Будинок мрії

Будинок мрії
Будинок мрії

Сім'я з міста довго визначалася з вибором проекту самого будинку і, безпосередньо, з вибором матеріалів для будівництва, оскільки кінцевим результатом мав стати «будинок мрії». Особливістю розміщення ділянки була вітряна місцевість, а оскільки в будинку діти, він повинен бути не тільки красивим, але і теплим.

Нам приносить особливе задоволення працювати з такими проектами, де сім'я і її затишок на першому місці. Оцінивши всі нюанси, компанія «Вікна КОРСА» запропонувала для скління ламіновану профільну систему REHAU SYNEGO із заповненням теплими склопакетами товщиною 42 мм. Колір профілю під «золотий дуб» підкреслив загальний стиль, а оптимально тепла профільна система з двокамерними енергозберігаючими склопакетами дозволила добитися дуже високого коефіцієнту опору теплопередачі — більше R = 1.4м2Со / Вт. У поєднанні із загальним утепленням будівлі ці показники вікон допоможуть молодій сім'ї значно економити на опаленні.

Особливим побажанням господині було виготовлення арочних вікон з повним відкриванням. Вирішити завдання було не складно за допомогою нашої технології армування арок, яку ми розробили на базі власного дослідницького центру і запатентували ще в 2011 році. Ця технологія дала нам можливість виготовити аркові вікна з стулками з ідеальним приляганням, а значить ніяких протягів.

До речі про протяги, в наших конструкціях ми встановили фіксатори відкривання стулки. Це чудова річ для літнього періоду в вітряній місцевості. Господиня відкриває стулку на певну ширину і фіксує. І навіть якщо є протяги, то вона залишиться в потрібному положенні. Дуже зручно, погодьтеся!

Мрії наших клієнтів здійснилися в повній мірі, чому ми несказанно раді.

Комфорт і затишок в будинках наших клієнтів — предмет гордості компанії «Вікна КОРСА».

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню