Склопакет триплекс і протиударна плівка

Склопакет триплекс і протиударна плівка

Застосування у вікнах та фасадах скла виготовленого за технологією триплекс дозволить зробити Ваше приміщення більш безпечним. Його буде важно розбити як зсередини так і зовні. Але, навіть при розбитті, скло не розлетиться в різні сторони, завдаючи при цьому пошкодження людину, а залишиться цільним листом з міріадами мілких шматочків. І всі вони будуть утримуватися між собою плівкою чи спеціальним прозорим еластичним хімічним клеєм нанесеним між шарами скла.

Склопакет зі склом триплекс після пострілу з пістолета Склопакет зі склом триплекс після пострілу з пістолета

Хоча можна виготовити досить міцне та безпечне скло не з’єднуючи між собою два та більше шарів скла. Цього можна досягнути, наклеївши прозору захисну плівку на один лист загартованого скла. Склопакет з використання такого виду скла став вже будівельною нормою в багатьох європейських країнах, які турбуються про життя та здоров’я громадян на законодавчому рівні.

 

 

 

 

Якщо таке скло розмісити в склопакеті назовні, тоді ускладнюється проникнення в приміщення, якщо всередині, - при його розбиття залишаються цілими та неушкодженими дорослі та діти, які по необачності чи неуважності розбили його.

Пластикові двері зі склом триплекс після розбиттяПластикові двері зі склом триплекс після спроби розбиття

Щоб склопакет виконував ті ж функції, но був в рази міцніше, застосовують технологію кріплення скла триплекс. Це можу бути й два, і три з’єднаних між собою шари скла. А в приміщення, де потрібна підвищення зламо-, вибухо-, куленепробиваємість встановлюються багатошарові сендвічі зі стеклами різної товщини та товщини плівок. Дуже просто, але дуже ефективно і накладає деякі обмеження при виготовлені та обробці.

 

У зв’язку з тим, що кожне скло, яке застосовується при виготовленні триплекса, проходить процес загартовування, ідентичний загартовуванню металів, стає міцним, але крихким. Таке скло вирізується з листа та проходить всю необхідну обробку, свердління монтажних чи кріпильних отворів тільки до загартування. Потім з ним, практично, нічого неможливо зробити.

Існує тільки один випадок, коли з триплексом з двох сторін стекол можна ще провести дії. Це на спеціальному обладнані проводять неймовірно точний надріз з кожної сторони, нагрівають поверхню уздовж надріза, а потім швидко розламують та розрізають скріпляючий шар. В багатьох випадках це виходить… Але цього краще не робити, а віднестися до питання замірів, консультації та затверджень таких виробів з підвищеною увагою. Тоді Ваше приміщення буде в рази безпечніше, а Ви в рази спокійніше за своїх коханих людей.

ТМ Вікна КОРСА виготовляє склопакети з таким видом стекол понад 15 років і супроводжує такі вироби відповідним сертифікатом безпеки.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.1 (13 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню