Декоративні вікна

Декоративні вікна

Прикрасити сірість буднів і надати будинку неповторний зовнішній вигляд - ось основне завдання декоративних вікон. Багатство забарвлень і найсміливіші конструкторські рішення - ось що робить декоративні вікна хорошим варіантом для людей бажаючих висловити свою індивідуальність.

 

ТМ "Вікна КОРСА" радує своїх клієнтів не тільки високою якістю продукції, але і різними варіантами нестандартних рішень. Ви можете замовити у нас конструкції з особливим зовнішнім виглядом: гнутими імпостами, прихованою фурнітурою, різними варіантами декору профілю і склопакетів.

ТМ "Вікна КОРСА" пропонує різні варіанти декору склопакетів для втілення навіть найсміливіших ідей. Гнуте скло, тоновані вікна, піскоструминна обробка, лазерне гравіювання з підсвічуванням, фацет, шпроси - і це ще не повний список декору, який допоможе зробити Ваші конструкції унікальними та досконалими.

Гнуте скло

Сучасні вхідні двері створені не тільки для того, щоб надійно захищати Ваш будинок, але і можуть стати справжньою його прикрасою. Безліч варіантів виконання і оформлення дверей відкривають для цього великі можливості.

Останнім часом використання вставок зі скла в дверному полотні річ цілком буденна. Для реалізації найоригінальніших дизайнерських рішень пропонуємо вибрати об'ємні (гнуті) склопакети для облаштування вхідних дверей. З ними двері мають незвичайний, навіть футуристичний вигляд. Ефект посилюється за рахунок заломлення світла і гри відображень на опуклій поверхні.

 

Гнуте скло
Гнуте скло

Використання гнутого скла, виготовленого за спеціальною технологією, особливо в конструкціях нестандартного типу, в результаті дозволяє отримувати справжні витвори мистецтва.

Багаторічний практичний досвід, високотехнологічне обладнання, високий професіоналізм майстрів ТМ "Вікна КОРСА" дозволяє успішно реалізовувати замовлення вищого рівня складності.

Піскоструминна обробка

Метод піскоструминної обробки скла (матування) прийшов до нас відносно недавно, але досяг значного використання серед виробників скляних виробів. Це поверхнева обробка скла з використанням спеціально підібраного піску. Обробка здійснюється на спеціальному верстаті, що дозволяє отримати суцільну матову поверхню або поверхню з художнім малюнком. Спеціальні технології дозволяють створювати малюнки будь-якої складності.
 

Піскоструминна обробка
Піскоструминна обробка
Піскоструминна обробка
Піскоструминна обробка

Матування скла за допомогою піскоструминної обробки може бути суцільним або частковим. Піскоструй всієї поверхні скла дозволяє досягти однорідної суцільної матової поверхні. Часткове матування скла відбувається за допомогою спеціальних трафаретів, що дає можливість обробляти лише деякі ділянки поверхні, залишаючи решту поверхні скла недоторканою.

Склопакети з матовим склом ідеально виглядають в міжкімнатних дверях, також це відмінний варіант для металопластикових дверей для ванної кімнати. Вони не бояться вологи, легко очищаються, красиво виглядають. Такі вікна часто замовляються для вітрин магазинів, офісів з нанесенням фірмових логотипів.

Лазерне гравіювання

Метод лазерного гравірування, який з'явився в скляній промисловості не так давно, розкрив перед художниками і дизайнерами, які працюють з дзеркалом і склом, нескінченні можливості для творчості. Лазерне гравіювання дозволяє нанести абсолютно будь-які зображення фотографічної якості на різні скляні і дзеркальні поверхні, використовується в будівництві і дизайні.

Лазерне гравіювання можна використовувати для створення вітражних панно для дверей і вікон, стільниць, скляних дзеркальних перегородок. Такий метод обробки скла підсилює враження за рахунок гри світла, надаючи інтер'єру незвичайної яскравості.

Лазерне гравірування скла дозволяє пов'язувати компоненти з різних матеріалів, в тому числі і тих, які не кращим чином з'єднуються в єдиний ансамбль при облаштуванні приміщень, роблячи акцент на деталях.

Лазерне гравіюванняЛазерне гравіювання

За допомогою лазерного гравера можна отримати вироби не такої високої якості, як під час піскоструминної обробки, але цей спосіб має свої переваги. Гравірування скла лазером швидше, легше, максимально точне, акуратне і не вимагає маски, як при роботі з плівками або водою. А найголовніше, метод гравірування не вимагає фіксації виробу, так як відсутній фізичний контакт з предметом, який гравірується. Метод дозволяє відтворити все, що можна вивести на екран комп'ютера: текст, фотографії, малюнки і будь-які візерунки.

Лазерне гравірування на склі наноситься як на плоскій поверхні, так і на циліндричній. Таким чином, можна гравірувати вироби по всьому колу, надаючи їм неповторний вигляд.

Цікаві ідей та побажання щодо дизайну і оформлення конструкцій, втілені під час лазерного гравірування усередині скла нашими талановитими майстрами, дозволяють отримати в результаті справжні витвори мистецтва.

Лазерне гравіюванняЛазерне гравіювання

Псевдовітраж

Псевдовітраж - декоративна позиція в асортименті ТМ "Вікна КОРСА". З ними будь-яке приміщення стає незвичайним.
Вітражі наповнюють простір новими фарбами і надають інтер'єру неповторний шарм, роблять його особливим.

Найчастіше вітражі використовуються для декору фасадної частини приватних будинків, басейнів, веранд.
У виробах склопакети з вітражами не піддаються механічному впливу, доглядати за ними так само просто, як і за звичайними склопакетами, тому вони даруватимуть Вам радість і прикрашати ваш будинок протягом всього терміну служби металопластикових конструкцій.

 Псевдовітраж
 Псевдовітраж

Фацетні вставки

Фацетування - це спеціальна художня обробка кромки скла. Найбільш цінними є фігурні фацетні вставки красивих криволінійних площ з високою точністю обробки. Використання скляних фацетних елементів у вигляді геометричних візерунків дозволяє добитися прекрасного кристалічного ефекту, приголомшливої гри світла на полірованих гранях скла.

Використання фацетів на склі знижує ризик виникнення тріщин, викликаних атмосферним тиском або температурою. Фацетне скло в поєднанні з свинцевою смужкою та кольоровими плівками створює в вітражах прекрасні ефекти, збагачені ще й тривимірним зображенням.
 

 Фацетні вставки
 Фацетні вставки
 Фацетні вставки

Оформлення скла фацетними вставками додасть Вашому інтер'єру урочистість, оскільки відбиття і заломлення світла фацетом при певних кутах зору створює блиск. Промінь сонця, проходячи крізь скошену крайку скла заломлюється, створюючи веселку і оживляючи предмети. З давніх-давен майстри з обробки скла, знімаючи фаску, вміло підкреслювали можливість світла розщеплюватися. Сучасні технології обробки дозволяють отримати бажаний результат з високою точністю і в найкоротші терміни.

Шпроси

Вибрати вікно зі шпросами або без них - справа особиста. Для когось важливе значення має зовнішній вигляд, для когось найважливішим є функціональність вікна. Але перед тим як замовляти шпроси, варто придивитися до них не тільки з естетичної точки зору, але і з експлуатаційної. Залежно від ваших побажань, вікна можна оформити конструктивними або декоративними шпросами.

Шпроси для вікон можуть бути широкими і вузькими, прямими і фрезерованими, вигнутими у вигляді дуги або кола. Їх можна поєднувати під різними кутами, складаючи різні фігури (сонце, зірки і т.д.)

За допомогою шпросів скло можна розділити вільним чином: симетрично, асиметрично, на два і більше однакових поля або на кілька секторів неправильної форми.

Найбільш красивими прийнято вважати конструктивні шпроси для вікон. Вони є частиною перетину, виробляються з того ж матеріалу, що і віконна рама, і мають таку ж обробку, а тому красиво виглядають в складі однієї конструкції.
 

 Шпроси
 Шпроси

Найбільшим різноманіттям відрізняються декоративні шпроси для вікон (фальш палітурка) - міжскляні, які клеються (віденські і венеціанські), накладні. Шпроси для вікон шириною 45 мм можна зігнути у вигляді дуги або кола, але інші досить легко гнуться з радіусом від 8 до 22 см, для широких конструктивних шпросів дуга з радіусом 8 см неможлива. Шпроси для вікон, які наклеюються на скло, краще виглядають, якщо в просторі між листами скла між ними встановлена дистанційна рамка.

Внутрішні міжскляними шпроси для вікон - це розкладка у вигляді планок з алюмінію або синтетичного матеріалу, що розміщується всередині склопакета, створюючи за допомогою з'єднувачів якийсь просторовий малюнок (решітку, сонце, зірку). Такі шпроси підходять для склопакетів з відстанню між склом 12-18 мм, їхня ширина - 8, 18, 26 і 45 мм, причому найтовстіші шпроси можна зігнути у вигляді дуги.

Декоративні вікнаДекоративні вікна

 

Замовити декоративні вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (11 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню