Веселка у Ваших вікнах

Веселка у Ваших вікнах
ексклюзивні вікна кольорові

Весна, прогулянка по старовинних вулицям Львова, дивовижні і витончені архітектурні рішення будинків і раптом ми бачимо його – будинок дивовижної архітектури. Тонка натура художника підказує, що для повної гармонії краси і життя не вистачає тільки родзинки – ексклюзивних вікон.

ТМ ВІКНА КОРСА до кожного замовлення підходить індивідуально, враховуючи безліч факторів, одним з яких, безумовно, є зовнішній вигляд будинків, в які встановлюються вікна.

Для скління будинків з оригінальними фасадами, компанія Вікна КОРСА готова запропонувати унікальне рішення – декоративні металопластикові вікна, і повірте, декоративні вони не лише в назві. До речі функціональність і параметри енергозбереження не були принесені в жертву мистецтву створення краси.

Що ми вкладаємо в поняття "декоративне вікно"? – Це в першу чергу ексклюзивна форма вікна, колір його стулок, що гармонійно поєднується з забарвленням фасаду, декорування скла і драпірування жалюзі та монументальність захисних ролет.

Від ліричних ноток перейдемо до сухих, але не менш важливих технічних характеристик.

Пластикове вікно набуває кольору шляхом ламінації – нанесенням спеціальної плівки з зображенням. Ламінуючи пластикове вікно можна імітувати зовнішній вигляд натуральних матеріалів. Детальніше про ламінацію вікон можна почитати в розділі Металопластикові кольорові вікна.

У широкому асортименті ТМ ВІКНА КОРСА присутні вікна різних форм: це і косокутні, і круглі, і арочні вікна. Арочні вікна виконані за особливою запатентованою технологією армування, яка виключає нещільний притиск стулки. Армовані вікна Корса сертифіковані і пройшли випробування в лабораторії REHAU (читайте про випробування арочного вікна).

Надати вікнам неповторного виду зможе ексклюзивне заповнення світлового прорізу. Скло, яке встановлюється у вікна, може бути:

  • гнутим – в основному використовується у вхідних і міжкімнатних дверях, арочних конструкціях;
  • з піскоструминною обробкою – зображення можуть бути як геометрично правильними, так і художніми, малюнок визначається спеціальним шаблоном-трафаретом, який може бути виконаний за ескізом замовника. Таке скло відмінно підходить для вітрин магазинів, для ванної кімнати і міжкімнатних дверей;
  • з лазерним гравіруванням – можна нанести будь-які зображення в найвищій якості на скло і дзеркало. Додавши в таку конструкцію підсвічування можна домогтися неймовірного ефекту. Такі вікна ідеально підійдуть для прикрашання вітрин ресторанів, кафе і магазинів;
  • з псевдо-вітражем – нанесення кольорових малюнків на скло, спеціальними прозорими фарбами зі стилізацією контурів малюнка під справжній вітраж. Псевдо-вітражі можуть бути будь-якої складності від простого орнаменту до художньої картини. Псевдо-вітражі довговічні і прості в догляді;
  • з додаванням шпросів – установка додаткових декоративних елементів, здатних надати вашим вікнам вишуканості;
  • з додаванням фацетів – декоративних фігурних вставок зі скла, що дозволяють досягти ефекту кришталю та додають інтер'єру урочистості і неповторності.

Прийнявши рішення про встановлення пластикових вікон від ТМ ВІКНА КОРСА, ви в будь-якому випадку отримуєте неперевершену німецьку якість, а в поєднанні з декоративними елементами, ваші вікна отримають неповторний вигляд і стиль.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню