Енергозберігаючі склопакети ClimaGuard Solar

Енергозберігаючі склопакети ClimaGuard Solar
енергозберігаюче скло

Тепло, енергозбереження та комфорт в будинках наших клієнтів – це основні орієнтири для компанії Вікна КОРСА протягом усіх років роботи. Всі наші розробки та інновації спрямовані саме на поліпшення якості та енергозберігаючих характеристик конструкцій, які ми створюємо.

Ще в 2006 році вікна від ТМ "Вікна КОРСА" вперше в Україні стали комплектуватися енергозберігаючими склопакетами, в тому числі, і з заповненням аргоном. З 2011 року пропонуємо нашим клієнтам вікна з криптоном КОРСА Krypton-Comfort, характеристики яких в 2-3 рази перевищують стандарти енергозбереження, що діють у нашій країні.

Досягнення нашої компанії в галузі енергозбереження не залишаються непоміченими – в 2011 році ми отримали сертифікат схвалення від Асоціації Енергозбереження.

В цьому році новою позицією в нашому асортименті стали вікна з мультифункціональними склопакетами ClimaGuard Solar (Кліма Гард Солар). Дію цих склопакетів можна назвати «клімат-контролем» – в зимовий період вони забезпечують тепло і комфорт в квартирах і будинках, а влітку відмінний захист від сонця та спеки.
ClimaGuard Solar в однокамерному склопакеті

Крім так необхідного комфорту, Ви отримуєте істотну економію протягом року, адже на охолодження повітря влітку витрачається в 2-2,5 рази більше енергії, ніж на його нагрівання взимку! При цьому склопакети ClimaGuard Solar зберігають максимальне світлопропускання і передачу кольорів. 

ПЕРЕВАГИ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО СКЛА CLIMAGUARD SOLAR:

  • Надійний захист від сонця влітку, що дозволяє істотно знизити витрати на кондиціювання. А в разі якщо в приміщенні не здійснюється кондиціювання повітря – збереже нічну прохолоду житла.
  • Висока ступінь теплозахисту взимку. Високий коефіцієнт опору теплопередачі дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення в холодну пору року (заощадження тепла до 78%).
  • Прозорість зсередини і висока освітленість приміщення.
  • Невелика дзеркальність зовні.

ClimaGuard Solar в двукамерному склопакеті

 ПРИНЦИП РОБОТИ

Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок і втрату тепла взимку

ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

Склопакети з "клімат-контролем" вибірково пропускають або відбивають електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання. Велика частина інфрачервоного випромінювання, яке могло нагрівати приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так, як і через звичайне. Таким чином, завдяки склу ClimaGuard Solar, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину приміщення.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

У холодну погоду склопакет з "клімат-контролем" дозволяє зберегти тепло в приміщенні, працюючи за принципом енергозберігаючого скла. Срібне покриття на склі відбиває довгохвильове теплове випромінювання (наприклад від нагрівальних приладів) всередину приміщення і не дає йому вийти назовні.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.5 (24 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню