Професіонали визначили, які вікна найтепліші

Професіонали визначили, які вікна найтепліші

Засклення багатоповерхівок вікнами високого класу в умовах шаленого тиску на ринок постачальників низькоякісних дешевих вікон – це справжній виклик для компанії КОРСА. За рахунок бездоганних підходів до всіх етапів роботи, включно з “теплим” монтажем, бренд Вікна КОРСА – це бездоганна репутація. Тим більш значущими для нас є перемоги у великих тендерах, де замовників буквально “завалюють” пропозиціями віконні компанії з усієї України.

Особливою гордістю цього сезону для нас стали два об’єкти. Перший — це житловий клубний будинок в Києві - "Гоголівська, 47".

найтепліші вікнам. Київ, вул. Гоголівська, 47

Скління даного будинку здійснюється з високоякісних та енергоефективних профільних систем REHAU BRILLANT DESIGN та REHAU GENEO.

Проект Клубний будинок “Гоголівська, 47” передбачав використання тільки високотехнологічних матеріалів, а підрядниками могли стати тільки досвідчені компанії з бездоганною репутацією професіоналів своєї справи. У вузькому колі обраних учасників тендеру ТМ КОРСА зайняла своє місце та після тривалої процедури наша пропозиція була визнана приватним тендерним комітетом найкращою. 24 роки досвіду та інноваційних розробок дозволяють нам залишатися лідерами профільної галузі вже багато років.  

Другою дуже важливою і знаковою подією цього року для нас став виграний тендер на скління центрального представництва нашого беззмінного партнера — концерну REHAU в м. Києві.

Офіс компанії REHAU м. КиївОфіс компанії REHAU м. Київ

Для нашої компанії це не просто чергова перемога, адже реальними претендентами були найбільш ефективні та великі виробники вікон в Україні. Компанія REHAU в Україні — це загальновідомий синонім якості, надійності та енергоефективності. Без жодних сумнівів нові вікна в центральному офісі такої компанії є підтвердженням високого статусу та бездоганної якості. Тож очевидно, що компанії-учасники тендеру надавали виключні умови для перемоги. З дотриманням всіх ринкових та етичних норм компанія REHAU визначила найкращу пропозицію і обрала постачальника – ТМ Вікна КОРСА! Попереду багато кропіткої і наполегливої праці. Але це новий і цікавий досвід, адже заміна конструкцій буде проходити за унікальною для нашої країни технологією санації, а для скління буде використана інноваційна профільна система REHAU SYNEGO MD. Заповненням конструкцій будуть служити наші унікальні і найтепліші склопакети з використанням 2-х енергозберігаючих стекол, інертного газу криптону і теплих дистанційних рамок. Така комплектація дасть дуже високі показники енергоеффектівності.

скління центрального представництва REHAU м. Київскління центрального представництва REHAU м. Київ

Сезон тільки починається і такі проекти приємно підтверджують незмінну ефективність роботи компанії КОРСА. Наші клієнти вміють рахувати свої гроші, і ми раді бути Вам корисними!

REHAU SYNEGO MD – нова розробка концерну REHAU. Високі енергозберігаючі характеристики, відмінна шумоізоляція, ідеально гладка поверхня підвищеної міцності (HDF), всі ці переваги знайшли своє відображення в профілі REHAU SYNEGO MD.

Основна ідея REHAU SYNEGO MD – максимальне збереження тепла. Саме на цей показник орієнтували свою увагу розробники.

Профільна система REHAU SYNEGOПрофільна система REHAU SYNEGO

Конструктивна глибина профілю 80 мм.

Кількість камер: 7 в рамі і 6 в стулці.

Максимальна товщина склопакету 51 мм.

3 контури ущільнення.

Розглянемо переваги профілю REHAU SYNEGO MD детальніше:

Енергозбереження. Завдяки значній глибині і продуманій конструкції профілю REHAU SYNEGO, вікна ТМ Вікна КОРСА з енергозберігаючими склопакетами володіють максимально високим коефіцієнтом опору теплопровідності – 1,4 м2*К/Вт. Це майже в два рази більше, ніж необхідна для України норма і в два рази краще, ніж показник більшості вікон з п'ятикамерного профілю. Відповідно, такі вікна зберігають на 50% більше тепла.

Вибір вікон з REHAU SYNEGO MD є відмінною можливістю заощадити значні кошти на опаленні і створити вдома комфортні умови проживання.

Звукоізоляція. Багатокамерна конструкція (7 камер в рамі і 6 в стулці), додатковий середній ущільнювач і можливість установки склопакета до 51 мм завтовшки дозволяють досягти значних показників поглинання звуку — 46 дБ.

Вікна ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU SYNEGO «вимикають» шум. У Вашому будинку завжди буде тихо та спокійно.

вікна ВінницяПриватний будинок м. Вінниця

Захист від пилу та вологи. REHAU SYNEGO MD має три контури нерозривного ущільнення з високоякісного ущільнювача RAU-PREN. У закритому вигляді вікна з REHAU SYNEGO MD стають герметичними і надійно захищають Ваше житло від проникнення пилу, вологи та протягів.

Конструкційна міцність. REHAU SYNEGO MD — це профіль з підвищеними показниками міцності. Значна площа перетину профілю і велика кількість перегородок камер забезпечують жорсткість кутових з'єднань. Товсті зовнішні стінки і велика кількість поздовжніх перегородок, що грають роль ребра жорсткості, роблять вікна REHAU SYNEGO MD стійкими до прогининання та деформацій. В цілому вікна ТМ КОРСА з REHAU SYNEGO MD в два рази міцніші звичайних вікон. Скління квартир і приватних будинків, балконів та зимових садів - REHAU SYNEGO MD відмінно підходить для виготовлення будь-яких конструкцій.

Безпека. Масивний і стійкий до навантажень різного роду профіль REHAU SYNEGO MD представляє відмінний захист Вашого житла вже в стандартній комплектації.

Ви хочете ще більше посилити захист Вашого будинку? ТМ Вікна КОРСА пропонує комплексне рішення, що складається з посилення фурнітури і захисту склопакетів від розбивання.

Німецька фурнітура GU, яка використовується у виробництві вікон ТМ Вікна КОРСА в базовій комплектації, обладнана грибоподібними цапфами передач. При комплектації вікна антивзломними відповідними планками GU, відкрити його монтажним ключем, «віджавши» стулку, буде неможливо.

протизламна фурнітураГрибоподібні цапфи фурнітури GU

Якщо склопакет укомплектувати склом Триплекс, то при його розбиванні вже пошкоджене скло залишиться на місці. Триплекс складається з двох стекол з плівкою між ними і при пошкодженні не висипається, залишаючись на своєму місці.

протиударні вікнаСкло Триплекс після спроби розбивання

Стекла Триплекс використовуються для виробництва лобових стекол для автомобіля. Проникнути через таке скло в приміщення досить важко.

Зовнішній вигляд. Поверхня профілю REHAU SYNEGO MD виконана за технологією HDF - High Definition Finishing. Приємний глянцевий блиск, ідеально гладка поверхня — Ваші вікна завжди будуть виглядати привабливо. Також високотехнологічне покриття поверхні профілю робить догляд за вікнами легким і приємним. Пил і інші забруднення легко знімаються, не ушкоджуючи профіль і не змінюючи його колір.

Дизайн Вашого будинку вимагає установки вікон будь-якого іншого кольору? Для Вас ТМ Вікна КОРСА пропонує широку кольорову гаму. Більше 20 основних кольорів RAL, великий вибір декорів під дерево. Ви гарантовано знайдете те, що треба!

вікна корсаВаріанти ламінації вікон

Різноманітність конструкцій. Високі показники конструкційної міцності профілю REHAU SYNEGO MD дозволяють виготовляти конструкції будь-якої форми і будь-якого рівня складності. Трапеції і трикутники, ромби і квадрати - ми виготовимо вікно будь-якої форми відповідно до побажань нашого клієнта!

скління котеджу в м. ХарьківСкління котеджу в м. Харьків

Додатково при замовленні вікон ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU SYNEGO Ви отримуєте:

  • Безкоштовний замір. в процесі заміру Вам буде надана повна кваліфікована консультація з урахуванням всіх особливостей Вашого об'єкта. Абсолютно безкоштовно.
  • Якісний монтаж. Завершальний і найважливіший етап придбання вікна — його якісна установка. Монтажники ТМ Вікна КОРСА виконають монтаж Ваших вікон згідно з технологією та з використанням високоякісних витратних матеріалів. Якісний монтаж — запорука бездоганної працездатності вікон.
  • 10 років гарантії. Ви можете бути впевнені в найвищій якості виробів ТМ Вікна КОРСА. Металопластикові вікна, виготовлені для Вас, прослужать у багато разів довше гарантійного терміну.

Ви шукаєте найтепліші та найтихіші вікна? Вікна ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU SYNEGO підійдуть Вам найкращим чином.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню