Догляд за вікнами

Догляд за вікнами
Догляд за вікнами

1. Миття вікон

У вашому вікні мийте, будь ласка, не тільки скло, але і раму. Слід користуватися звичайним мильним розчином або спеціальними миючими засобами, які не містять розчинники, абразивні речовини або ацетон. Не допускайте ударів по зовнішній поверхні профілів, уникайте подряпин.

2. Провітрювання

Вікна КОРСА відрізняються високою герметичністю. Тому для попередження «запотівання» (випадання конденсату) на склопакеті необхідно провітрювати приміщення 2-3 рази на день по 10-15 хвилин в літній час. У зимовий час період провітрювання не повинен перевищувати 3-5 хвилин.

3. Ущільнювач

Догляд за вікнами буде марною тратою часу, якщо ущільнювальні гумки вийдуть з ладу. Для того, щоб ущільнювачі в ваших вікнах і дверях тривалий час не пропускали протяги і воду, тобто зберігали експлуатаційні властивості і еластичність, протирайте їх декілька разів протягом року силіконовим маслом, яке можна придбати в спеціалізованих магазинах.

4. Віконна ручка

Вона підкреслює стиль вашого вікна, переоцінити її функціональність важко. Якщо віконна ручка розхиталася, необхідно підняти декоративну планку, яка знаходиться під нею, повернути її з вертикального в горизонтальне положення і затягнути гвинти, які розташовані під декоративною планкою.

5. Водовідведення

Догляд за вікнами виконують і самі вікна! У кожному вікні передбачені водовідвідні канали, що відводять назовні вологу, яка може накопичуватися всередині профілю в результаті процесів конденсації. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами, їх можна легко помітити, відкриваючи стулку. Однак необхідно стежити за станом цих каналів і час від часу прочищати їх від бруду.

6. Фурнітура

Ваші вікна укомплектовані високоякісною фурнітурою, але потрібен час для притирання всіх рухомих деталей фурнітури. Тому трапляється, що спочатку при закриванні стулки доведеться докладати зусилля (вікна закриваються «туго»). Для збереження експлуатаційних властивостей фурнітури їй необхідний нескладний догляд. Фахівці рекомендують не менше двох разів на рік змащувати всі рухомі частини маслом, яке не містить кислоти чи смоли. Для протирання фурнітури використовуйте миючі засоби, які не руйнують антикорозійного покриття.

Також читайте про догляд за вікнами взимку.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.3 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню