Клієнту

Екскурсія на виробництво

Автоматизовані процеси

Виробник вікон ТМ "Вікна КОРСА" використовує автоматизоване виробництво на всіх основних технологічних процесах обробки профілю та виготовлення склопакета.

У відповідності до технологічної карти виготовлення вікон проводяться наступні процеси:

  • порізка ПВХ профілю на подвійному усорізному автоматі відомої німецької компанії ELUMATEC. Точне позиціонування навіть довгого профілю легко досягається за допомогою лінійно пересувної каретки і системи закріплення. Характерною особливістю автомата є якість зрізу, ідентична шліфовці. Можливість одночасної порізки двох шматків профілю збільшує швидкість виготовлення вікон. Управління здійснюється в діалоговому режимі з використанням TFT-дисплея;
  • виготовлення вікон нашим виробництвом виконується з акцентом на якість продукції, що випускається. Це стосується навіть тих деталей, які приховані від споживача, але грають ключову роль у його функціонуванні, армування одна з них;
  • створення в профілі вентиляційних отворів (дренажу);
  • закладання в профіль металевого армування;
  • свердлення отвору під ручку на автоматичних центруючих верстатах, що дозволяє виключити ризик неправильно встановленої фурнітури;
  • зварювання підготовлених профілів на стикувальних пресах. Одночасно обробляється два стика з автоматичним центруванням поверхонь, що виключає перекоси і кручення, які негативно впливають на якість та подальше виготовлення вікон;
  • виготовлення вікон, що мають естетичний вигляд, неможливе без зачистки наплавів. Наше виробництво укомплектоване чотирьохосевою машиною з ЧПУ для зачистки наплавів і пазів під ущільнювач від німецької компанії Sturtz. Високоточне управління всіма процесами здійснюється через вбудований в систему комп'ютер. Вибір схеми управління залишається за оператором. Контроль можна здійснювати централізовано з використанням спеціалізованої програми;
  • установка запірних механізмів (фурнітури) проводиться на спеціалізованих станціях складання фурнітури. Виключені перекоси шурупів, перекручення, зрив різьби, неточність у стикуванні механізмів. 

Скло, яке зберігає тепло

Кожному власнику метало пластикових вікон хотілося би мати конструкцію, яка виконує функції теплозахисту та енергозбереження. Всі кращі якості, що відповідають таким вимогам, втілилися у виробах із застосуванням низькоемісійного скла - так званого термоскла.

Низьклемісійне скло – шлях до розвитку

Низькоемісійне скло – це скло з оптичним покриттям на основі оксидів металів (зокрема, срібла), яке отримується методом магнетронного напилення. Процес виготовлення якісних склопакетів з термоскла вимагає від виробника високої кваліфікації і справжнього мистецтва виконання. Тому поява такої продукції в асортиментному переліку виробника є визначальним показником його професійної спроможності та прогресивності.

Енергозбереження – важливий напрямок діяльності компанії

Наша компанія одна з небагатьох в Україні володіє технологічною та технічною базою переробки термоскла, а також відпрацьованою технологією заповнення склопакета аргоном і криптоном та правильною його герметизацією, що запобігає витоку газового наповнення. Виготовлення вікон з використанням енергозберігаючих технологій важливий напрямок діяльності компанії. Ще в 2008 році торгова марка "Вікна КОРСА" представила своїм клієнтам фірмові інноваційні розробки – енергозберігаючі склопакети КОРСА Silver Comfort 0,71 і КОРСА Argon Comfort 0,91 (з аргоновим наповненням), які володіють унікальними показниками опору теплопередачі, поліпшеним коефіцієнтом світлопропускання і природною колірною нейтральністю.

Склопакети

Для виготовлення склопакетів використовується високопродуктивна автоматична лінія австрійської компанії LISEC. Лінією керує комплексна програма, яка вимагає мінімальної участі людей у процесі. Це дозволяє мінімізувати помилки операторів і обробляти заготовки з високою точністю.

Автоматичний стіл порізки скла

Автоматичний стіл для різки скла дозволяє обробляти як звичайне, так і низькоемісійне скло джамбо-розміру. Такий формат скла робить практично безвідходним розкрій, значно зменшуючи кількість бою. Виготовлення вікон стає дешевшим і це позитивно позначається на кінцевій ціні продукції. Висока точність порізки та регульоване комп'ютером притискання різця виключає утворення відколів на торцях скла, а транспортування його на повітряній подушці виключає можливість механічних ушкоджень поверхні.

Автоматична лінія мийки та складання склопакетів

Автоматична лінія мийки та складання склопакетів має унікальну систему фільтрації води, чотириступінчасту мийку з шістьма циліндричними щітками і зону сушіння. Після миття, сушіння та контролю якості скла, лінія здійснює складання і опресовування склопакета з заповненням сухим повітрям або аргоном без участі людини, тим самим, виключаючи забруднення або пошкодження скла після проходження контролю якості.

Підготовка алюмінієвої рамки

Підготовка алюмінієвої рамки проводиться на машині для виготовлення дистанційних рамок безстиковочним способом, що дуже важливо при заповненні склопакета аргоном, оскільки якість і довговічність газового наповнення безпосередньо залежить від кваліфікації виробника. Нанесення первинної герметизації на таку рамку відбувається без розривів, а так як саме первинна герметизація забезпечує 90% герметичності склопакета, ми можемо з упевненістю гарантувати довгий термін служби склопакета.

Заповнення рамки молекулярним ситом

Автомат заповнення рамки молекулярним ситом (вологопоглиначем) подає абсорбент з герметичної упаковки під тиском, гарантуючи наявність необхідної кількості абсорбенту у дистанційній рамці склопакета, а відповідно і виготовлення вікон з склопакетами, які не потіють протягом усього терміну експлуатації.

Вторинна герметизація

Автомат вторинної герметизації виконує функцію точного змішування основного компонента з затверджувачем. Автоматичний контроль балансу робить можливим майже невагоме маніпулювання комбінованим змішувальним пристроєм з шлангами і соплом.

Технологічний процес

Виготовлення вікон - це складний технологічний процес. Для управління цим процесом на кожному етапі виробництва наноситься маркування відповідно до карти замовлення. Така технологія усуває можливість помилок у виробничому циклі. Таким чином на спеціальний монтажний стіл надходить вже готова рама і склопакет з відповідним маркуванням. 

Вхідний контроль

На нашому виробництві налагоджений механізм контролю над факторами, що впливають на виготовлення вікон на всіх ділянках службою технічного контролю (ТК). Вхідний контроль перевіряє всі комплектуючі перед використанням їх у процесі виробництва. Далі лінійний контроль на всіх ділянках і контроль якості в кінці виробничої лінії. Також систематично проводяться випробування на міцність зварного шва і герметичності склопакета.

Готовий виріб після перевірки службою ТК, щоб уникнути механічних пошкоджень, запаковується в плівку для транспортування замовнику.

Нестандартні вироби

Технологія виготовлення нестандартних виробів відкриває шанувальникам індивідуального архітектурного стилю свободу вибору. На наших підприємствах виготовляються не тільки стандартні вікна, але й ексклюзивні конструкції - арочні, трикутні, овальні, трапецієвидні, круглі, багатокутні. Майже всі нестандартні вікна можна зробити із стулками, що відкриваються, забезпечивши при цьому надійну гідро-, шумо- і теплоізоляцію. Також ТМ "Вікна КОРСА" виробляє розсувні і поворотно-розсувні системи вікон і дверей, що надзвичайно зручно в ситуації обмеженого простору, оскільки це дозволяє заощадити місце, необхідне для відкриття загальних поворотних або відкидних систем.

Шпроси

Оригінальною прикрасою вікон і дверей можуть стати шпроси на вікна як накладні, так і всередині склопакета. Шпроси ділять поверхню вікна і використовуються для імітації традиційних конструкторських форм. Такі елементи широко використовуються при реставрації старих будинків. Фасадам нових будинків вони надають завершену індивідуальність.

 

Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню