Новинка - декоративні сендвіч-панелі для дверей

Новинка - декоративні сендвіч-панелі для дверей

Новинка компанії “Вікна КОРСА” - декоративні сендвіч-панелі для металопластикових та алюмінієвих дверей.

Декоративные сэндвич-панели

Декоративні сендвіч-панелі виготовляються з високоякісних твердих пвх плит, всередині яких знаходиться відмінний теплоізоляційний матеріал - екструдований пінополіуретан. Застосовуються сендвіч-панелі для виготовлення вхідних та міжкімнатних дверей.

Сендвіч-панель в розрізі

Максимальні розміри декоративних сендвіч-панелей становлять 880 х 2050 мм, що дозволяє  підібрати їх для проємів різних розмірів. 

 

Об'ємний візерунок на декоративних сендвіч-панелях випресовуються на спеціальних високотехнологічних пресах у листах ПВХ та може бути виготовлений в 15 різних варіантах. Крім естетичної функції та вишуканості він додає конструкції додаткової міцності. Двері з декоративними сендвіч-панелями підійдуть як для котеджів, так і для квартир. 

Переваги декоративних сендвіч-панелей

Теплоізоляція

Екструдований пінополіуретан вважається найкращим утеплювачем, оскільки має велику щільність і перешкоджає промерзанню дверей навіть при екстремальних температурах до -40°С. Сендвіч-панель товщиною 20 мм дорівнює теплоізоляційним властивостям 80 сантиметрової цегляної стіни! Виготовляються сендвіч-панелі товщиною 24 мм, 32 мм, 42 мм та 44 мм, що допоможе зберегти тепло у Вашому домі та кошти на опаленні взимку. 

Довговічність

В порівнянні зі звичайними склопакетами сендвіч-панелі набагато легші (вага готової сендвіч-панелі від 12 кг), що зменшує навантаження на завіси і відповідно з часом не виникає провисання дверей, а термін експлуатації дверей значно триваліший.

Крім цього, декоративні сендвіч-панелі володіють високою стійкістю до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання, структура і колір поверхні залишаються без змін, що подовжує термін експлуатації дверей. 

Дизайн

Декоративні сендвіч-панелі можуть використовуватися як у вхідних, так і в міжкімнатних дверях, створюючи неперевершений дизайн фасаду будинку або підкреслюючи ексклюзивний інтер'єр квартири. Понад 120 моделей сендвіч-панелей в кольорах золотий дуб, махагон, темна вишня, горіх, антрацит, з вітражним склом та фацетними вставками - все це зробить Ваші двері ще більш привабливими та вишуканими!

Легкість у догляді, безпечність

Сендвіч-панелі не вимагають особливого догляду, для очищення достатньо протерти їх вологою ганчіркою. Сендвіч-панелі виготовляються з ПВХ, що є важко займистим та самозгасаючим матеріалом. Двері з сендвіч-панелями пройшли сертифікацію і дозволені для установки в медичних і дитячих закладах.

Відео: Декоративні сендвіч-панелі
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Декоративні сендвіч-панелі вже давно використовуються при виробництві дверей та здобули визнання завдяки своїм перевагам в порівнянні зі склопакетами. Широка палітра кольорів, понад 120 дизайнів, можливість використовувати вітражі та фацетні вставки дозволяє підібрати дверну панель на будь-який смак та в будь-якому стилі. 

Отримати детальну консультацію та замовити двері з декоративними сендвіч-панелями Ви можете на нашому сайті.

Отримати консультацію

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.6 (11 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню