Дилеру

Умови співпраці

Умови співпраці

Компанія ВІКНА КОРСА працює на ринку України з 1999 року. Вона досить відома по всій території України, завоювала довіру покупців і має офіційні представництва в кожному регіоні країни.

Давайте розберемо поетапно, як стати дилером компанії ВІКНА КОРСА, що для цього потрібно і чим відрізняється дилер (точка продажів) від представника компанії.

Перше, що повинно бути d кожного, це бажання працювати в команді і не боятися вчитися!

Що потрібно зробити:

  • Залишити заявку зі своїми контактами на сайті або зателефонувати на гарячу лінію за телефоном (067) 433-31-65.
  • Отримати ознайомчу анкету і заповнити її. Анкета заповнюється для знайомства, так як компанія ВІКНА КОРСА підходить індивідуально до кожного клієнта і намагається запропонувати Вам найбільш комфортні і взаємовигідні умови для роботи.
  • Протягом 24 годин з Вами зв'яжеться представник компанії для уточнення необхідної інформації і запропонує варіант % знижки, а також варіанти логістики.
  • Усi питання Ви можете поставити представнику компанії по телефону або написати в електронному листі.

Якщо ми приходимо до спільного консенсусу, то наступний етап це підписання договору, в якому прописані обов'язки і права кожної зі сторін.

На перших етапах співпраці Ваші дані фіксуються на сайті www.korsa.ua в розділ точка продажів, де клієнт зможе побачити Ваші контакти і звернеться при необхідності.

Також Ви отримаєте інформацію дилер-центру, всі його контакти і електронні адреси. До менеджерів дилер-центру можна звертатися з будь-яких питань, що виникають в процесі роботи: прорахунки конструкцій різної складності, технічні консультації, гарантійні зобов'язання і т.д.

На перших етапах роботи прорахунки замовлень можна робити в телефонному режимі, при цьому обов'язково потрібно вказати всю комплектацію замовлення і перевірити зворотнє технічне завдання, яке прийде до Вас на електронну пошту.

Після цього можна отримати програму, пройти безкоштовне навчання роботи в ній і вже самостійно прораховувати конструкції, оформляти замовлення клієнта, а також роздруковувати договори для клієнта.

Дилером може стати кожен, представником — кращий!

Після перших кроків, знайомств і певного етапу роботи дилер робить свій вибір, залишається він точкою продажу або приєднується до команди, яка гордо несе бренд ТМ ВІКНА КОРСА.

Зі свого боку компанія ВІКНА КОРСА проводить випробування відповідності корпоративним стандартам. По всій території України діють рекомендовані правила роботи:

  • висока якість обслуговування клієнтів;
  • грамотність персоналу;
  • монтаж згідно інструкцій виробника та ДБН України;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування клієнтів;
  • рекомендована вартість для клієнта по всій території України.

Працювати з ТМ ВІКНА КОРСА - означає стати одним із важливих «кілець» одного ланцюжка, де всі між собою пов'язані і становлять одне ціле: клієнт - представник (дилер) - дилер-центр - виробництво-логістика - представник (дилер) - клієнт.

 

Стати дилером

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню