Будівельнику

Про компанію "Вікна КОРСА"

Продукція, що випускається під зареєстрованою торговою маркою КОРСА, є однією з кращих на українському ринку металопластикових конструкцій. Вікна, двері, гаражні ворота, ролети, жалюзі з пластику, металу і скла - ось стислий перелік нашої продукції.
 

Виробнича площа 4300 м2, складська - 19000 м2. Розрахункова виробнича потужність - 50 тис.м2 конструкцій на місяць. Стратегічний партнер - компанія REHAU (Німеччина) - є постачальником профілів для виробництва та постійним аудитором якості вікон КОРСА.

Європейські стандарти

У 2007 році підписаний договір, згідно з яким управління виробництвом і просуванням ТМ КОРСА перейшло до холдингу UW (Швейцарія), що стало першою подібною угодою з продажу бізнесу західної компанії в галузі.

Новий власник активно розширює частку марки на існуючих ринках, а також впроваджує її на ринки нових регіонів.

Ключі до успіху

Ключовими факторами успіху торгової марки КОРСА, що використовуються при просуванні, є стабільність якості продукції та постійні інновації, які приносять вікнам КОРСА популярність і рекомендації постійних клієнтів з початку організації виробництва в 1998 році у Вінниці.

Фірмові салони та дилери

Сьогодні зареєстрована торгова марка КОРСА має в своєму розпорядженні розгалужену мережу філій та представництв у різних містах України з головним офісом і основною виробничою базою у місті Вінниця. Компанія володіє 9 фірмовими салонами «Вікна КОРСА» і співпрацює більше як з 150 дилерськими представництвами на території України.

Підвищення ефективності

Розвиток мережі салонів «Вікна КОРСА» відбувається відповідно до обраної стратегії, що дозволяє компанії відчувати себе впевнено на ринку і розвиватися стабільно: збільшення оборотів не тільки за рахунок відкриття нових салонів, але і за рахунок збільшення ефективності існуючих. Компанія відкриває тільки повноцінні салони, слідуючи єдиним корпоративним стандартам, з максимальним асортиментом і високим рівнем обслуговування.

Фірмові салони «Вікна КОРСА» славляться повним циклом послуг: заміри, кваліфікована консультація менеджера, якісна установка вікна, гарантійне обслуговування.

Якість - візитна картка ТМ КОРСА

Кожне пластикове вікно від торгової марки КОРСА - це створений індивідуально для Вас високотехнологічний механізм, який пройшов лабораторні та сертифікаційні випробування і був проконтрольований на всіх етапах, особливо на етапі "виробництва вікна".

Для кожного салону важливо, щоб клієнти ставали постійними замовниками. І це вдається - з року в рік статистика, яка ведеться за допомогою Call-центру ТМ КОРСА, свідчить: практично кожен другий замовник - це або постійний клієнт компанії, або звернувся за рекомендацією. Тож можна з усією відповідальністю стверджувати: вікна КОРСА рекомендують друзям!

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню