Прихована фурнітура GU

Прихована фурнітура GU

Фурнітура - це невід’ємна частина будь-якої металопластикової конструкції. Від якості фурнітури залежить не тільки коректність роботи вікна, але й тривалий термін служби. ТМ Вікна КОРСА комплектує вікна тільки високоякісною фурнітурою від німецького виробника з понад 100 річний досвід - Gretsch-Unitas.

Стандартно ТМ Вікна КОРСА комплектує всі металопластикові вікна фурнітурою GU UNI-JET. Це якісна поворотно відкидна фурнітура для металопластикових вікон, яка зарекомендувала себе у всьому світ.

У 2011 році ТМ Вікна КОРСА виготовила перше в Україні металопластикове вікно з прихованою фурнітурою GU UNI-JET S-CONCEALED.

Прихована фурнітура GU UNI-JET S-CONCEALED

Нова концепція дизайнерських рішень у віконній галузі - вікна без видимих елементів фурнітури. У таких вікнах петлі знаходяться всередині конструкції - між рамою і стулкою. Звичайне вікно з усіма базовими функціями та можливими опціями дозволяє розширити можливості архітектора по впровадженню сучасних дизайнерських рішень в проекті, не приймаючи до уваги акцент на петлях. Крім естетичних переваг, в такому вікні присутня експлуатаційно корисна якість - по всьому периметру вікна відсутнє передавлення першого контуру ущільнення, що підвищує опір продуванню в разі екстремально сильних вітрових навантажень.

Прихована фурнітура GU
 
Прихована фурнітура GU - елегантний зовнішній вигляд, надійність, безпека та практичність.

 

Розглянемо всі переваги прихованої фурнітури GU UNI-JET S-CONCEALED:

Зовнішній вигляд вікна. Всі елементи фурнітури абсолютно невидимі - нижня опора, верхня опора, ножиці та петлі. Приховані петлі фурнітури дозволяють дуже легко доглядати за вікном. Також завдяки цьому деталі фурнітури не забруднюються та не пошкоджуються під час оздоблювальних робіт.

Максимальний кут відкриття. Вікна з прихованою фурнітурою мають максимальний кут відкриття стулки 100°. Це забезпечує оглядовість з вікна на весь світловий проєм. Також завдяки цьому стулка не буде битись об відкос.

Багатоступінчата протизламність. Відповідає індивідуальним вимогам безпеки всіх рівнів захисту, від базової до сертифікованого класу зламобезпеки WK-2 по стандарту DIN V ENV 1627-1630.

Підвищена теплоізоляція вікна, підтверджується чудовими результатами випробувань. Підвищена теплоізоляція досягається за рахунок прихованих петель, які не перетискають ущільнювач.

Вікно з прихованою фурнітурою GU UNI-JET S-CONCEALED

Антикорозійне покриття. Спеціальне покриття Ferguard Silber подовжує термін служби фурнітури до 20 років. Результати випробувань показують, що фурнітура з покриттям Ferguard Silber витримує понад 500 годин занурення в соляному розчині без появи іржі.

Монтаж. Прихована фурнітура GU UNI-JET S-CONCEALED може встановлюватися на вікна, балконні двері, середньопідвісні вікна, системи що складаються та паралельно-зсувні системи (oZ). Максимально допустима вага стулки до 100 кг.

Кріплення виключно за допомогою гвинтів - немає необхідності свердління в рамі. Даний тип фурнітури чудово підходить для ручного, частково-автоматичного та повністю автоматичного монтажу.

Легкість в обслуговуванні. Установлювати вікно з прихованою фурнітурою може одна людина, завдяки тому, що стулка навішується паралельно рамі, а не під кутом в 90°, як у випадку зі звичайною фурнітурою.

Якість прихованої фурнітури перевірено інститутом віконних технологій, ift Rosenheim.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.3 (10 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню