Псевдовітражі

Псевдовітражі

Вікна у будь-якому приміщенні займають одне з центральних місць, тому їх декорування є основною метою у створенні інтер’єру.

ТМ Вікна КОРСА пропонує один із найпопулярніших видів декорування скла – псевдовітраж.

 

 

 

 

Від вітражів у прямому розумінні, складених з окремих шматочків кольорового скла і склеєних спеціальною речовиною, псевдовітраж відрізняється технікою створення.

Заливний псевдовітраж виготовляється за допомогою спеціальної машини, яка спочатку наносить контур малюнка на будь-яке скло, а потім в ручну майстер заливає композицію спеціальним поліуретановим лаком змішаним з фарбою.

 

 

 

 

 

 

 

 
При виготовленні складних малюнків застосовується  перехід кольору або тонування розпиленням, коли лак з тонером розпилюється , а не заливається. Це застосовується для отримання реалістичності зображення.

Також, при промальовці складних зображень з багатьма деталями, використовують трафаретний спосіб нанесення, при якому на вітражі відсутній контур, а весь малюнок наноситься в ручну через спеціальний трафарет, що створює враження цілісної картини.

Ще один вид створення вітражу – це вітраж з металевою протяжкою. Виготовляється він за тією ж технологією, що і заливний вітраж, тільки контур (металева шинка-протяжка) накладається   після заливки вітража майстром вручну, а не машиною.

Вітраж з металевою протяжкоюВітраж з металевою протяжкою

Лак та фарба сертифіковані. Після висихання на склі утворюється міцний шар, що має високу адгезію, стійкість до перепаду температур, атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання і механічного впливу. Максимально малюнок псевдовітражу буде захищений від факторів навколишнього середовища, якщо його ставити всередину двокамерного склопакета.

Однією з переваг псевдовітражу є робота на пропускання світла. Вітраж наноситься на одну сторону скла, а малюнок видно з обох сторін. Якщо основою для вітража є матове скло, то у місцях заливки лаком, скло стає прозорим (лише затоноване у певний колір) і пропускає світло.

 

 

 

 

Готовий вітражний виріб не несе в собі ніякої небезпеки при установці в приміщеннях. Полімерний контур у затверділому стані, так само, як і заливний лак, безпечний і не токсичний. У виробах склопакети з вітражами не піддаються механічному впливу, доглядати за ними так само просто, як і за звичайними склопакетами.

Вітражі наповнюють простір новими фарбами та надають інтер’єру неповторний шарм, роблять його особливим і неповторним.

А ТМ Вікна КОРСА спробує втілити у реальність найсміливіші ваші бажання та творчі ідеї по дизайну вікон.

Ознайомитися з варіантами виконання псевдовітражів Ви можете в нашому каталозі.

 

Дивитися каталог

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.5 (12 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню