Енергоефективний монтаж по ДСТУ від Вікна КОРСА

Енергоефективний монтаж по ДСТУ від Вікна КОРСА

Що таке енергоефективний монтаж по ДСТУ

Замовляючи металопластикові вікна все більше клієнтів обирають якісний енергоефективний монтаж замість звичайного. Адже тривалість експлуатації вікна залежить не тільки від якості профілю та товщини склопакета, а й від його монтажу. 

Компанія “Вікна КОРСА” пропонує своїм клієнтам енергоефективний монтаж зі створенням спеціального захищеного монтажного шва між рамою вікна та стіною.

Енергоефективний монтаж

Для чого потрібен захист монтажного шва?

При звичайному монтажу відстань між стіною та вікном заповнюється монтажною піною. Монтажна піна має вагомий недолік - під дією ультрафіолету та атмосферних опадів вона руйнується та притягує вологу. Якщо не забезпечити надійний захист піни ззовні та зсередини приміщення, то через деякий час вона втратить свої теплоізоляційні властивості та при щонайменшому дотику буде обсипатися. 

Енергоефективний монтаж передбачає захист монтажного шва спеціальними ПСУЛ-стрічками (паро- та гідроізоляційні стрічки, які захищають піну від атмосферних опадів ззовні та виводять пару зсередини приміщення). 

Віконні стрічки, ПСУЛ

Як працюють ПСУЛ-стрічки? 

Для захисту піни та утеплювача від ультрафіолетового випромінювання і вологи ззовні приміщення фахівці ТМ КОРСА використовують гідроізоляційні монтажні стрічки, виготовлені на заводах у Європі.

Гідроізоляційні стрічки володіють рядом переваг:

  • надійно ізолюють монтажний шов від атмосферних впливів (дощ, сніг, УФ випромінювання, вітер);
  • зберігають свої властивості та не руйнуються від вологи та інтенсивних сонячних впливів;
  • не піддаються дії цвілі та грибку;
  • не потребують спеціальних інструментів під час монтажу та дозволяють його здійснення не залежно від температури повітря на вулиці.

Для захисту монтажного шва від проникнення вологи з приміщення використовуються пароізоляційні самоклеючі віконні стрічки.

Пароізоляційні стрічки підвищують герметичність вікна в цілому та захищають монтажний шов та піну від вологи. 

Правильно встановлені якісні монтажні стрічки допоможуть уникнути утворення цвілі та промерзання відкосів.

 

Неякісний монтаж

 

Енергоефективний монтаж

 

Для повної теплоізоляції віконного проєму ми також рекомендуємо інноваційну систему «Тепле підвіконня». Це ще одне чудове вирішення проблем, пов'язаних з герметизацією вікон у нижній частині. Система «Тепле підвіконня» являє собою конструкцію з полістирольної плити з монтажною полицею, на яку встановлюється вікно, відлив і підвіконня.

У чому суть нової технології монтажу підвіконь і які переваги вона дає нашим клієнтам?

Найбільш проблемним місцем віконного блоку (з точки зору збереження тепла) є стик між віконною рамою і підвіконням. У цьому місці віконна конструкція має найменшу товщину і впритул прилягає до стіни. Фактично нижня частина вікон спирається на стіну підставочним профілем, в результаті чого утворюється місток холоду. В холодну пору року, при значному перепаді температури всередині приміщення і на вулиці, це виглядає як утворення вологи на місці віконного стику і підвіконня. 

Технологія «Теплого підвіконня» забезпечує оптимальне поєднання вікна зі стіною і запобігає виникнення містків холоду в незаповнених поліуретановою піною місцях.

Завдяки якісному монтажу Ваші вікна прослужать набагато довше, забезпечуючи постійний комфорт в будинку та значно економлячи Ваші кошти на теплоносіях та кондиціонуванні повітря. Адже функціональність та задоволення від користування металопластикових вікон на 70% залежить від якості монтажу. 

Прорахувати ціну і замовити конструкції з енергоефективним монтажем Ви можете на нашому сайті. 

Викликати замірника

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню