Як оцінити якість вікон у новобудові?

Як оцінити якість вікон у новобудові?

Ви стали щасливим власником квартири у новобудові. Це мрія кожної людини, адже мати власне житло - це одна з першочерговий цілей. Хочеться швидше зробити ремонт та поселитися, щоб відчувати себе вдома, у затишку.

Але, найімовірніше, після ремонту, в який буде вкладено багато сил та коштів, ви зіштовхнетесь з неприємними запитаннями.

Куди зникає тепло? Чому комунальні за опалення високі, а в квартирі холодно? Чому біля вікон неможливо сидіти восени/взимку/весною, тому що з них подуває холодом? Чому погана звукоізоляція? Чому з'явилася пліснява на відкосах?

Як же перевірити вікна та їх монтаж на якість

  • Перевірте чи відсутні на профілі та склопакеті тріщини, деформації, щілини між віконними з’єднувачами.
  • Перевірте правильність рівня установки вікна.Це можна зробити будівельним рівнем, приклавши його до вертикального профілю конструкції.
  • Переконайтеся, що вертикаль профілю не деформована.
  • Перевірте чи закритий монтажний шов паро та гідроізоляційними стрічками (монтаж по ДСТУ).
  • Перевірте прижим стулки до рами конструкції. Це можна зробити за допомогою аркуша паперу. Для цього відкрийте вікно та вставте між стулкою та рамою аркуш паперу, після чого зачиніть вікно. Якщо аркуш вдається легко витягнути - то належного прижиму немає. Таку конструкцію потрібно регулювати (якщо це можливо).

Лише візуально оцінити якість вікон досить складно, особливо влітку. На жаль, ви не відчуєте протягу з вікна навіть тоді, коли він є. Взимку без увімкненого опалення оцінити якість також складно, оскільки в квартирі прохолодно.

Для професійної та комплексної діагностики конструкцій рекомендуємо запросити регулювальника компанії, якій довіряєте. Кваліфікований спеціаліст зможе правильно оцінити стан та якість конструкцій і надати відповідні рекомендації.

Це допоможе зекономити багато коштів, які можуть бути втрачені в майбутньому.

Погодьтесь, замінювати вікна тоді, коли вже зроблений ремонт - не зручно і дуже дорого. Також, при втраті тепла, ви віддаєте багато коштів кожного опалювального сезону та не отримуєте бажаного комфорту та затишку.

Але все можна виправити просто перевіривши та замінивши вікна на початковій стадії ремонту у новій квартирі.

В деяких випадках з вікнами нічого робити не потрібно, якщо забудовник обрав відповідального підрядника і встановив дійсно якісні вікна.

Але, як показує багаторічна практика, найчастіше вікна від забудовника потребують доопрацювання (регулювання, встановлення фурнітури, герметизації швів і т.д.). Іноді вікна в новобудові знаходяться в такому стані, що їх краще відразу замінити на нові.

Ми бажаємо вам успіхів у ремонті та хочемо, щоб у результаті ви отримали теплу та затишну квартиру. Якщо наші рекомендації були корисними - будемо раді допомогти та перевірити ваші вікна.

Потрібна консультація

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.2 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню