Тоновані вікна

Тоновані вікна

Завдяки вікнам в приміщення проникає сонячне світло, роблячи його світлим і затишним. Однак бувають випадки, коли розташування вікон сприяє зайвому освітленню, і сонячні промені стають надокучливими. Вдалим рішенням такої проблеми можуть стати тоновані вікна, використання яких допоможе впоратися з зайвим світлом.

Навіщо потрібне тонування в квартирі?

Всім відомо, що тоновані вікна є модним, сучасним аксесуаром при обробці фасаду.

Тонування вікон, дзеркальна, кольорова або коричнева, надає квартирі, будинку або офісу, неповторний, стильний вигляд, як усередині приміщення, так і зовні. Уявіть, як сонячне світло буде проникати крізь коричневе тонування, наповнюючи кімнату золотими тонами.

Різноманітність вибору

Компанія "Корса" пропонує клієнтам широкий асортимент тонованих склопакетів для вікон. Таким чином, ви отримаєте саме той ефект, який хотіли б бачити в квартирі або офісі.

Крім цього, тонування вікон ПВХ здатне додати дзеркальний ефект вікну. Подібне тонування склопакетів застосовується при склінні офісів, приватних будинків і квартир.

Тоновані стекла "під дзеркало", дозволяють залишатися невидимим. При цьому, Ви будете бачити абсолютно все. Це ідеальні тонуючі плівки навіть для першого поверху, якщо ви віддаєте перевагу не використовувати штори або фіранки. До того ж, тонувати можна не тільки вікна в будівлі, а й міжкімнатні двері та вікна.

Наприклад, можна зробити ефектні скляні двері у ванну кімнату. Дзеркальна тонована плівка дозволяє здійснити ваші мрії. Ще одна перевага тонування пластикових вікон - безпосереднє призначення цього елемента, тобто захист від попадання сонячних променів.

Прозорість і захист від ультрафіолету

Якщо шибку тоновано правильно, кваліфікованими фахівцями із застосуванням тонуючих плівок для вікон високої якості, то приміщення не буде затемнене. Однак ультрафіолет потрапляти в нього вже не буде.

Тоновані стекла попередять вигоряння шпалер і меблів, а так само подарують приміщенню комфорт.

Крім цього, тоновані пластикові вікна мають противідблискуючі характеристики. Якщо ви цілий день працюєте за комп'ютером або дивитеся телевізор, то навіть найсонячний день не буде для Вас перешкодою при тонованих склопакетах.

Тонування як захист вікна

Вам слід тонувати вікно ще й тому, що тонування вікон ПВХ дозволяє домогтися максимальної міцності. Тонування захищає скло від відколів і тріщин, які можуть утворитися від впливу важких предметів. Подібна антивандальна поверхня необхідна у випадку, якщо Ви збираєтеся на довгий час виїхати з дому, якщо проживаєте на перших поверхах, якщо склите заміську резиденцію.

Якщо Ви цікавитеся тонуванням вікон, телефонуйте менеджерам компанії Корса, які можуть відповісти на поставлені запитання, проконсультують Вас, а також точно прорахують вартість вікон.

Правильне тонування вікон проходить тільки в заводських умовах, тому просто придбати у нас тоновану плівку не можна. Продаж відбувається тільки в комплекті з пластиковими вікнами.

Можна також купити тоновані склопакети, замінивши їх в старих вікнах.

Технологія тонування вікон

Для тонування вікон застосовується, як правило, спеціальна тонуюча плівка. Використання спеціальних технологій при нанесенні такої плівки гарантує повний захист скла від попадання під плівку різних порошин або виникнення повітряних бульбашок. Так як наноситься тонувальна плівка на внутрішнє скло вікна, то різні негативні погодні дії їй не страшні, і термін експлуатації тонованого вікна буде досить тривалим.

Декорування вікон тонуванням

Колірна гамма тонованих вікон дуже різноманітна - залежно від загального дизайну приміщення та особистих уподобань замовника можна вибрати практично будь-який відтінок тонованого скла. Тонування може бути не тільки однотонним, але й виконаним у вигляді різних візерунків, що дозволяє використовувати тоновані вікна ще й у якості декоративних елементів.

Плівка, що використовується для тонування наших вікон окремо не продається.

Сонцезахисна дзеркальна плівка Silver 15 MСонцезахисна дзеркальна плівка Silver 15 M

Сонцезахисна дзеркальна плівка Silver 30 MСонцезахисна дзеркальна плівка Silver 30 M

Сонцезахисна дзеркальна плівка Silver 50 MСонцезахисна дзеркальна плівка Silver 50 M

Сонцезахисна плівка G-M 20Сонцезахисна плівка G-M 20

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 (ширина рулону - 1,83 м)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 (ширина рулону - 1,83 м)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35 (ширина рулону - 1,83 м)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35 (ширина рулону - 1,83 м)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 B (темна бронза)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 B (темна бронза)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 25  (бронза)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 25 (бронза)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 G (сіра/срібло)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 G (сіра/срібло)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 GN (зелена/срібло)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 10 GN (зелена/срібло)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 15 GL (золото/срібло)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 15 GL (золото/срібло)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 15 BL (блакитна/срібло)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 15 BL (блакитна/срібло)

Сонцезахисна металізована плівка HP 30 GN (колір - зелений)Сонцезахисна металізована плівка HP 30 GN (колір - зелений)

Сонцезахисна металізована плівка HP 35 BL (колір - блакитний)Сонцезахисна металізована плівка HP 35 BL (колір - блакитний)

Сонцезахисна металізована плівка HP 40 В (колір - світла бронза)Сонцезахисна металізована плівка HP 40 В (колір - світла бронза)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 XT (срібло) для зовнішньої поклейкиСонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 XT (срібло) для зовнішньої поклейки

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 XT (срібло) для зовнішньої поклейки (1,83 м)Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 20 XT (срібло) для зовнішньої поклейки (1,83 м)

Сонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35 XT (срібло світле) для зовнішньої поклейкиСонцезахисна дзеркальна плівка G-M 35 XT (срібло світле) для зовнішньої поклейки

Сонцезахисна дзеркальна плівка SBR 35 (сонячна бронза)Сонцезахисна дзеркальна плівка SBR 35 (сонячна бронза)

Сонцезахисна спаттерна плівка NE 20Сонцезахисна спаттерна плівка NE 20

Сонцезахисна плівка G-DLP 15Сонцезахисна плівка G-DLP 15

Енергозберігаюча плівка Power 70Енергозберігаюча плівка Power 70

Тонування вікон Корса

Продукція компанії "Корса", що є провідним виробником пластикових вікон, забезпечена тонуючою плівкою різного призначення:

  • світловідбиваюча віконна плівка;
  • протиударна плівка захисного призначення;
  • ламінований профіль, з використанням кольорових плівок.

Будь-яка тонуюча плівка, незалежно від призначення, є прозорим полімером, з нанесеним шаром металу - міді, титану або алюмінію. У підсумку виробники отримують практично прозору, або кольорову віконну тонований плівку, яку клеять на скло прямо на заводі. Кваліфіковані фахівці компанії "Корса" виробляють тонування вікна. При цьому плівка і скло стають єдиним цілим, що не помітним неозброєним поглядом.

Також, досягненням компанії "Вікна КОРСА" стали вікна з мультифункціональними склопакетами ClimaGuard Solar (Кліма Гуард Солар). Дію цих склопакетів можна назвати «клімат-контролем» – в зимовий період вони забезпечують тепло і комфорт в квартирах і будинках, а влітку відмінний захист від сонця та спеки.

Переваги тонованих вікон

Також до достоїнств тонованих вікон можна віднести їх більш високі характеристики, в порівнянні зі звичайними вікнами. До того ж, тонуюча плівка здатна оберегти від осколків скла, що розлітаються при його розбиванні.

Зв'яжіться з нами!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 3.9 (32 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню