Захисна планка запобігає висвердлювання ручки та встановлюється разом з фурнітурою.

Ручка з замкомРучка з замком

Грибоподібні цапфи - це замикаючі елементи вікна, які також виконують функцію захисту від зламу. Виготовляються цапфи з високоміцної сталі та встановлюються на вікна за замовчуванням.

 

Грибоподібні цапфиГрибоподібні цапфи

Відповідні планки. Використання протизламних відповідних планок обумовлено тим, що разом з грибоподібними цапфами вони забезпечують щільне притискання стулки до рами. Протизламні відповідні планки виготовляються зі сталі та спецсплавів. Від кількості встановлених притизламних відповідних планок залежить клас зламобезпеки вікна.

Протизламні відпоідні планки

Фальцева нижня петля.  Відмінність фальцевої петлі від звичайної в тому, що кріпиться вона до армування в нижній частині стулки. Завдяки цьому витримує більші навантаження ніж звичайна петля.

Фальцева нижня петляФальцева нижня петля

Наступним кроком на шляху до захисту вікон від зламу буде вибір та установка протиударного склопакета.  Для таких склопакетів використовується спеціальні стекла, які стійкі до механічних пошкоджень та ударів.

Триплекс скло складається з декількох стекол між якими знаходиться протиударна плівка. Таке скло стійке до пошкоджень та являється абсолютно безпечним для людей. Навіть у випадку розбиття триплекс скла, воно не сиплеться, а залишається на плівці. Таким чином, потрапити в приміщення через склопакет з триплекс склом стає практично неможливо.

Загартоване скло виготовляється по спеціальній технології. Спочатку звичайний лист скла розігрівають до температури загартування, а потім охолоджують холодним повітрям з обох сторін. Після такої обробки скла стає неймовірно міцним та стійким до ударів. Щоб розбити таке скло, потрібно прикласти чимало зусиль. Загартоване скло також являється абсолютно безпечним для людини. Навіть якщо вдасться розбити таке скло, воно розсиплеться на маленькі осколки розміром не більше 5 мм.

Металопластикові двері з протиударним склом
 
 

Також компанія КОРСА пропонує своїм клієнтам броньоване або куленепробивне скло. Технологія виготовлення таких стекол полягає в багатошаровості. Чим більше шарів стекол, тим міцніше буде скло. Наприклад, куленепробивне скло, яке складається з 4 сткол товщиною 4 мм, здатне витримати постріл з пістолета ТТ.

Всі перераховані вище елементи фурнітури та вікна забезпечать надійний захист від зламу.

Для того, щоб визначити який клас зламобезпеки потрібний саме Вас, потрібно звернути увагу на чотири основних фактори:

  1. Положення об’єкту;
  2. Наскільки добре об’єкт видно перехожим;
  3. Наскільки легким може бути доступ потенційного злочинця до об'єкта;
  4. Протягом якого часу після надходження сигналу можливе прибуття допомоги.

Відповівши всього на декілька простих питань Ви зможете дізнатись який клас зламобезпеки потрібний саме Вам.

 

Якщо Ви хочете замовити протизламні вікна, наші менеджери з радістю підкажуть та порадять оптимальну комплектацію вікна під Ваші потреби. За консультацією звертайтесь в авторизовані точки продажу ТМ Вікна КОРСА чи замовляйте безкоштовний дзвінок.

 

Замовити безкоштовний дзвінок

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (11 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню