Тераса твоєї мрії

Тераса твоєї мрії

Тераса прилаштовується до будинку та відіграє особливу роль для господарів житла. Вона є місцем для проведення часу з друзями та організації свят. Найчастіше так проводять дозвілля влітку, але якщо тераса засклена, відпочивати там можна завжди, навіть якщо за вікном холод, дощ, сніг чи сильний вітер. Величезним задоволенням є сидіти тихими зимовими вечорами, читати цікаву книгу за чашкою кави і спостерігати за падаючими сніжинками. Все це можна реалізувати, якщо встановити розсувну систему для захисту від природних явищ, що і зробив власник цього котеджу, замовивши її у авторизованого партнера ТМ "Вікна КОРСА" з Тернополя - Вовка Василя.

 

Скління тераси

 

Паралельно-зсувна система безрамного скління

 

Тераса

 

Скління тераси системою безрамного скління

 

Розсувна система безрамного скління SLIDING SMART стильно доповнила ретельно продуманий дизайн будинку і зробила його ще більш затишним, красивим та комфортним для сім'ї.

 

Що було використано:

  • Паралельно-зсувна система SLIDING SMART;
  • Колір профіля: антрацит сірий (RAL 7016), матовий;
  • Розмір конструкції: 3590 х 2510 мм – 2 шт. (поділ на 5 стулок);
  • Фурнітура (ручка купе 45 мм, фіксатор стулок);
  • Загартоване прозоре скло 10 мм.

 

Паралельно-зсувна система SLIDING SMART

Проста та зручна система безрамного скління призначена для скління терас, альтанок, веранд. Стулки рухаються по нижній напрямній рейці, у відкритому положенні формують книжку, переміщуються залежно один від одного, оскільки вони зчеплені. Система є нижньоопорною: вага стулок йде на підлогу, що сприяє безпечному монтажу. Верхньо-підвісні системи вимагають потужних несучих конструкцій, яких часто немає - це знижує рівень безпеки системи. У SLIDING SMART підвищений рівень ізоляції, що забезпечується двома контурами щіткового ущільнення знизу стулок: немає продування; сніг, листя та дощ не потрапляють до приміщення. Товщина загартованого прозорого скла 10 мм. Система складається з 5 секцій, що фіксуються шпингалетами, і має низький поріг заввишки 12,5 мм.

 

Конструкція системи безрамного скління

 

Нижня напрямна рейка системи безрамного скління

 

Профіль для паралельно-зсувної системи

 

Загартоване скло

Для його створення виконують наступні процеси: звичайне листове скло нагрівають до температури 650—680 °C, а потім швидко і рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох сторін. В результаті підвищується його механічна міцність, термостійкість і безпека при руйнуванні. При розбитті скло перетворюється на безліч дрібних уламків з тупими гранями, які не заподіють серйозних травм. Гартоване скло застосовується для пластикових і алюмінієвих вікон і дверей, офісних перегородок, як заповнення в розсувних системах, для засклення балконів, терас, веранд, фасадів.

 

Господар будинку був абсолютно задоволений роботою, виконаною компанією: стильна максимально комфортабельна розсувна система, якісний монтаж, дотримання всіх термінів, високий рівень сервісу. Вибираючи компанію “КОРСА”, Ви можете бути впевнені у надійності конструкцій, які будуть встановлені за допомогою досвідчених сертифікованих монтажних бригад. Для отримання безкоштовної консультації та замовлення вікон, дверей та інших конструкцій зателефонуйте за номером 0 800 210 210 або залишайте заявку за кнопкою нижче.

 

Замовити вікна і двері

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню