Засклення веранди: встановлення розсувної системи SLIDING SMART

Засклення веранди: встановлення розсувної системи SLIDING SMART

Веранда зазвичай є прибудовою до нижнього поверху будинку чи дачі та є місцем відпочинку спекотним літом. Взимку вона може не використовуватись. Якщо приміщення засклити, воно функціонуватиме і в холодну пору року. Власник приватного будинку у місті Тернопіль звернувся до авторизованого партнера ТМ “Вікна КОРСА” Вовка Василя, і компанія професійно впоралася з цим завданням, встановивши паралельно-зсувну систему безрамного скління SLIDING SMART.

 

встановлення систем безрамного скління
 

Що було використано під час встановлення системи:

  • профільна система GS SLIDING SMART;
  • колір профілю: сірий анодований алюміній (А00);
  • колір фурнітури: зелений;
  • загартоване прозоре скло (10 мм).

 

 
Розміри конструкцій:

  • 3940 х 2250 мм – 1 шт. (Поділ на 5 стулок);
  • 1965 х 2245 мм – 1 шт. (Поділ на 3 стулки);
  • 1700х840 мм – 1 шт. (Поділ на 3 стулки).

 

Система безрамного скління SLIDING SMART (розподіл на 3 стулки)

 

Цільноскляні двері SLIDING SMART (розподіл на 3 стулки)

 

Купити розсувну систему

 

Паралельно-зсувна система SLIDING SMART

Такі системи безрамного скління використовують при склінні альтанок, терас, веранд. При відкритті зчеплені стулки рухаються залежно одна від одної по нижній напрямній рейці, а у відкритому положенні формують книжку. Вага стулок зосереджена на нижній опорі - це забезпечує безпечний монтаж. У SLIDING SMART підвищений рівень ізоляції за рахунок 2 контурів щіткового ущільнення знизу стулок: листя, дощ та сніг не потрапляють у приміщення, немає протягів. Товщина загартованого прозорого скла 10 мм. Система складається з 3 або 5 секцій, що фіксуються шпингалетами, і має низький поріг (12,5 мм).

 

купити розсувну систему слайдинг

 

купити розсувні вікна слайдинг

 

Скляні перегородки слайдинг смарт

 

Встановлення розсувних дверей на веранді

 

Загартоване скло

Скло розігрівається до високих температур (близько 700 °С), а потім охолоджується до 30-40 °С. У процесі різкого та рівномірного охолодження стає міцним та стійким до ударів.

Замовник був задоволений результатом: сертифікована бригада монтажників ТМ “Вікна КОРСА” професійно та в обумовлені терміни встановила якісну та надійну систему безрамного скління. Тепер веранду можна використовувати як місце відпочинку або приміщення для інших потреб незалежно від погоди. Якщо Ви ще не визначилися, яку саме розсувну систему встановити, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку, натиснувши на кнопку нижче. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Замовити розсувну систему

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню