Догляд за вікнами взимку

Догляд за вікнами взимку
Догляд за вікнами взимку

Довговічність пластикових вікон безпосередньо залежить від трьох факторів:

  • виробник профілю вікна;
  • якість монтажу;
  • обслуговування вікон (догляд за вікнами).

Якщо з першими двома факторами Ви вже визначилися (якщо Ви на цій сторінці:) і Ваш вибір вікна Корса з німецького профілю REHAU, то про догляд за вікнами Вам буде цікаво почитати.

Догляд за пластиковим вікном не складний і доступний кожному. Виконуючи мінімальне регулярне обслуговування пластикових вікон, можна не переживати за їх довговічність і бути впевненим, що вони прослужать довго.

Отже, на вулиці зима. Зимове обслуговування зводиться до очищення і змащення.

Очищати будемо:

  • від забруднень внутрішню сторону рами вікна (пункт 1 малюнка) та дренажні отвори (пункт 2 малюнка), виконані в рамі (за допомогою м'якої ганчірки);
  • від снігу зовнішню сторону рами і зовнішнє підвіконня (за допомогою м'якої щітки).

Щоб не пошкодити поверхні ми не радимо користуватися абразивними матеріалами (порошковими засобами і жорсткими губками) та хімічно активними чистячими засобами (різними спреями для чищення). Пластикову поверхню ми рекомендуємо чистити м'якою тканиною (краще всього підійде ганчірка з мікрофібри, купити яку можна в господарському або автомагазині), змоченою в теплому мильному розчині.

Дренажні отвори знаходяться в нижній частині профілю рами, щоб знайти їх досить відкрити стулку. Дренажні отвори служать для відведення вологи, яка при провітрюванні або в результаті конденсації накопичилася всередині камер профілю. Так як канали виходять на вулицю, в них може потрапити пил. Щоб волога могла вийти через канали - вони повинні бути порожніми. Очистити дренажні канали легко - достатньо відкрити стулку, протерти ганчіркою (рекомендуємо використовувати мікрофібру) нижню частину рами і зубочисткою видалити пил з дренажних отворів.

Змащувати будемо:

  • гумові ущільнювачі (пункт 3 малюнка);
  • фурнітуру (пункт 4 малюнка).

Гумові ущільнювачі служать для щільного прилягання стулки до рами. Без правильного догляду гумові ущільнювачі розсихаються. Обслужити гумові ущільнювачі металопластикового вікна просто. Відкрийте стулку, протріть їх чистою ганчіркою з мікрофібри і змастіть їх силіконом. Для змащування нам підійде силікон двох видів: у формі спрею і у формі олівця.

ВАЖЛИВО: Змащуйте гумові ущільнювачі мінімум 2 рази на рік.

Фурнітуру (рухомі металеві частини вікна) рекомендуємо змащувати спеціалізованим маслом: дві краплі мастила і рухомі механізми пластикового вікна не заклинять у найлютіші морози. Не варто забувати про провітрювання. Для уникнення запотівання, провітрюйте кімнату 3-4 рази на добу. Провітрювання продовжить термін служби світлопрозорої конструкції.

Якщо Ви наш клієнт і у вас немає часу займатися вищеописаними процедурами - звертайтесь за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 (800)-210-210 і фахівці ТМ Корса з радістю підготують ваші пластикові вікна до зими.

ВАЖЛИВО: Взимку не рекомендується мити склопакети.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.1 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню