Сучасна та стильна система декорів REHAU KALEIDO CОLOR

Сучасна та стильна система декорів REHAU KALEIDO CОLOR
rehau kaleido color

Вікна та двері є невід'ємною частиною дизайну будь-якої будівлі і приміщення. Тому кожен при замовленні бажає вибрати найбільш підходящий зовнішній вигляд конструкції, який буде радувати око. З системою кольорів і декорів KALEIDO COLOR від REHAU ви можете бути впевнені, що знайдете візуальне оформлення, яке буде ідеально поєднуватися із загальним стилем.

Kaleido Woodec

Матові моделі, які не тільки візуально, але і тактильно імітують дерево. Поверхня REHAU Woodec дуже стійка до впливу і не вимагає регулярного фарбування або лакування, а також легко чиститься від пилу і бруду.

седой дуб

Сивий дуб

выбеленный дуб

Вибіленний дуб

янтарный дуб

Бурштиновий дуб

дуб бурбон

Дуб Бурбон

KALEIDO FOIL

Широка різноманітність декоративних плівок KALEIDO FOIL в однотонному або фактурному стилях. Для кожної зі сторін профілю можна вибрати різну ламинацию, що дає можливість стилізувати по різному зовнішню і внутрішню сторону приміщення.

черный структурированный

Чорний
структурований

черная ночь матовый

Чорна ніч
матовий

серый антрацит матовый

Сірий антрацит
матовий

махагон структурированный

Махагон
структурований

алю db

Алю DB

темно-красный структурированный

Темно-червоний
структурований

выбеленный дуб структурированный

Вибілений дуб світлий
структурований

серый антрацит структурированный

Сірий антрацит
структурований

KALEIDO PAINT

Якісне лакове фарбування KALEIDO PAINT методом розпилення наноситься декількома шарами. Широка різноманітність дизайну з великою кількістю кольорів, а також гладка або структурована поверхня на вибір, дають можливість як завгодно підібрати візуальне оформлення. Поверхня легко чиститься, а для додаткового захисту і стійкості забарвлення її можна покрити прозорим лаком. Також варто відзначити екологічність, так як використовуються водорозчинні лаки.

У випадку з системами REHAU GENEO і REHAU Synego опціонально є можливість покрити лаком внутрішню і зовнішню лицьові поверхні профілю, а для REHAU Brillant-Design і REHAU Euro-Design 70 - повністю залакувати поверхню профілю.

KALEIDO COVER

Якщо ви хотіли б додати поверхні металопластикових вікон і дверей металевого виду і довговічності, пропонуємо вам алюмінієві накладки REHAU KALEIDO COVER. Вони міцно прикріплюються на профіль, забезпечуючи додатковий захист, а велика різноманітність візуального оформлення впишуть їх в будь-який дизайн. Поверхня накладок може бути андована або пофарбована в будь-який колір з палітри з більш ніж 170 відтінками по RAL, DB або NCS, для чого може бути використана рідка або порошкова фарба. Алюмінієві накладки стійкі, довговічні і не вимагають великих витрат на технічне обслуговування, що робить їх ще одним відмінним дизайнерським і практичним рішенням.

алюминиевые накладки

Наша компанія є офіційним партнером REHAU в Україні, завдяки чому ви можете придбати продукцію без націнок і посередників. Металопластикові профільні системи REHAU дозволяють виготовляти вікна будь-якої форми відповідно до Ваших побажань. Якщо у вас є питання стосовно продукції ви можете звернутися за детальною консультацією до нашого менеджера.

Потрібна консультація

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню