Мінімалізм для молодої сім’ї

Мінімалізм для молодої сім’ї
Мінімалізм для молодої сім'ї

Котедж в місті був побудований і засклений на замовлення молодої сім'ї з маленькою дитиною. Основними параметрами при виборі матеріалів були економічність, функціональність і не висока вартість.

Оскільки ми завжди індивідуально підходимо не тільки до потреб, а й до можливостей клієнта, то і в даній ситуації з ентузіазмом взялися за пошук оптимального рішення.

Комплектувати замовлення ми почали з 3-камерної системи REHAU EURO 60. Ця профільна система не поступається за основними якісними параметрами іншим німецьким системам та має значну перевагу у вартості. Далі, дотримуючись мети встановити теплі вікна, підібрали комплектацію склопакета. Нашою рекомендацією був двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом і інертним газом аргоном всередині обох камер.

Пропозиція сподобалося господарям, ми отримали досить теплі конструкції з досить привабливою ціною. Окремим приємним моментом для молодої господині стала прихована фурнітура на всіх конструкціях будинку. Адже це не тільки виглядає красиво, але і дуже зручно в догляді за вікнами.

І звичайно ж ми не забули про найменшого члена сім'ї. Дітки дуже цікаві, що призводить до найнесподіваніших ситуацій. Тому всі конструкції в будинку були укомплектовані фіксаторами відкривання стулки, які вбережуть маленького дослідника від непотрібного досвіду.

Запропоновані нами конструкції не тільки створять затишок в домі молодої сім'ї, але і прослужать багато-багато років.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню