Вдалині від шуму

Вдалині від шуму
Вдалині від шуму

Даний котедж розташований в передмісті Києва в близькості від траси обласного значення. Таке розташування має один істотний недолік - шум від постійного потоку транспорту. Усунення цієї незручності і стало основним завданням при виборі матеріалів для скління котеджу.

Наша компанія порахувала, що для скління цього котеджу чудово підійде нова система від концерну REHAU - SYNEGO, тому як при створенні даного профілю було приділено особливу увагу таким показникам, як рівень шумо- і зламобезпеки. Крім того, посилене з'єднання на кутах дверної стулки дозволяє виготовити двері з ідеальним приляганням. А оскільки в нашому будинку планувалося двоє дверей, одна терасна, а інша - центральний вхід, це питання було актуальним двічі.

Дотримуючись загальної стилістики будинку була використана профільна система під структуру дерева.

Профільна система REHAU SYNEGO припускає заповнення склопакетом шириною 42 мм, що також позитивно впливає на показники шумоізоляції конструкції. Формула склопакета була рекомендована - 4low-e-16Kr-4-14Kr-4low-e. Така комплектація вікна забезпечить оптимальну теплоізоляцію. Коефіцієнт опору теплопередачі становить R=1.5м2Со / Вт, що вдвічі перевищує вимоги ДСТУ.

І господарі, і ми залишилися дуже задоволені кінцевим результатом. Вікна та двері вийшли не тільки теплими і красивими, але і на 100% виконують свої функції - в будинку тихо і затишно.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню