Клиенту

Смотрите больше отзывов и оставьте свой в нашей группе на Facebook
Оставить отзыв

Отзывы

Все зроблено акуратно та якісно
Дуже вдячні за виконану роботу! Вікна замовили ще до воєнних подій в Україні але не зважаючи на обставини компанія виконала свої зобов’язання вчасно . Монтаж провели швидко і якісно за що ще раз ДЯКУЄМО!
У цій компанії ми отримали класні вікна. у вікнах відчувається якість, навіть по тому як ідеально встановлені ущільнювачі. В минулих орендованих квартирах надивився на “якісні” пластикові вікна. Корсовські вікна гарно виконують свої функції, без проблем відкриваються та закриваються, з ними у квартирі стало тепло і затишно, гарна шумоізоляція. За ціною нас все влаштувало. Не було проблем із доставкою вікон та монтажем, все виконано так як вказано в договорі, в потрібні дати
Вот уже как год назад поставила окна от фирмы Корса. Выбрала пластиковые окна с хорошим стеклопакетом в квартиру, так как район у нас очень шумный хотелось чтобы была дополнительная шумоизоляция. Выбором очень довольна, наконец-то в квартире после закрытия окон стало тихо. А вообще в квартире теперь тепло, и это хорошо чувствовалось этой зимой. Потому что осенью и зимой до установки окон корса мы нормально так намерзлись. Спасибо.
Довольны заказанными окнами в этой компании, действительно качественные, производства Германии, сделаны добротно, и при этом смотрится симпатично. Менеджер компании помог нам определиться с выбором профиля и, гарнитурой и другими деталями. Заказ был выполнен в оговоренные сроки, доставили окна тщательно запакованными и монтаж выполнили на совесть. Мусор надо было конечно нормально так вынезти. Но зато теперь в квартире намного теплее и уютнее.
Це чудова компанія в якій працюють відповідальні та пунктуальність співробітники. І вони чудово виконують свою роботу. Сюди я звернулася коли ми з моїм чоловіком захотіли поміняти вікна у нашому заміському будинку. Тут спочатку нас чудово проконсультували, а потім все зробили. Вікна получилися ще кращі, ніж я очікувала.
Главное меню ×