"Холодні" алюмінієві вікна

"Холодні" алюмінієві вікна

Сучасні та строгі алюмінієві вікна стануть чудовим рішенням для скління практично будь-якої будівлі. Вони довговічні, надійні та якісні.

Алюмінієві вікна можна розділити на два види: “теплі” та “холодні”. В “теплих” алюмінієвих вікнах присутній терморозрив (спеціальна поліамідна вставка всередині профілю, яка запобігає проникненню холоду в приміщення). Такі вікна можуть використовуватись практично всюди, в будь-яких типах приміщень. Енергоефективні характеристики “теплих” алюмінієвих вікон прирівнюються до металопластикових вікон. Якщо до вікон не висуваються високі вимоги по енергозбереженю, встановлювати “теплі” алюмінієві вікна недоцільно. Наприклад, якщо потрібно встановити вікна в неопалюване приміщення, краще підійдуть “холодні алюмінієві вікна. В таких вікнах відсутній терморозрив, що робить їх доступнішими за ціною.

 

"Холодні" алюмінієві вікна"Холодні" алюмінієві вікна в багатоповерховому будинку

6148 

*ціна для порівняння

Замовити

“Холодні” алюмінієві вікна чудово підійдуть для скління балконів, складських та неопалюваних приміщень. Також такі вікна знайшли своє застосування і в приватному будівництві: неопалювані веранди та тераси, також в якості внутрішніх перегородок. Такі вікна виготовляються з алюмінієвих профілів.

 

"Холодний" алюмінієвий профіль без терморозриву"Холодний" алюмінієвий профіль без терморозриву

Вікна з “холодного” алюмінієвого профілю володіють цілим рядом переваг:

Висока міцність. Вікна з алюмінієвих профілів володіють високою міцністю конструкції. Це дозволяє нам виготовляти алюмінієві вікна великих розмірів без втрати жорсткості. Великі алюмінієві вікна зберігають свої геометричні розміри протягом всього терміну експлуатації.

Легкість конструкції. “Холодні” алюмінієві вікна доволі легкі, що знижує навантаження на проєм в якому вони встановлені та фурнітуру, тим самим продовжуючи термін служби вікна.

Довговічність. Вікна з алюмінію володіють надзвичайно тривалим строком експлуатації. Алюмінієві вікна стійкі до корозії, несприйнятливі до ультрафіолетових випромінювань та кислот. На протязі всього терміну експлуатації алюмінієві вікна зберігають свій привабливий зовнішній вигляд.

 

Будинок з "холодними" алюмінієвими вікнамиВікна з “холодного” алюмінієвого профілю

 

Температурний режим. Використання алюмінію для виготовлення вікон також обумовлене стійкістю алюмінієвих профілів до перепаду температур. Алюмінієві вікна зберігають всі свої властивості при температурі від -80 ℃ до +100 ℃.

Стійкість до горіння. Алюмінієві вікна несприйнятливі до горіння, так як виготовлені з негорючих матеріалів.

Зовнішній вигляд. Однією з переваг алюмінієвих вікон являється широкий вибір декоративних рішень. По бажанню клієнта ТМ Вікна КОРСА може зробити ламінацію під дерево чи пофарбувати профіль в будь-який колір по таблиці RAL. Якщо ви хочете прикрасити склопакет у нас є що запропонувати. Вітражі, фацети, шпроси, тонування для вікон, гравіювання, гнуте скло та піскоструйна обробка - все це доступно для наших клієнтів.

 

Безпека. Завдяки високій жорсткості, алюмінієві вікна володіють високим рівнем захисту від зламу. Укомплектувавши склопакет склом триплекс або загартованим склом можна додатково підвищити рівень захисту від зламу.

Технічні характеристики деяких “холодних” алюмінієвих профілів:

Профільна система

PONY 375 ALTEST

Alutech ALT C48

Монтажна глибина

37,5мм і 45мм

48 мм

Максимальна товщина склопакета

24 мм

30 мм

Повітропроникність

Клас А

Клас А

Водопроникність

Клас А

Клас А

Ущільнювачі

EPDM

EPDM

Прийнявши рішення купити “холодні” алюмінієві вікна від ТМ Вікна КОРСА додатково Ви отримаєте:

  • Безкоштовний замір. Детальну консультацію та точний замір Ваших майбутніх вікон Ви отримаєте абсолютно безкоштовно.
  • Доставка. Доставка готових конструкцій на об’єкт здійснюється на спеціально облаштованому транспорті ТМ Вікна КОРСА.
  • Якісний монтаж - запорука тривалого терміну експлуатації алюмінієвих вікон. Монтажні бригади ТМ Вікна КОРСА пройшли спеціальне навчання та мають не один рік досвіду в установці алюмінієвих вікон.

 

Викликати замірника безкоштовно

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.7 (17 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню