Як правильно вибрати склопакет?

Як правильно вибрати склопакет?

Багатьох клієнтів завжди трохи бентежить потреба у виборі нових вікон. Часто це пов’язано з небажанням довго розбиратися у всіх тонкощах віконної справи. І якщо з профільними системами все якось простіше, то вибір склопакету може здатися непосильною задачею. Насправді, нічого складного в цьому немає. Склопакет —  це один з ключових параметрів, який впливає на енергоефективність вікна. Тому до його вибору потрібно підходити відповідально.

З чого складається склопакет?

Конструкція склопакету являє собою два або більше листи скла, які з’єднані між собою дистанційними рамками. З’єднані два скла формують однокамерний склопакет. Якщо з’єднані три скла — двокамерний склопакет

Склопакети відрізняються товщиною скла та шириною дистанції між листами скла. Загальну товщину склопакету підбирають відповідно до профільної системи. 

На що звернути увагу при виборі склопакету?

Існує кілька ключових параметрів, на які варто звернути увагу і які безпосередньо впливають на енергозберігаючі властивості склопакету:

  • енергоефективне скло;
  • мультифункціональне скло;
  • інертний газ всередині камер склопакету;
  • дистанційна рамка.

Енергоефективне скло виготовляється шляхом напилення іонів срібла на внутрішню сторону скла. Такий чином тепло безперешкодно потрапляє з вулиці всередину приміщення, а теплова енергія, яка утворюється в будинку за рахунок опалювальних приладів, зберігається в будівлі. Саме так і відбувається збереження тепла всередині приміщення. 

Для того, щоб склопакет став більш енергоефективним, його камери заповнюють інертним газом Аргоном. Це абсолютно прозорий газ, який в невеликих дозах навіть знаходиться в повітрі. Він покращує енергозберігаючі властивості склопакету та запобігає втратам тепла.

Дистанційна рамка може бути як алюмінієва, так і пластикова. Вона з’єднує між собою два скла, тим самим створюючи повітряну камеру між ними. Алюмінієва дистанційна рамка має гарний запас міцності. Але алюміній має високі показники теплопровідності — швидко нагрівається і швидко охолоджується. Тому взимку всередині приміщення поверхня скла по периметру склопакету буде мати нижчу температуру ніж центральна частина.

Використання пластикової дистанційної рамки мінімізує можливість утворення конденсату по периметру склопакету. ТМ Вікна КОРСА опціонально використовує пластикові дистанційні рамки SWISSPAСER, які виготовляються у Швейцарії. 

Всі ці складові в одному склопакеті забезпечать чудовий рівень збереження тепла. У парі з енергоефективною профільною системою такий склопакет чудово підійде для квартир, будинків та офісних приміщень і допоможе заощадити на опаленні та кондиціонуванні. 

Протиударні склопакети

Для тих, хто мешкає на перших поверхах квартир та приватних будинків, доцільними стануть склопакети, які стійкі до механічного впливу. Найпопулярніші варіанти сьогодні – це склопакети зі склом триплекс та загартованим склом.

Скло триплекс складається з декількох листів скла, які з’єднані між собою плівкою. Якщо скло розбивається, то не розсипається, як зазвичай, а залишається на плівці. Триплекс використовують при виготовленні лобового скла автомобілів.

Загартоване скло виготовляється за спеціальною технологією: спочатку розігрівають до високих температур, а потім поступово охолоджують. Це і називається процесом гартування. В результаті скло стає напрочуд міцним. У випадку розбиття скло розсипається на безліч маленьких та не гострих уламків.

Склопакети з такими листами скла важко розбити. Це ідеальний варіант для тих, хто турбується про свою безпеку.

Варто зазначити, що хоча й склопакети зі склом триплекс та загартованим склом значно міцніші за звичайні склопакети, але вони не можуть гарантувати захист від вибухової хвилі. Проте, такі склопакети значно знижують можливість травмуватися від осколків скла у разі розбиття.

Декоративні склопакети

Склопакети можуть бути не лише безпечними та енергоефективними, а й гарними. На вибір доступні склопакети з матовим склом, тонованою плівкою, шпросами, фацетами та гравіюванням. Застосування таких декоративних склопакетів досить широке. Наприклад, матове скло часто використовується при склінні ванних кімнат.

 

 

Якщо вам потрібно допомога у виборі склопакету наші менеджери з радістю підберуть для вас найкращий варіант. Звертайтеся за формою зворотнього зв’язку або телефонуйте за номером 0 (800) 210-210.

Замовити безкоштовний дзвінок

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×