Чому важливо замінити звичайні склопакети на енергозберігаючі

Чому важливо замінити звичайні склопакети на енергозберігаючі

ТМ КОРСА пропонує нову супер вигідну послугу: швидко і акуратно, ніякого сміття і пилу всього за 10 хвилин наші фахівці замінять Вам Ваші старі та марнотратні склопакети на нові комфортні і економні !!!

Заміна склопакету на енергозберігаючий. Енергоефективні склопакети.
 

 

 

Для початку ознайомимося з основними термінами:

коефіцієнт опору теплопередачі - R 

Умовний показник, він може змінювати своє значення від 0 до 2. Чим ближче показник до 2, тим теплішими будуть ваші вікна. Показник R для всього вікна складається з показників для склопакета і для профілю.

Що кажуть будівельні норми?

Будівельними нормами (ДСТУ Б В.2.6-15:2011, ДБН В. 2.6-31: 2006) встановлено умовний розподіл України на дві температурні зони.

  1. Північна частина (зона 1) R > 0.75
  2. Південна частина (зона 2) R > 0.6

Для Північної зони потрібні більш теплі вікна, ніж для південної зони.

*За даними порталу okna.ua більшість жителів України придбали вікна укомплектовані профілем глибиною 60мм і однокамерним склопакетом.

Тільки ТМ "Вікна КОРСА" пропонує заміну звичайного склопакета на енергозберігаючий з використанням скла Clima Guard, теплої пластикової дистанції SWISSPACER, і заповненням газом Аргон і Криптон.

Наш склопакет єдиний в Україні з конфігурацією 4Clima-12Ar-4-8-4 (з пластиковою дистанцією SWISSPACER) пройшов сертифікацію і відповідає всім вимогам ДСТУ і ДБН України.

Таким чином, якщо у Вас профільна система глибиною 60мм, то заміна вашого звичайного склопакета на новий енергозберігаючий принесе Вам особливу вигоду.

1. Це вигідно

Припустимо, величина R = 0,5 (м2 · ° С / Вт). Це означає, що при різниці температури на вулиці і в кімнаті, рівній 1 ° С, через 1 м2 йде 2 Вт тепла. Якщо різниця температур сягає 40 ° С (від -20 ° С на вулиці до +20 ° С в приміщенні), то через 1 м2 йде 80 Вт тепла в годину! Якщо у двокімнатній «хрущовці» замість вікна зі звичайним однокамерним склопакетом (R <= 0,35) використовувати вікна, відповідні нормам (R => 0,75) для більшої території України, економія за один опалювальний період складе мінімум 1035 кВт / год.

При ціні за 1 квт 0,40 грн економія за опалювальний сезон складе мінімум 400 гривень !

У розрахунку використовувалася вартість електроенергії в 2013-2014 роках. А які тарифи будуть цього року ???

2. Це комфортно

Цього року всі котельні переходять на економний режим роботи. Розрахункова температура в приміщеннях буде на рівні 18-19 градусів. Заміна склопакетів на енергозберігаючі додасть 2-3 градуси до цієї температури.

Приємно, коли в будинку тепло.

3. Поліпшена шумоізоляція

Якщо ви міняєте однокамерний склопакет на двокамерний, то ви значно покращуєте звукову ізоляцію приміщення. 
Менше шуму з вулиці, а значить більше хорошого настрою і спокійного сну.

4. Енергозбереження - ключовий фактор незалежності України

Енергоефективна економіка - необхідна умова для конкурентоспроможності наших товарів і зниження залежності від країн-постачальників енергоносіїв.

5. Зменшення витрат на кондиціонування

Не багатьом відомий той факт, що енергозберігаючі вікна не тільки ефективно зберігають тепло в приміщенні взимку, але і так само ефективно зберігають прохолоду влітку. Навантаження на кондиціонер значно знижується, адже включати його потрібно рідше. Особливо добре працюють влітку склопакети з покриттям «Clima Guard Solar»

Відомо, що вікна є головними джерелами втрати тепла в будівлях з усіх видів огороджувальних конструкцій. Вікна утворюють велику частину фасадів і відіграють важливу роль в загальній енергетичній ефективності будівель.

Подивимося, як виглядають втрати тепла за допомогою спеціального прилада, «тепловізора» Ось фото звичайної багатоповерхівки. Ліва частина багатоповерхівки (перші 4 стовпчика вікон) утеплена.

Подивимося на цю ж будівлю за допомогою тепловізора. Зверніть увагу на 5 вікно у верхньому ряду: там встановлені звичайні вікна.

Чим більше тепла проходить через вікна, тим червонішою виглядає ця зона на термограмі, і чим менше тепла втрачається, тим в цій зоні більше синього кольору.

На фото чітко видно, що старі дерев'яні вікна найбільші розкрадачі тепла, а от третє вікно на третьому поверсі, обладнане енергозберігаючим пакетом. Прекрасно видно і ефективність термоізоляції стін.

Пропоновані варіанти комплектації стекол для заміни:

  1. LowE скло;
  2. ClimaGuard Solar;
  3. Інертний газ - Аргон або Криптон;
  4. Тепла дістанційна рамка SWISSPACER. 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.2 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню