Дім гуцула в лісі

Дім гуцула в лісі
Дім гуцула в лісі

Наш давній клієнт, який вирішив втілити свою давню мрію — побудувати «будинок мисливця» в мальовничому куточку Закарпаття, точно знав, хто зможе йому допомогти.

Основних завдань було кілька: вікна і двері повинні відповідати загальній задуманій стилістиці, повинні створювати та підтримувати комфортний клімату в будинку як влітку, так і взимку, а кімнати повинні бути світлими, так як будинок оточує ліс.

А тепер про втілення детальніше: підбираючи профільну систему для скління ми зупинили свій вибір на профілі REHAU EURO 70 по ряду причин. Перша — досить високі показники теплозбереження в поєднанні з супер-теплим склопакетом (4low-e-12Kr-4-8Kr-4low-e), до речі плід наших розробок. Друга причина — нестандартна занижена висота стулки, що дозволяє проникати більшій кількості світла в кімнати. Вибираючи в якому кольорі виготовити конструкції, клієнт зупинився на двосторонній ламінації під «темний дуб». Доповнила картинку декорація склопакетів золотими шпросами. Вийшло дуже ефектно.

Проект будинку містив значну частину конструкцій в арковому виконанні. І ця робота була виконана з легкістю. У 2011 році ми розробили і отримали патент на технологію армування арок, що дозволяє нам виготовляти конструкції практично будь-якої конфігурації. Ці конструкції не тільки чудово виглядають, але і відмінно функціонують. Ми укомплектовуємо конструкції тільки фурнітурою GU, основною перевагою якої є протизламні елементи. З такою фурнітурою наш клієнт завжди буде спокійний за свій будинок. Для зручності була встановлена ​​функція покрокового відкиду стулки для провітрювання при різних температурних режимах.

Родзинкою стали вхідні двері будинку. При їхньому виготовленні використовувався широкий дверний профіль і «дуті» склопакети. Вийшло дуже ефектно.
В результаті будинок вийшов зі своїм власним стилем і характером, а дружні компанії, які збираються в ньому на чолі з господарем, привнесуть в нього і душу.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню