Енергозбереження у Вікнах Корса

Енергозбереження у Вікнах Корса
Енергозбереження у Вікнах Корса

З наближенням холодів досить важливим питанням залишається заощадження тепла в приміщенні.

ТМ "Вікна КОРСА" не просто виготовляє і продає енергозберігаючі вікна.

Застосовуючи свій багаторічний досвід роботи на віконному ринку, наша компанія формує основні напрямки розвитку по застосуванню енергозберігаючих технологій у виготовленні вікон.

Серед інших технологій, ми першими в Україні впровадили інноваційні рішення в області енергозбереження :

  • склопакети, в яких застосовується скло з енергозберігаючим покриттям;
  • наповнення склопакета інертними газами (аргон, криптон);
  • використання революційної профільної системи REHAU GENEO;
  • застосування армування арочних конструкцій;
  • установка вікон, виконана за технологією що забезпечує максимальне енергозбереження.

Що є енергозберігаючим склом?

В процесі виготовлення енергозберігаючого скла на його поверхню наноситься покриття, що відбиває теплове випромінювання. Для нанесення застосовується метод магнітного напилення. Склопакет з таким склом працює за принципом теплового насоса, не даючи теплу покинути ваше приміщення.

Склопакети, наповнені інертними газами, дозволять вам ще більше економити на опалюванні. В силу своїх фізичних характеристик, інертний газ щільніший за повітря, тому він знижує кондуктивну складову теплообміну всередині склопакета, що призводить до поліпшення характеристик теплопередачі склопакета. Інертні гази ідеально доповнюють склопакети з енергозберігаючим склом, тому ми рекомендуємо саме таку комбінацію: енергозберігаюче скло + наповнення склопакета енергозберігаючим газом.

Що можна сказати про профіль REHAU GENEO?

Технології, які застосовувалися при проектуванні болідів «Формула 1», тепер спрямовані понизити витрати на опалювання вашого будинку. Профіль REHAU GENEO виготовлений з інноваційного матеріалу RAU - FIPRO, що представляє з себе пластик армований скловолокном (склофіброю). Використання такого поєднання матеріалів дозволило відмовитися від традиційного армування за допомогою металевих профілів. Це дозволило позбутися від містків холоду. І зменшило загальну вагу конструкції (подовжується термін служби фурнітури).

 

ТМ "Вікна КОРСА" потурбувалася про прихильників нестандартного скління - арочних вікон. До 2011 року використання арочних вікон було компромісом між зовнішньою красою і енергозбереженням зважаючи на конструктивну особливість - нещільне прилягання арочної частини вікна. Тепер ТМ "Вікна КОРСА" пропонує власну розробку, що не має аналогів у світі! Армовані арочні вікна. Розроблена фахівцями компанії технологія армування арок дозволяє позбутися від проблеми нещільного прилягання арочної частини, а отже і зробити арочні вікна більш герметичними.

Монтаж

Вибираючи теплі вікна, не варто забувати про правильний, "енергозберігаючий" монтаж вікон. Проводячи аналогію з автомобільним світом, можна сказати, що ніхто окрім виробника автомобіля не знає про усі його приховані тонкощі, так і у вікнах – тільки виробник вікна може гарантувати якісну установку і налаштування вікна. Багаторічний досвід установки вікон, дозволив нам розробити алгоритм "енергозберігаючої" установки вікна, в якому поєднуються точні дані замірщиків, кваліфіковані дії навчених монтажних бригад і професійні монтажні матеріали вищої якості.

Сучасні тенденції зростання цін на енергоносії роблять проблему енергозбереження актуальною для всіх жителів України. І це добре видно великому виробнику вікон. Енергозберігаючі конструкції з кожним роком усе більше приваблюють покупця.

Вікна КОРСА додають максимум зусиль для забезпечення задоволеності своїх покупців. Індивідуальний підхід до кожного замовлення - кращий тому доказ.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.8 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню