Довговічність пластикових вікон безпосередньо залежить від трьох факторів:
- виробник профілю вікна;
- якість монтажу;
- обслуговування вікон (догляд за вікнами).
Якщо з першими двома факторами Ви вже визначилися (якщо Ви на цій сторінці:) і Ваш вибір вікна Корса з німецького профілю REHAU, то про догляд за вікнами Вам буде цікаво почитати.
Догляд за пластиковим вікном не складний і доступний кожному. Виконуючи мінімальне регулярне обслуговування пластикових вікон, можна не переживати за їх довговічність і бути впевненим, що вони прослужать довго.
Отже, на вулиці зима. Зимове обслуговування зводиться до очищення і змащення.
Очищати будемо:
- від забруднень внутрішню сторону рами вікна (пункт 1 малюнка) та дренажні отвори (пункт 2 малюнка), виконані в рамі (за допомогою м'якої ганчірки);
- від снігу зовнішню сторону рами і зовнішнє підвіконня (за допомогою м'якої щітки).
Щоб не пошкодити поверхні ми не радимо користуватися абразивними матеріалами (порошковими засобами і жорсткими губками) та хімічно активними чистячими засобами (різними спреями для чищення). Пластикову поверхню ми рекомендуємо чистити м'якою тканиною (краще всього підійде ганчірка з мікрофібри, купити яку можна в господарському або автомагазині), змоченою в теплому мильному розчині.
Дренажні отвори знаходяться в нижній частині профілю рами, щоб знайти їх досить відкрити стулку. Дренажні отвори служать для відведення вологи, яка при провітрюванні або в результаті конденсації накопичилася всередині камер профілю. Так як канали виходять на вулицю, в них може потрапити пил. Щоб волога могла вийти через канали - вони повинні бути порожніми. Очистити дренажні канали легко - достатньо відкрити стулку, протерти ганчіркою (рекомендуємо використовувати мікрофібру) нижню частину рами і зубочисткою видалити пил з дренажних отворів.
Змащувати будемо:
- гумові ущільнювачі (пункт 3 малюнка);
- фурнітуру (пункт 4 малюнка).
Гумові ущільнювачі служать для щільного прилягання стулки до рами. Без правильного догляду гумові ущільнювачі розсихаються. Обслужити гумові ущільнювачі металопластикового вікна просто. Відкрийте стулку, протріть їх чистою ганчіркою з мікрофібри і змастіть їх силіконом. Для змащування нам підійде силікон двох видів: у формі спрею і у формі олівця.
ВАЖЛИВО: Змащуйте гумові ущільнювачі мінімум 2 рази на рік.
Фурнітуру (рухомі металеві частини вікна) рекомендуємо змащувати спеціалізованим маслом: дві краплі мастила і рухомі механізми пластикового вікна не заклинять у найлютіші морози. Не варто забувати про провітрювання. Для уникнення запотівання, провітрюйте кімнату 3-4 рази на добу. Провітрювання продовжить термін служби світлопрозорої конструкції.
Якщо Ви наш клієнт і у вас немає часу займатися вищеописаними процедурами - звертайтесь за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 (800)-210-210 і фахівці ТМ Корса з радістю підготують ваші пластикові вікна до зими.
ВАЖЛИВО: Взимку не рекомендується мити склопакети.