Новий рівень безпеки для дітей від ТМ Вікна КОРСА

Новий рівень безпеки для дітей від ТМ Вікна КОРСА

 

ТМ Вікна КОРСА презентує принципово нову систему дитячої безпеки металопластикових вікон — блокуючий замок Антимауглі. 

Також ми розглянемо ручку з замком — базовий варіант підвищення безпеки вікон для дітей. 

Блокуючий замок Антимауглі

Якщо у Вас вдома є маленькі діти, Ви напевно знаєте, які це невгамовні істоти. Діти вивчають світ. Вони допитливі, енергійні, на все хочуть подивитися і спробувати. Не є винятком і металопластикові вікна. Адже за вікном яскраво світить сонце, на підвіконні сидить горобець і взагалі цікаво, як там, з іншої сторони.

В цьому криється небезпека. Відкрите вікно і маленька дитина — не найкраще поєднання. Ще однією загрозою відкритого навстіж вікна може стати антимоскітна сітка. Діти, бачачи перед собою сітку, сприймають її як надійну опору і спираються на неї, але сітка не розрахована на навантаження такого роду.

Забути про всі загрози, які несе відкрите вікно, можна, якщо придбати вікна ТМ Вікна КОРСА. Якщо у Вас вдома маленька дитина, ми можемо укомплектувати Ваші вікна блокуючим замком «Антимауглі». Принцип роботи даного замка полягає в блокуванні повного відкривання вікна.

Решта функцій, провітрювання (відкид) і мікропровітрювання, як і раніше працюють. Таким чином, в дитячій кімнаті, та й в усьому будинку, не хвилюючись можна залишати вікна привідкритими.

Блокуючий замок на вікнаБлокуючий замок на вікна

Розглянемо детальніше принцип роботи блокуючого замка Антимауглі. 

Антимауглі складається з двох частин: сам замок і відповідна планка. Замок кріпиться до нижньої частини стулки, а планка — до рами вікна.

Блокуючий замок АнтимаугліБлокуючий замок Антимауглі

Закривається і відкривається «Антимауглі» ключем, доступ до якого є тільки у батьків. Дужки ключів яскравого червоного кольору, це дозволяє легко їх знаходити.

Блокуючий замок Антимауглі - безпека ваших дітейБлокуючий замок Антимауглі - безпека Ваших дітей!

Блокуючий замок Антимауглі робить металопластикові вікна повністю безпечними для Ваших дітей!

Ручка з замком.

Сучасні металопластикові вікна відкриваються досить легко і практично безшумно. Ви можете навіть не почути, коли дитина буде намагатися відкрити вікно. У ТМ Вікна КОРСА є рішення для таких випадків.

Значно посилити захист вікна від несанкціонованого відкривання зовні і зробити його більш безпечним для дітей всередині приміщення можна, встановивши віконну ручку з замком.

Ручка з замочком ставиться на місце звичайної ручки і повністю замінює її функціонал. ТМ Вікна КОРСА, в залежності від побажань клієнта до дизайну, пропонує ручки з замком двох відомих німецьких виробників — компаній GU і HOPPE.

Ручка з замочкомРучка з замочком

Принцип роботи ручки з замком дуже простий і ефективний. При повороті ключа блокується можливість повороту ручки, а відповідно і робота передач фурнітури. Блокування вікна здійснюється в двох положеннях: повністю закритому і відкритому на провітрювання (положення відкиду).

Ручка з замком захистить Вашу дитину від небезпеки випадкового відкривання вікна. І від протягу, якщо дитина відкрила вікно без Вашого відому. Також функція блокування вікна в положенні провітрювання (відкиду) дозволить в теплу погоду забезпечити приміщення свіжим повітрям. Ви можете не боятися, що дитина випадково відкриє вікно повністю.

Ручка з замочкомРучка з замочком

Що саме вибрати? ТМ Вікна КОРСА рекомендує:

Якщо Ви хочете зробити вікна безпечними для дітей, але при цьому залишити функції провітрювання (відкиду) і мікропровітрювання — встановлюйте блокуючий замок Антимауглі.

Якщо Ви хочете мати можливість фіксувати вікно в закритому положенні або в положенні провітрювання — Ваш вибір ручка з замком.

Фурнітура для захисту дітей
 
 

Замовити

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.9 (9 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню