Споживчі властивості якісного вікна перебувають у прямій залежності від правильно виконаного монтажу. Необхідно уникати втрат тепла через монтажний шов. Це означає, що всі нещільності повинні бути заповнені матеріалами, які відповідають сучасному рівню розвитку техніки й забезпечують тривалу непроникність повітря. При проектуванні вузлів примикання варто уникати можливості утворення містків холоду.
Фірмовий офіс - повний цикл послуг
Фірмові офіси компанії «Вікна КОРСА» славляться повним циклом послуг, що надаються нашим клієнтам. Установка пластикових вікон від ТМ КОРСА проводиться висококласними фахівцями, що мають великий стаж роботи в даній сфері. Бригада монтажників приїжджає в зручний для клієнта час. Установка вікон займає кілька годин залежно від складності й обсягу робіт. При установці вікон використовуються матеріали й устаткування відомих європейських фірм, що в комплексі із кваліфікованим монтажем є запорукою довгої та бездоганної служби наших виробів.
Секрети монтажу вікон
Особлива увага при встановленні пластикових вікон приділяється правильній герметизації швів і стиків. Керівна ланка монтажної групи пройшла навчання і стажування та має державну ліцензію на проведення робіт будь-якої складності.
Ось на які моменти при прийнятті робіт монтажної бригади радять звернути увагу наші фахівці:
- Переконайтеся в тому, що пластикове вікно встановлене за рівнем.
- Перевірте роботу замикаючих механізмів. При відкриванні й закриванні стулок вікна не повинно бути скрипів і заїдань.
- Стулка, зупинена у відкритому положенні на 45 градусів, не закривається (але й не відкривається) самостійно.
Установка вікон у холодну пору року
При монтажних роботах у холодну пору року необхідно враховувати особливості застосування необхідних матеріалів на холоді. Прості металопластикові конструкції віконних і дверних блоків можна встановлювати при температурі не нижче -5, а ось монтаж еркерних, кутових і стрічкових вітражів не допускається при температурі нижче +5, оскільки сильні ударні й притискні навантаження на раму при монтажі не допустимі в умовах пониженої температури.
Містки холоду, або чому потіють вікна
Для уникнення промерзань вікна глибина посадки віконного блоку в прорізі не повинна бути меншою, ніж 120 мм від зовнішньої частини стіни будинку. Також конструкція вузлів примикання повинна перешкоджати утворенню «містків холоду», виникнення яких є наслідком утворення конденсату на внутрішніх поверхнях віконних прорізів. Якщо через неправильне конструювання вузла примикання вікно потрапляє в холодну, а іноді навіть у негативну температурну зону стіни - віконний блок охолоджується від стіни і на ньому з'являється волога. При потраплянні вікна в зону негативних температур можливе навіть утворення льоду в кутах і по нижньому краю склопакету. З такими випадками можна зустрітися при монтажі вікон у великопанельних будинках з панелями на жорстких зв'язках, тобто, коли по периметру віконного прорізу йде перемичка з важкого бетону, армована металевими прутами. Віконна конструкція в такому випадку розташовується ближче до зовнішньої поверхні стіни й охолоджується більше, ніж у цегельних будинках, де віконні прорізи глибші. Це стає причиною появи рясного конденсату, тому з містками холоду треба бути особливо уважними.
Гідроізоляція при установці вікна
Конструкція вузлів примикання повинна забезпечувати надійний відвід дощової води й конденсату назовні, а пароізоляція швів з боку приміщень повинна бути більш щільною, ніж зовні, інакше це призведе до намокання утеплювача. Неповне запінювання монтажного шва після установки пластикового вікна також може істотно понизити опір теплопередачі, а поганий захист від кліматичних впливів зовні призведе до продувань і намокання піни. Тому монтажні бригади ТМ КОРСА для заповнення монтажних швів застосовують силіконові герметики, які ізолюють пінополіуретанові шнури, піноутеплювачі з добавками, які не містять бітумномістких добавок, мінеральну вату й інші матеріали, що мають гігієнічні показники і забезпечують необхідні експлуатаційні показники швів.
Монтаж підвіконня
Особливу увагу варто звернути і на монтаж підвіконня. Пази на нижній стороні підвіконня дозволяють монтувати його на цементну постіль або на постіль із монтажної піни. Необхідно встановлювати підвіконня так, щоб він не перекривав доступ тепла від опалювальних приладів, тим самим знижуючи ризик випадання конденсату. Широке підвіконня перешкоджає конвекції теплого повітря від радіатора у віконному прорізі. У цьому випадку найкраще передбачити вентиляційні ґрати в підвіконні, через які у віконну нішу буде надходити тепле повітря.
Коли знімати захисну плівку з вікон
Не забувайте, що захисну плівку з лицьових поверхонь профілю варто видалити відразу ж після монтажу й обробки монтажного прорізу, враховуючи при цьому, що тривалість впливу сонячних променів на захисну плівку не повинна перевищувати десяти днів.
Відео установка вікна
У даному ролику показано процес установки вікон фахівцями компанії REHAU.