Фурнітура GU. Види та призначення

Фурнітура GU. Види та призначення
Фурнітура GU. Види та призначення

Поворотно-відкидна фурнітура

Поворотно-відкидна фурнітура компанії GU призначена для вікон та балконних дверей зі всіх видів матеріалів. Багаторазово перевірена висока якість фурнітури дозволяє повністю задовольнити потреби найвимогливіших споживачів. Компанія GU пропонує так само і індивідуальні рішення з прихованою фурнітурою, що, безсумнівно, підвищує естетичний вигляд вікна.

Проблему безпеки для жителів перших поверхів і заміських будинків допоможе вирішити протизламна система WK-2 (A), яка має другий клас зламобезпеки. Протизламну систему можна встановити практично на будь-яку ПВХ або дерев'яну конструкцію. Так само до плюсів поворотно-відкидної фурнітури компанії GU відноситься її антикорозійне покриття ferGUard, що дозволяє забезпечити надійний захист фурнітури від впливу зовнішніх кліматичних факторів.

Паралельно-зсувна відкидна фурнітура

Паралельно-зсувна відкидна фурнітура відкриває значні переваги в експлуатації в порівнянні зі звичайною поворотною або поворотно-відкидною фурнітурою. За рахунок відкривання вікна по направляючій вздовж рами вона дозволяє не тільки економити робочий простір приміщення, але і має ряд інших переваг:

  • Інноваційна техніка кареток забезпечує довготривалу експлуатацію;
  • Під час провітрювання ножиці фіксують стулку у відкинутому положенні, дозволяючи витримувати сильні пориви вітру;
  • Фурнітура для великих і важких стулок укомплектована примусовим управлінням;
  • Відкривання та закривання стулки здійснюється автоматично при повороті ручки, що значно полегшує та спрощує процес управління розсувними системами;
  • Паралельно-зсувна відкидна фурнітуру GU забезпечує найвищий захист від злому до другого класу протизламності. 

Зсувна фурнітуру (гармошка)

Завдяки використанню фурнітури GU, що має штульповий механізм, який з'єднує спеціальні стулки петель, багатостулкові конструкції можна скласти в «гармошку». Ролики на шарикопідшипниках створюють найвищий комфорт і безшумну роботу, а також гарантують великий термін експлуатації елементів фурнітури. Таким чином, всі стулки конструкції легко зсуваються в одну або дві сторони, дозволяючи повністю відкрити отвір.

Конструкція при цьому може складатися мінімум з трьох і максимально з семи стулок, які при складанні утворюють вузький пакет в кутку конструкції. Щільність прилягання ущільнювальних елементів при закритій конструкції повністю забезпечують повну герметичність і ефективну тепло- і звукоізоляцію.

Підйомно-зсувна фурнітура

Використання фурнітури GU є ідеальним рішенням для установки в підйомно-зсувні віконні та дверні конструкції. Конструкції з використанням підйомно-зсувної фурнітури характеризуються легкістю та надійністю в експлуатації і високим ступенем протизламності та оптимальним провітрюванням приміщення.

Висока надійність елементів фурнітури, в комплексі з простотою в збірці, дозволяють відкривати важкі стулки без особливих зусиль і гарантувати довговічність експлуатації. За бажанням, підйом і складання стулки проводиться електромотором. В якості опції можлива установка HS-мікропровітрювання для оптимального клімату в приміщенні.

Середньопідвісна та центрально-поворотна фурнітура

Середньопідвісна фурнітура фірми UNITAS вражає продуманим і комфортним управлінням круглих і прямокутних середньопідвісних вікон вагою до 300 кг. Регульоване гальмо стулки в підшипнику тримає стулку в будь-якому положенні. Такі вікна дуже зручні в експлуатації за рахунок можливості повороту вікна на 180 °, що значно полегшує миття зовнішнього скла.

Центрально-поворотна фурнітура GU дає Вам можливість в будь-який час просто, комфортно і варіативно провітрювати приміщення як при зміщеному положенні вікна, так і вікна великого формату, а так само конструкції у високих дверних отворах і важкої ваги.

Технології для дверей

Врізні замки

Врізні замки – це основні механізми закривання, які встановлюються всередині дверного полотна. Можливості застосування врізних замків GU досить широкі. Вони підходять для систем, які замикаються самостійно або вручну і можуть використовуватися як в приватних будинках і квартирах, так і громадських об’єктах. 

Характеристики врізних замків GU:

  • Протизламність;
  • Придатність для протипожежних та евакуаційних дверей;
  • Можливість інтеграції в системи контролю доступу;
  • Застосовуються для всіх типів дверей. 

Багатозапірні замки

Багатозапірні замки GU призначені для забезпечення безпеки і герметичності вхідних дверей. Сам замок являє собою механізм зі складною комбінацією замикаючих пристроїв.

Багатозапірний замок має кілька точок замикання у верхній і нижній області дверей, запобігаючи несанкціонований доступ у приміщення. Багатозапірні замки GU можуть бути встановлені в конструкції як з ручним варіантом замикання, так і з автоматичним замиканням з функцією «антипаніка» та протипожежними властивостями.

Багатозапірні замки застосовуються у дверях, виготовлених з різних типів матеріалів:

-    з великим або маленьким дорнмасом;
-    з різноманіттям замикаючих елементів штульпа замка;
-    з відповідною висотою нажимної дверної ручки;
-    для вузького профілю алюмінієвих або пластикових дверей.

Механічні системи GU-BKS

Широкий асортимент механічних замкових циліндрів BKS включає в себе серії циліндрів для всіх галузей застосування і рівнів безпеки. Від простого замикання вхідних дверей до складної системи майстер-ключ. Всі системи мають у стандарті захист від злому і при необхідності можуть бути оснащені сертифікованими елементами захисту від висвердлювання.

Електромеханічні системи замикання SE

Електромеханічна система замикання відповідає найвищим вимогам безпеки і відрізняється комфортним доступом. Крім механічного захисту система включає в себе високонадійний електричний захист, невидимий для сторонніх очей. Електромеханічна система замикання SE може бути налаштована на Ваш розсуд. Повноваження для прийомопередавача можуть бути змінені в будь-який час, додані або анульовані - без заміни прийомопередавача або циліндра.

Основні переваги електромеханічної системи замикання SE

-    Висока енергоефективність;
-    Подвоєна безпека завдяки механічному та електронному захисту;
-    Ефективне управління електроенергією;
-    Надійний захист системи електроніки;
-    Багаторівнева система попередження про заряд батареї;
-    Просте в обслуговуванні програмне забезпечення.

Рішення для систем евакуаційних дверей

Щоб забезпечити надійну евакуацію, Вам буде достатньо скомбінувати продукти групи GU в узгоджені системні рішення. Такі рішення дозволять одночасно забезпечити надійний захист дверей від несанкціонованого доступу і безперешкодне її відкривання в аварійному випадку. Поряд з окремими електричними елементами замикання для замку антипаніки група GU пропонує Вам продукти з вбудованими елементами замикання:

-    електричний закриваючий замок закривання антипаніки (EVP)
-    електричний закриваючий блок управління (EVT)

Дверні доводчики OTS UTS

Дверні доводчики є обов'язковим атрибутом на протипожежних та евакуаційних дверях, обладнаних системою контролю доступу. Програма по дверних доводчиках GU пропонує Вам великий вибір доводчиків верхнього та нижнього розташування і спеціальних рішень для пристроїв фіксації.

Вбудоване регулювання послідовності закривання забезпечує правильний хід закривання дверей. Фальцеві доводчики GU об'єднують функціонування і естетику. Завдяки прихованому монтажу інтегрованих доводчиків захованих у фальц-дверях, вони залишаються практично непомітними, тим самим підкреслюючи дизайн та естетику дверей.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню