Розсувні системи з алюмінію

Розсувні системи з алюмінію

Використання алюмінію для виготовлення віконних та дверних систем з кожним роком набирає все більшу популярність. І це не дивно, адже це надійний та міцний метал, який володіє надзвичайно тривалим терміном служби.

Сучасні алюмінієві системи практично ні в чому не поступаються металопластиковим і навіть володіють цілим рядом значних переваг.

 

Алюмінієва розсувна системаАлюмінієва розсувна система в офісній будівлі

 

Переваги алюмінієвих сплавів:

  • висока механічна міцність при малій густині (питома міцність);
  • порівняно висока корозійна стійкість;
  • висока технологічність, добре обробляється;
  • збереження характеристик міцності при температурах від -80°С до +100 °С;
  • відсутність токсичних продуктів горіння;
  • відсутність домішок важких металів;
  • термін служби 80 років.
Алюмінієві розсувні системи
 
 

 

Варіанти конструктивного виконання алюмінієвих профілів обумовлені такою фізичною властивістю алюмінію та його сплавів, як висока теплопровідність. Це визначає поділ віконних профілів по теплотехнічним характеристикам на наступні основні групи:

  • “холодний профіль”, званий також порожнистим профілем, - застосовується при виготовленні вікон для неопалювальних об’єктів та внутрішніх приміщень;
  • “теплий профіль”, чи комбінований профіль, застосовується для виготовлення зовнішніх світлопрозорих конструкцій.

Сьогодні існує ряд перспективних напрямків в будівництві, де застосування систем алюмінієвих профілів найбільш доцільно. Розсувні системи з алюмінію одне з таких направлень. Все частіше власники приватних будинків та котеджів облаштовують великі проєми алюмінієвими розсувними системами.

Підйомно-розсувні алюмінієві системи

Підйомно-розсувні алюмінієві системи дозволяють гарно та функціонально оформити великі стінові проєми. Наприклад, одна така конструкція здатна замінити собою цілу стіну. В приватному будівництві це буде виглядати дуже оригінально.

 

Алюмінієва підйомно-розсувні системаПідйомно-розсувна алюмінієва система в приватному будинку

130 676 

*ціна для порівняння

Замовити

 

Даний тип розсувних систем значно економить корисну площу в приміщення. Відбувається це за рахунок способу відкривання. Стулки підйомно-розсувних систем зсуваються в сторони, відкриваючи великий проєм, тим самим не займають внутрішній простір приміщення.

Принцип роботи підйомно-розсувних систем складається з трьох основних дій: підняти, зсунути, відпустити. При відкривання полотно підіймається до 10 мм та зміщується в сторону. З нижнього торця висуваються роликові каретки, за допомогою яких стулки можуть легко переміщатись по нижньому порогу.

Встановити такі розсувні двері можна, наприклад, як вихід на задні двір чи басейн. Ви, таким чином, отримаєте багато денного світла в приміщення та оригінальне доповнення Вашого будинку. При цьому Вам не варто турбуватись про зламобезпеку, так як алюмінієві підйомно-розсувні системи володіють високим рівнем захисту від зламу (до класу WK-2).

 

Розсувні алюмінієві дверіПідйомно-розсувна алюмінієва система в заміському котеджі

 

Підйомно-розсувні алюмінієві двері володіють хорошим захистом від несприятливої погоди. Завдяки якісним герметикам та ущільнювачам Ви можете не турбуватись про вітер, пил і вологу.

Окремої уваги заслуговує високий рівень звукоізоляції. Підйомно-розсувні алюмінієві двері гарантовано поглинуть до 40 дБ стороннього шуму.

Алюмінієві підйомно-розсувна система застосовується для скління зимових садів, терас, басейні та багатьох інших приміщень.

 

Замовити

Паралельно-зсувні алюмінієві системи

Паралельно-звусні алюмінієві конструкції завоювали довіру наших клієнтів завдяки своїй високій функціональності. Паралельно-зсувна фурнітура забезпечує нахил стулки в режимі провітрювання, як і поворотно-відкидна фурнітура, але для повного відкривання проєма замість повороту стулки навколо своєї осі петель, тут використовується зміщення стулки в площині, паралельній площині віконного блока.

 

Керування даною розсувною системою відбувається всього одною ручкою, що досить зручно та не складно за рахунок спеціально подовженої форми.

Виготовляється ручка для паралельно-зсувних систем з алюмінію. Щоб уникнути випадкову фіксацію стулки ручка оснащується запобіжником і прихованим кріпленням.

Для того, щоб запобігати несанкціонованому відкриванню стулки ТМ Вікна КОРСА використовує ручки з механізмом замикання. При повороті ключа вбудований механізм замикання блокує рух ручки.

 

Паралельно-зсувна системаПаралельно-зсувна алюмінієва система в приватному будинку

124 106 

*ціна для порівняння

Замовити

 

Зсувна фурнітура має замикаючий механізм по всьому контуру стулки, а також каретки для плавного та безшумного відкривання.

В комбінації зі зсувними стулками можуть бути й глухі стулки, а також стулки, які відкриваються тільки для миття.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню