Як підготуватися до приходу замірника вікон: інструкція

Як підготуватися до приходу замірника вікон: інструкція

Пластикові вікна ось уже понад 20 років використовуються для скління квартир, приватних будинків, а також інших приміщень житлової та комерційної нерухомості. Все більше клієнтів віддають перевагу металопластиковим конструкціям в порівнянні з дерев'яними, так як вікна дешевше, тепліше і практичніше.

Щоб замовити вікна, потрібно правильно поміряти ширину і висоту конструкції. Це можна зробити самостійно або викликати професійного замірника віконної компанії, який зробить точні виміри.

 

 

Як підготуватися до приїзду замірника

Підготовка приміщення перед приїздом фахівця включає в себе ряд дій, які Ви обов'язково повинні зробити. Для проведення заміру слід:

При капітальному ремонті замірник повинен також знати:

 

Зверніть увагу на той факт, що замір вікон не проводиться швидко. Для новобудов, в яких ще немає ремонту і є вільний доступ до віконних і дверних отворів, на замір одного вікна в середньому витрачається від 5 до 10 хвилин. У приміщеннях з ремонтом, де в віконних отворах стоять старі вікна і оформлені укоси, на замір одного вікна буде потрібно від 15 до 40 хвилин.

 

Результати проведених замірів будуть занесені в акт, де пропишуть конфігурації конструкцій з їх точними розмірами. Документ підписується разом з замірником, і потім він є технічним додатком до договору купівлі-продажу.

 

Підготовка до приїзду замірника

 

Плюси правильного виміру і виклику професіонала

Професійний замір від нашого фахівця визначить точні розміри і підсумкову вартість конструкції. Наші замірники щорічно проходять атестацію та сертифікацію, тому крім виміру можуть надати професійну консультацію, порекомендувати оптимальний варіант конструкції і комплектації, а також відповісти на питання, що цікавлять: вибір вікон, їх монтаж і подальша експлуатація. Будуть розглянуті наступні аспекти:

Замірник вікон пвх

 

Як замовити замір вікон і консультацію на місці

Щоб запросити замірника, потрібно виконати ряд таких дій:

Що краще: заміряти самому або викликати замірника?

Для попереднього розрахунку вартості віконної конструкції Ви можете самостійно зробити виміри. Як правильно заміряти вікно самостійно описано в цій статті.

Отже, Ви знаєте розміри ширини і висоти пластикового вікна або двері. Подумайте, яка буде форма вікна, зі скількох частин буде складатися конструкція і скільки частин буде відкриватися. Тепер можна приступати до розрахунків. Для попереднього розрахунку вартості вікна скористайтеся нашим онлайн калькулятором. Якщо ви не впевнені у виборі комплектації конструкції, а саме: який профіль вибрати, колір або текстуру, склопакет, фурнітуру, чи потрібне вам підвіконня, відлив і москітна сітка - в цьому випадку рекомендуємо звернутися до наших менеджерів для отримання консультації. 

 

Після попереднього самостійного виміру і розрахунку вартості конструкції Ви розумієте, які будуть вікна чи двері, і знаєте їх комплектацію. Саме тоді для вже точного виміру варто запросити замірника, який зробить правильні заміри вікна аж до міліметра.

 

Пам'ятайте, відповідальність за розміри несе замірник, а замовник несе відповідальність за конфігурацію, колір і комплектацію замовлення. Щоб запросити замірника компанії "Вікна КОРСА" і на місці отримати професійну консультацію, телефонуйте за номером 0 (800) 210-210 або залишайте заявку на нашому сайті, натиснувши на кнопку.

 

Викликати замірника

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (13 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню