Якісні вікна від забудовника в м. Умань

Якісні вікна від забудовника в м. Умань

У новобудовах жителі дуже цінують, якщо забудовник поставив якісні вікна. ЖК "Греков Ліс" - це новий проект європейського рівня, який розташований в екологічно чистій місцевості, недалеко від дендрологічного парку "Софіївка". У сучасному кварталі з чудовими умовами, де до найдрібніших деталей продумані планування і зручності в квартирах, розвинена внутрішня інфраструктура, встановлені вікна авторизованим партнером ТМ "Вікна КОРСА" - ПП Горовим Павлом.

 

Житловий комплекс в місті Умань

 

Скління багатоповерхового будинку

 

Балкони житлового комплексу

 

Встановлення вікон в багатоповерхівці

 

Що було використано при скління вікон:

  • Профільна система REHAU EURO 70;
  • Двокамерні склопакети;
  • Енергозберігаючі склопакети;
  • Аргон.

 

REHAU EURO 70

5 камерна профільна система глибиною 70 мм забезпечує високі показники теплоізоляції, завдяки яким відбувається істотна економія на опаленні і кондиціонуванні. Вікна з цього профілю відмінно захищають приміщення від пилу, шуму і вологи.

Аргон

Абсолютно безпечний інертний газ без кольору і запаху. Його щільність на 38% більше, ніж у повітря. Використовується в склопакетах для збільшення рівня тепло- і звукоізоляції.

 

пластикове вікно

 

Встановлення пластикового вікна

 

Процес будівництва житлового комплексу

 

Пластикове вікно

 

ЖК "Греків Ліс" в Черкаській області

 

пластикові двері

 

Пластикові двері на балкон

 

Вікна та балкони ЖК "Греків Ліс"

 

Що було використано при склінні балконів:

  • Профільна система REHAU EURO 60;
  • Енергозберігаючі склопакети;
  • Для безпеки нижні склопакети зі склом триплекс.

REHAU EURO 60

Трикамерний профіль глибиною 60 мм виготовлений з двома контурами ущільнення, які затримують повітряний потік і відмінно захищають від пилу з зовнішньої сторони. Скошений фальц рами і стулки покращують водовідведення. Ця профільна система - оптимальне рішення при склінні балконів, виготовленні міжкімнатних дверей, віконних конструкцій і дверей в господарських будівлях і сантехнічних приміщеннях.

Скло триплекс

Загартоване скло завдяки своїй технології виробництва неймовірно міцне і стійке до ударів. Воно складається з двох стекол, між якими протиударний плівка. Скло триплекс абсолютно безпечне для людини, так як навіть при сильному ударі воно розбивається на дрібні уламки (до 5 мм), які залишаються на плівці. Тобто при такій системі ймовірність попадання в приміщення дуже низька.

У місті Умань "Греків Ліс" один з найбільш комфортабельних і сучасних житлових комплексів, де покупці квартир забезпечені якісними вікнами, що гарантують високий рівень тепло- і звукоізоляції, зламобезпеки. Ми раді, що деякі забудовники України дійсно відповідають заявленій якості будівництва. Вибираючи компанію КОРСА, Ви можете бути впевнені в надійності і якості віконних конструкцій, які встановлені за допомогою досвідчених сертифікованих монтажних бригад. Для отримання безкоштовної консультації і замовлення вікон телефонуйте за номером 0 800 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Замовити вікна

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню