Як вдало доповнити англійський стиль котеджу нашими пластиковими вікнами та дверима

Як вдало доповнити англійський стиль котеджу нашими пластиковими вікнами та дверима

ТМ “Вікна КОРСА” виконує замовлення не лише для України, а й для інших країн – Америки, Німеччини, Польщі. Нещодавно було зроблено замовлення для власника котеджу у місті Філадельфія штату Пенсільванія у США. Будинок збудований в англійському стилі Cape-Cod. Одноповерхова будівля оздоблена сайдингом – спеціальним облицювальним матеріалом із зовнішнього боку стіни, який захищає споруду від дощу, снігу, вітру, сонця. Важливо було підібрати такі віконні та дверні конструкції, які добре вписалися б у стиль приватного будинку. Компанія "КОРСА" ідеально впоралася з цим завданням, встановивши в будинку металопластикові двері T118 зі склопакетом із дзеркальною плівкою та білі пластикові вікна із золотистими шпросами.

 

Купити пластикові вікна рехау

 

Купити пластикові вікна корса

 

Купити металопластикові вікна рехау

 

Купити вхідні двері рехау

 

Що було використано для виготовлення дверей:

  • Двері Т118;
  • Колір: сірий;
  • Завіс SIMONSWERC (бронза);
  • Натискний гарнітур HOPPE (бронза);
  • Склопакет із дзеркальною плівкою R20.

 

 

Вхідні двері REHAU Т118

Універсальні металопластикові вхідні двері встановлюють у приватних будинках, котеджах та будинках комерційної нерухомості. У REHAU 118 високі параметри міцності: ширина стулки та рами 68 мм, а висота – 118 мм, товщина армування профільної системи 2 мм. Спеціальні комплекти фурнітури та петлі адаптовані під часте відкривання, що дозволяє конструкції працювати справно та довго. Вхідні двері виготовляються з профілів з різною монтажною глибиною: 60 мм (REHAU EURO 60), 70 мм (REHAU EURO 70, REHAU KORSA DESIGN 70, REHAU BRILLANT DESIGN), 80 мм (REHAU SYNEGO), 86 мм (REHAU GENEO). Вхідні двері глибиною 60 мм і 70 мм йдуть з порогами висотою 24 мм і 54 мм і можуть бути виготовлені як із зовнішнім, так і з внутрішнім відкриттям.

 
Вхідні двері для приватного будинку

 

Що було використано для виготовлення вікон:

  • Профільна система REHAU EURO 60;
  • Колір білий;
  • Всередині склопакета шпроси Джарманелла (золото).

REHAU EURO 60

У 3-камерного профілю глибиною 60 мм два контури ущільнення, які затримують повітряний потік та захищають від пилу із зовнішнього боку. Скошений фальц рами та стулки забезпечує покращення водовідведення. Цей профіль найчастіше використовується при склінні балконів, виготовленні міжкімнатних дверей, віконнних та дверних конструкцій у господарських будівлях та сантехнічних приміщеннях.

Шпроси Джарманелла

Елементи, ширина основних профілів яких 9 мм, використовуються для декоративного оформлення конструкцій. Проміжні вертикальні та горизонтальні алюмінієві планки у склопакеті кріпляться до дистанційної рамки та встановлюються між склом. Шпроси бувають широкі, вузькі, прямі та вигнуті у вигляді дуги або кола, з'єднуються під різними кутами, формуючи різноманітні фігури (зірки, сонце тощо). Шпроси вдало вписуються у будь-який архітектурний стиль будівлі.

 

Пластикові вікна рехау із золотистими шпросами

 

Замовник був задоволений виконаною роботою: віконні та дверні конструкції вдало наголосили на стилі будівлі. Якщо Ви ще в процесі вибору вікон та дверей, телефонуйте за номером 0 (800) 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче. Наші кваліфіковані менеджери підберуть для Вас найкращий варіант, зроблять прорахунок замовлення та організують приїзд замірника.

 

Замовити вікна і двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню