1001 ідея для засклення Вашого котеджу

1001 ідея для засклення Вашого котеджу

вікна в котедж

Засклення котеджів і заміських будинків - досить цікавий етап будівництва. Давно пройшли ті часи, коли всі будинки будували за одним шаблоном. Сьогодні котеджі радують око різноманітністю форм будівель і своєю унікальністю, а вікна і двері в таких будинках не тільки виконують захисні функції, але і часто мають екстравагантний вигляд. Але якщо Ви самі займаєтеся будівництвом котеджів, то безсумнівно стикалися з безліччю запитань, рішення яких значно полегшило б подальше проживання в ньому.

Як би не було добре жити в заміському будинку, але якщо засклення зробити не належним чином, то в холодну пору року доведеться обігрівати приміщення в два рази більше, а це, звичайно, додаткові витрати. Тому багато власників котеджів зацікавлені ідеєю теплого будинку, яка дозволяє значно заощадити на опаленні взимку.

Так як кожен заміський будинок будується за своїм проектом, то природно віконні і дверні отвори мають незвичні розміри і форми, при цьому такі нестандартні конструкції завжди хочеться доповнити декоративними елементами: шпросами, фацетами, вітражами, ламінацією, надавши їм ексклюзивний зовнішній вигляд.
 

вікна в заміський будинок

 

вікна в приватний будинок

 

Ще одне важливе завдання для власника котеджу - це безпека. І щоб м'яч, який випадково залетів у вікно, або, куди гірше, злодій, який заліз через вікно, не зіпсували вам запланований вікенд, варто подбати про це на початкових стадіях скління. В цьому вам допоможе компанія "Вікна КОРСА".
 

Ви впевнені, що всі ці питання можна вирішити за один день і в одному місці? Компанія "Вікна КОРСА" ламає стереотипи! Ми пропонуємо відмінні умови, надаючи повний спектр продуктів і послуг, що стосуються скління Вашого заміського будинку:

Професіоналізм наших співробітників і 24 роки роботи на віконному ринку є запорукою якісного та оперативного вирішення всіх ваших питань!

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню