Фацетні вставки та гнуте скло

Фацетні вставки та гнуте скло

Чарами гри світла та кольорів можна насолоджуватися, декоруючи металопластикові вікна гарними огранованими зі скла елементами - фацетами. Вже декілька років цей вид декорування набирає популярність в Україні.

Фацет - це декоративний елемент який виготовляється з плаского скла товщиною 4-5 мм. Кромка фацетного елементу виконана у вигляді полірованих граней. Фацети виготовляються з прозорого чи тонованого в масі (бронза, зелений, синій) скла. Скло шліфується шляхом зрізу під кутом від 0 до 45 градусів. Максимальна ширина фацета складає 40-45 мм. Кромка скла може оброблятися різними способами: прямолінійна кромка, фігурна кромка, двосторонній фацет.

Фацет

Область застосування скла з фацетом:

  • виготовлення вітражів, вітражні композиції;
  • виготовлення меблів;
  • інтер’єрні рішення;
  • підлоги, сходи.

ТМ Вікна КОРСА використовує різноманітні рішення фацетних вставок для декорування склопакетів.

 

 

 

 

Фацетні елементи приклеюються на скло ультрафіолетовим клеєм (УФО-клей). Міцність отриманого з’єднання така, що відклеїти елемент, не пошкодивши його, неможливо. Мінімальна відстань між елементами складає 15 мм. Виготовляються також фацетні елементи пофарбовані в кольори.

Фацетні вставки

Фацети можуть бути розташовані в будь-якому місці склопакета: в центрі, в кутку чи кутках, по периметру. При цьому грані фацетних елементів в склопакетах можуть бути розташовані наступним чином:

  • грані всередину приміщення та “на вулицю”;
  • грані тільки всередину приміщення;
  • фацетні елементи тільки на середньому склі, грані всередину приміщення та “на вулицю”.     

Фацети будуть чудово виглядати і як самостійні елементи декору, так і в поєднанні з іншими елементами, наприклад, як частина вітражної композиції. Сонячне світло, пробиваючись через фацетний елемент, створює приголомшливе зображення кольорів веселки.

 

Фацетні вставки

Фацентування надає вікну шикарний, гармонічний тривимірний ефект, оригінальність та поєднання з будь-якими предметами інтер’єру в будинку. Така розкішна обробка скла задовільнить навіть найвибагливіших клієнтів. Фацети в склопакетах стануть престижною та доступною прикрасою Вашого вікна

Гнуте скло

Зовсім недавно в Україні з’явилися металопластикові конструкції зі склопакетами в яких присутнє гнуте (моліроване) скло. Зустріти гнуті стекла все частіше можна на фасадних торгових павільйонах, вхідних дверях і перегородках. А останнім часом такі стекла набрали популярність й серед власників приватних будинків і котеджів. Гнуте скло стане не тільки прикрасою Вашого вікна, а також допоможе сховатися від сторонніх очей завдяки своїй дзеркальності.

Гнуте скло, приватний будинок м. Київ

Молірування чи процес згинання скла відбувається наступним чином. Скло розігрівається до високої температури (біля 600-700 °C), після чого стає надзвичайно м’яким та текучим. Це дозволяє йому плавно деформуватись під дією власної ваги, приймаючи форму опорної поверхні. Варто зазначити, що лист скла зберігає гладкість та цілісність поверхні. Дана технологія дозволяє виготовляти гнуте скло різних форм, це розширює межі для дизайнерських рішень.

 

Гнуте скло StopSol - це сонцезахисне скло рефлекторне скло з “твердим покриттям” На його розпечену поверхню наносяться оксиди металів. Гнуте скло доступно в 11 кольорових варіантах і чотирьох типах покриттів (срібні покриття з різними відтінками).

Гнуте скло

При використанні у віконних та дверних конструкціях гнуте скло забезпечує дзеркальний панорамний вигляд, надаючи виробу вишуканості та оригінальності.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.2 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню