Профільні системи ТМ Вікна Корса - якість, надійність та комфорт

Профільні системи ТМ Вікна Корса - якість, надійність та комфорт

1 000 000 вікон REHAU1 000 000 вікон REHAU

Індивідуальність клієнта та врахування його потреб – головний пріоритет компанії «Вікна Корса» ось як вже 25 років! Багаторічна співпраця з незмінними партнерами компаніями REHAU та GU дають можливість виготовляти виключно високоякісну продукцію, яка відповідає європейським стандартам. Для виготовлення продукції ТМ «Вікна КОРСА» використовуються інноваційні технології, частина з яких була розроблена на власній інженерно-технічній базі. 

Лінійка профільних систем виробництва компанії REHAU та функціональне різноманіття фурнітури GU дозволяє підібрати конструкції, які відповідають будь-яким вимогам та потребам клієнта. Компанія «Вікна Корса» пропонує продукцію від бюджетних варіантів скління до виготовлення ексклюзивних конструкцій з найвищими показниками з енергозбереження.

REHAU EURO 60 – 3-ти камерна профільна система, яка є оптимальним рішенням для скління офісних та виробничих приміщень, приміщень, де не підтримується температурний режим і т.п. Такі конструкції при відносно невисокій вартості мають високі експлуатаційні характеристики, класичний зовнішній вигляд та довгий термін бездоганної роботи.

Профіль REHAU EURO 60Профіль REHAU EURO 60

REHAU EURO 70 – це 5-ти камерний профіль більш високого класу енергозбереження. Занижена висота стулки дозволяє збільшити площу проникнення світла в приміщення.

Профіль REHAU EURO 70Профіль REHAU EURO 70

Окремою гордістю компанії «Вікна КОРСА» є 5-ти камерна профільна система REHAU KORSA DESIGN 70. Ця профільна система екструдується на заводі REHAU ексклюзивно на замовлення нашої компанії і спеціально для ринку України. При комплектації конструкції, регулюючи ширину склопакета (від 32 до 40 мм) та його наповнення, можна підвищувати коефіцієнт опору теплопередачі в залежності від побажань клієнта. Широкий спектр кольорових пропозицій, а також можливість виготовити конструкції будь-якої геометричної форми робить ці дві профільні системи лідерами продажів на ринку України.

Профіль REHAU KORSA DESIGN 70Профіль REHAU KORSA DESIGN 70

Профільна система REHAU BRILLANT DESIGN – представник преміум-класу в лінійці профілів REHAU. 5-ти камерна профільна система з білою глянцевою поверхнею, округлою стулкою та прекрасними теплозберігаючими характеристиками стане кращим рішенням для засклення великогабаритних квартир та котеджів. Класичні білі чи ламіновані під структуру дерева, стандартні прямокутні, арочні чи трапецієвидні конструкції – ось тільки короткий перелік можливостей для цього профілю. В поєднанні з теплими склопакетами, за бажанням з декоративними елементами, такі вікна та двері стануть гордістю власника.

Профіль REHAU BRILLANT DESIGNПрофіль REHAU BRILLANT DESIGN

Нова профільна система преміум-класу REHAU SYNEGO – це свіжий погляд на естетику та функціональність вікна. Поєднання ідеально білої глянцевої поверхні, класичного зовнішнього вигляду, високих показників з енергозбереження, високого класу шумоізоляції та зламобезпеки, і все це за розумною ціною, дозволяє назвати цей профіль кращою пропозицією на сьогоднішній день для скління житлових приміщень.

Профіль REHAU SYNEGOПрофіль REHAU SYNEGO

Профільна система REHAU GENEO була презентована в Україні в 2008 році і по сьогоднішній день вважається найтеплішою і високотехнологічною пропозицією для скління. Профіль GENEO має максимальні показники з енергозбереження, що в поєднанні зі склопакетами до 52 мм робить його ідеальним варіантом для скління «пасивних» будинків, будинків з великими панорамними вікнами, а також там, де економія енергоресурсів стоїть на першому місці. Кольорові та дизайнерські рішення дозволять втілити в життя будь-які ідеї та зробити Ваш будинок неповторним.

Профіль REHAU GENEOПрофіль REHAU GENEO

Компанія «Вікна КОРСА» має 25 років досвіду як в приватному, так і в масовому будівництві. Ми готові виконати замовлення будь-якої важкості, а наші кваліфіковані працівники допоможуть зробити Вам правильний вибір.

Замовити вікна

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню