Європейська класика

Європейська класика
Європейська класика

Господарі котеджу в місті — прихильники класичного європейського стилю. Оскільки глава сім'ї довгий час прожив у консервативній Німеччини і належним чином оцінив європейський підхід до енергозбереження, то основними побажаннями при виборі скління були такі: класичний зовнішній вигляд і максимальні енергозберігаючі характеристики. З огляду на ці побажання ми вирішили, що кращого варіанту ніж інноваційна профільна система REHAU GENEO і бути не може. Це профільна система шириною 86 мм, яка не потребує армування, оскільки виготовлена з особливого матеріалу RAU-FIPRO, і має найвищі показники опору теплопередачі. Поверхня профілю ідеально біла і глянцева, що не просто красиво, а й зручно при догляді за вікнами. Конфігурація профілю класичного виду, що повністю відповідає смаку клієнта. Крім того система REHAU GENEO передбачає установку склопакетів 44 мм.

Більша частина вікон нашого європейського котеджу виходять на південну і західну сторону. У зв'язку з цим окрему увагу приділили комплектації склопакета. Оскільки «фішкою» компанії «Вікна КОРСА» є виробництво енергоефективної продукції, ми точно знаємо формулу найтеплішого пакета. З урахуванням сонячної сторони був рекомендований склопакет 4Clima Guard Solar-16Kr-4-14Kr-4low-e, де одне зовнішнє скло з енергозбереженням, а друге — особливе, мультифункціональне. Цей склопакет не просто має чудові показники теплозбереження, а й обмежить потрапляння зайвого ультрафіолету всередину приміщення.

Сьогодні господарі будинку практично не мають втрат тепла через віконні проєми. У будинку затишно і комфортно, а це значить, що ми впоралися зі своїм завданням.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню