Клієнту

Як замовити вікна?

Отже, остаточно переконавшись у бажанні придбати нові вікна чи двері, зробіть наступне:

  • Заміряйте Ваші конструкції. Точних розмірів не потрібно - це робота нашого майстра по замірах. Навіть якщо у Вас будуть не зовсім точні розміри, менеджер зможе розрахувати приблизну вартість конструкції.
  • Зверніться в компанію Вікна КОРСА через зручну для Вас форму: інтернет-консультація, телефонний дзвінок, звернення в офіс. Наші менеджери допоможуть Вам визначитися з вибором профільної системи, кольором конструкції, розкажуть про найтепліші склопакети. Протягом декількох хвилин розрахують вартість Вашого вікна чи дверей, знайдуть оптимальні варіанти вирішення поставленого завдання, проконсультують відносно якості та довговічності наших конструкцій.
  • Після консультації наші менеджери направлять до Вас технічного спеціаліста, який заміряє точні розміри Ваших конструкцій та оцінить індивідуальні особливості приміщення, де буде відбуватися установка.
  • Після визначення остаточної вартості замовлення Ви отримуєте повний пакет документів на всю продукцію, здійснюєте оплату.
  • Терміни виготовлення нашої продукції мінімальні, тому відразу після оплати менеджер зорієнтує Вас про дату доставки або монтажу Вашого замовлення.

Кожен з наших співробітників є кваліфікованим фахівцем. Тому процес вибору та замовлення Ваших конструкцій стане для Вас приємним пригодою, а не проблемою.

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню