Теплі вікна в кожен дім

Теплі вікна в кожен дім
 Теплі вікна в кожен дім

Важливим етапом зведення енергозберігаючого будинку є монтаж вікон.

Теплі вікна в теплий дім

Якщо ви цінуєте вишуканий дизайн і підвищений комфорт, а також розраховуєте заощадити на опаленні та кондиціонуванні – Вікна Корса це саме те що потрібно. Вікна один з найважливіших елементів будівлі, саме через них, за даними теплографічних дослідів, відбувається 47-67% тепловтрат. Тому дуже важливо вибрати по справжньому теплі вікна, які будуть відповідати максимальним показникам енергозбереження.

Для засклення приватного будинку ми пропонуємо встановлювати конструкції вироблені з 5 камерної профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70 – продукт спільної розробки нашої компанії та наших постійних партнерів – німецького концерну REHAU. ТМ Корса, ще в 2006 році, вперше в Україні почала виробництво вікон з енергозберігаючими склопакетами. Для того щоб підвищити енергоефективність будівлі ми рекомендуємо комплектувати вікна двокамерними склопакетами КОРСА Silver-Comfort з енергозберігаючим склом – це склопакет з використанням low-e скла, яке працює як теплове дзеркало – відбиває тепло всередину приміщення.

Монтаж енергозберігаючих вікон від ТМ Корса

Якщо ви прихильник індивідуального стилю, якщо ви бажаєте підкреслити індивідуальний дизайн та ефективний вигляд конструкції – замовте вікна з ламінацією темний дуб. По кольору та фактурі ламінацію легко сплутати з деревом, та на відміну від дерева, ламінований профіль зовсім не боїться сонячних променів і дуже зручний у догляді.

При встановленні конструкцій із профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70 з двокамерними енергозберігаючими склопакетами, економія на опаленні, в порівнянні з дерев’яними конструкціями складає приблизно 850 гривень за сезон.

Також не потрібно забувати і про якісний монтаж. Адже без дотримання всіх норм та правил при монтажі, навіть найкращі вікна не будуть відповідати всім вимогам.

Тільки якісна установка вікон

Правильний монтаж – це запорука ідеальної роботи пластикових вікон. Теплий монтаж вікон та зовнішніх дверей від ТМ Вікна Корса полягає у трирівневій системі:

  • захист внутрішньої сторони монтажного шву;
  • теплий наповнювач шву;
  • зовнішній захист шву.

Усім цим вимогам відповідає теплий-монтаж, що широко застосовується ТМ Вікна Корса.

Після того як вікна встановлені, клієнт отримує 10 річну гарантію на конструкції, включаючи безкоштовне сервісне обслуговування.

Спеціалісти ТМ Корса вкладають душу у кожне вікно, і саме це допоможе зробити Ваш будинок неповторним.

Одним з головних напрямків ТМ Корса є продаж вікон через інтернет. На нашому сайті ви можете дізнатися про продукцію, зробити прорахунок конструкцій та замовити вікна через інтернет.

Економте ваш час та гроші – отримайте відповіді на всі запитання, та купіть вікна не виходячи з дому.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×