• Изменить язык на УкраинскийUA
  • Текущий языкRU

Клиенту

Смотрите больше отзывов и оставьте свой в нашей группе на Facebook
Оставить отзыв

Отзывы

Добрий день шановні читачі. Хочу щиро подякувати компанії Корса в Тернополі, по вул.Руська, за їхнє терпіння до клієнтів і якісно виконану роботу.Я в них замовляла дуже багато продукції. Вікна,двері,веранду.Зараз ще одне замовлення в процесі.Рекомендую всім своїм друзям.Ніхто не був розчарований. До кожного замовлення Вовк Василь Васильович підходить професійно з роз’ясненням і з індивідуальним підходом. Рекомендую всім. Будете задоволені якістю і виконаною роботою . З повагою Лариса.
Окна КОРСА Спасибо Вам! Для нас очень важен каждый отзыв наших клиентов.
02 мая в 12:31
Вікна Корса просто супер , якість відмінна , персонал - професіонали своєї справи .Особливо хочу відзначити менеджера Барабаш Юрія та бригаду монтажників - так тримати ! Доречі я замовляла вікна і двері вже не перший раз і дуже задоволена !!!
Окна КОРСА Спасибо за Ваш отзыв! Посмотреть больше Вы можете в нашей группе в Facebook
25 апреля в 20:38
Замовляли три вікна та двоє дверей на балкони. Замовлення було виготовлене за тиждень, напередодні установки подзвонили й попередили. Майстри працювали чітко та злагоджено. Єдине, при монтажі була пошкоджена дверна рама й подряпане вікно. Представники Корса самі зателефонували й запитали, чи все у нас гаразд, розказала про пошкодження. Через тиждень приїхали майстри і все замінили по гарантії. Дуже задоволена роботою та якістю вікон! Дякую представникам компанії Корса, що знаходяться у м. Вінниці по проспекту Коцюбинського 13
Дуже усім дякую! Рекомендую усім! Задоволенний на усі 100%.Усім здоровья та подальшого процвітання.
Ставили год назад окна в доме заказ выполнен очень быстро и качественно всем довольна окна классные
Окна КОРСА Приветствуем, света сурикова! Если у Вас есть еще какие-то вопросы/отзывы/предложения - оставляйте их в нашей группе в Facebook.
17 апреля в 23:04
Ставили окна во всей квартире. Качеством и сервисом довольны!
Окна КОРСА Мы очень рады, что смогли Вам помочь, если у Вас возникнут дополнительные вопросы - обращайтесь.
17 апреля в 21:48
Главное меню ×