Кольорові ручки та петлі

Кольорові ручки та петлі

Замовляючи металопластикові вікна чи двері з ламінацією, не варто забувати про вибір кольору ручок та накладок на петлі. Ламінація вікон стрімко набирає популярність серед власників приватних будинків, котеджів та квартир. Також ламіновані вікна знайшли своє застосування й в офісних приміщеннях, магазинах, кафе та ресторанах, банках і аеропортах.

Кольорові металопластикові вікна підкреслюють дизайнерський задум приміщення та збагачують загальний інтер’єр будівлі.

ТМ Вікна КОРСА пропонує різноманітні варіанти кольорових ручок та накладок на петлі, які підійдуть під будь-який колір ламінації вікон чи дверей. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати відповідний колір.

 

Кольорові ручки на вікна

 

Колір ручки можна підібрати під колір ламінації вікна. Або ж підібрати колір ручки, який буде виділятись та стане вишуканим акцентом Вашого вікна.

Особливо гарно буде виглядати золотиста ручка на вікна з ламінацією під дерево, яка, безперечно, доповнить дизайн всього вікна.

 

Золотиста ручка для вікна

 

Якщо Ви консервативна у своїх поглядах людина, можете обрати просто білий колір. Або ж Ви можете обрати колір під певний елемент оздоблення приміщення. Головне, щоб Вам подобалося. Це Ваш смак, Ваш будинок і Ваші вподобання. ТМ Вікна КОРСА втілить Ваше бажання кольорового рішення як вікон, так і навісних елементів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пропонована палітра ламінованих та фарбованих вікон, ручки та накладки на петлі дозволять Вам створити індивідуальне рішення. А якщо Ви захочете виділити акценти - втілити задум допоможуть різні кольори та форми вікон і ручок. Ми допоможемо Вам підібрати надійну фурнітуру, яка буде радувати Вас бездоганною роботою.

 

Кольорова ручка на вікна

 

Кольорові вироби пофарбовані з застосуванням сучасних технологій, які забезпечують ідеальний зовнішній вигляд та стійкі до механічних та погодних впливів. Використовуючи один зовнішній колір та відмінний від нього внутрішній Ви створите гармонічний зовнішній вигляд Вашого будинку та цікаву індивідуальність кожної кімнати. Це все можливо!

Завантажити каталог

 

 

 

 

 

 

 

Варто зазначити, що кольорові ручки можна замовляти як в складі готової конструкції, так і окремо для вже встановленого вікна.

 

Замовити

 

Замінити стару ручку на нову Ви можете самостійно, не звертаючись за допомогою до майстра.

Як замінити ручку на вікнах?

Для початку потрібно встановити ручка по стулки в положення “відкрито” та повернути декоративну накладну на 90 градусів. Під накладкою Ви побачите два шурупи, які потрібно відкрутити викруткою для зняття старої ручки. Після того як Ви викрутите два шурупи, ручку можна спокійно зняти зі стулки.

 

Заміна ручки на вікні

 

Нову ручку потрібно перевести в горизонтальне положення та вставити в квадратний отвір для кріплення в стулці. Декоративну накладку також варто перевести в горизонтальне положення.

Нові шурупи, які йдуть в комплекті з новою ручкою, варто закрутити. При цьому постарайтесь не перетягнути шурупи, щоб не пошкодити основу ручки.

Поворот декоративної накладки в вертикальне положення стане завершальним етапом по встановленню Вашої нової ручки.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (11 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню