Шпроси

Шпроси

Прогулюючись старими вуличками міст, селищ та новобудов часто у вікнах можна побачити декоративні палітурки, візерунки. Вікна, які прикрашені декоративними рамками-шпросами виглядають дуже вишукано та привабливо. 

Декоративні шпроси

Замовляти вікна зі шпросами чи без них- особиста справа кожного. Дехто в пошуках свого оригінального та неповторного дизайну вікна, а для когось функціональність вікон грає визначну роль.

Шпроси - це алюмінієві рамки, які встановлюються в просторі між листами скла склопакета в спеціальні отвори на «ніжку» дистанційної рамки. 

Шпроси бувають вузькі та широкі, прямі та фрезеровані. Вони можуть різатись під прямими та гострими кутами та вигинатись в формі дуги чи кола.

Шпросы можуть фарбуватись в будь-який колір по таблиці RAL. Варто зазначити, що фарбування може бути двостороннє. Частіше всього шпроси фарбують в білий, коричневий та золотий кольори.

За допомогою з'єднувачів всередині склопакета можна створити будь-який нескладний малюнок (сонце, що сходить, півмісяць, грати, квітку і т.д) також рамка зміцнює склопакет з великими площами, де потрібна додаткова підтримка.

 

Шпроси допоможуть розділити скло будь-яким чином. Симетрично чи асиметрично, на декілька секторів неправильної форми чи на поля однакових розмірів. ТМ Вікна КОРСА пропонує безліч варіантів оформлення, який обрати вирішуєту Ви.

Як правило, шпроси розділяють на два види: конструктивні та декоративні.

Конструктивні шпроси виготовляються з того ж самого матеріалу, що й віконна рама. Вони мають таку ж обробку та виглядають як одне ціле в складі вікна. Тому їх вважають більш гарними та естетичними.

Декоративні шпроси відрізняються різноманітністю виконання. Вони бувають міжскляні, накладні, та ті, що клеяться на скло. Шпроси доволі легко гнуться у вигляді дуги чи кола. Радіус кола чи дуги може бути від 8 до 22 см.

 

Міжскляні внутрішні шпроси представлені у вигляді планок з алюмінію. Їх розміщають всередині склопакету, а за допомогою з’єднувачів можна створити прості малюнки. Ширина шпросів може бути 8, 18 і 26 мм. 

Об'ємні візерункові шпроси на вікнах виглядають дуже оригінально та ділять скло на сектори. Оправи дозволяють надати екстер'єру будівлі унікальний вид.

Об'ємні візерункові шпроси

Шпроси стають стильною прикрасою будинку, надають фасаду екстравагантності, класичного стилю, підкреслюють архітектурний задум.

Подивитись всі

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (14 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню