Клієнту

Перегляньте більше відгуків та залиште свій у нашій групі на Facebook
Залишити відгук

Відгуки

Всім привіт! Замовив собі склопакет 2х2м вагою 250кг ще до війни. Вигляд з вікна просто бомба - прозорість достатня щоб не відволікатись на наявність скла перед тобою. І от останнім часом часто чую від сусідів та друзів - "як тобі сьогоднішня ніч? ти чув?". А я - НЕ ЧУВ! Неймовірна звукоізоляція трикамерних склопакетів Rehau, що є допомогою Німеччини ще до початку війни - забезпечує якісний сон та захист від звукових хвиль споживачів в умовах активних повітряних боїв на відстані 100-200м від склопакетів! Дякую компанії КОРСА за якість і безпеку)
Купували в Корсі 3 вікна ще восени. Весною одне з них чомусь просіло. Зателефонували на гарячу лінію, залишили заявку. Через декілька днів нам зателефонував майстер і приїхав до нас. Вікно відрегулював безкоштовно. Приємно, що компанія відповідає за якість. Дякуємо.
Замовляли у Вашій компанії вікна для приватного будинку. Спочатку думали, що переплатили, але коли порівняли їх з якістю сусідських вікон, то зрозуміли, що ні. Плавне відкривання, різні варіанти провітрювання. В цілому все чудово.
Хочу подякувати колективу компанії Корса за їх відповідальний підхід до роботи. Моє замовлення було виконано вчасно та професійно. Окрема подяка менеджерам компанії, які завжди готові допомогти та проконсультувати з усіх питань. Бажаю Вам успіхів та процвітання!
У березні робили заміну вікон у квартирі. Звернулись до компанії КОРСА. Результатом залишились задоволені. Хто також буде замовляти, рекомендуємо попередньо визвати замірника, бо кожен см грає роль.
Робили прорахунок вікна у декількох компаній. Свій вибір зупинили на Корсі. Хоч варіант не самий дешевший по ціні, але орієнтувались в першу чергу на якість, щоб потім знову не робити заміну вікна через 5 років.
Головне меню До головного меню