Що таке фурнітура GU

Що таке фурнітура GU
Що таке фурнітура GU

У 2012 році ТМ "Вікна КОРСА" особливу увагу вирішила приділити зламостійкості своїх конструкцій, адже, як відомо, більшість небажаних проникнень в будинок відбувається саме через вікна. У цьому нас підтримала і компанія Gretsch-Unitas GmbH.

Якісна фурнітура - запорука надійності вікон

Комфорт і безпека клієнтів ТМ "Вікна КОРСА", турбота про кінцевого споживача - це ті чинники, які 25 років тому стали вирішальними для нашої компанії при виборі постачальника фурнітури. Адже саме якісна фурнітура здатна забезпечити споживачам зручність, надійність і відмінну роботу вікна протягом багатьох років. Цими якостями в повній мірі володіє фурнітура компанії GU (Німеччина). Сімейний бізнес Gretsch-Unitas GmbH (компанією сьогодні керує третє покоління засновників) орієнтований на довгострокові плани і перспективи і йде не просто в ногу з часом, а навіть на крок попереду нього.

Історія розвитку компанії

З моменту заснування у 1907 році в місті Stuttgart-Feuerbach у південно-західному регіоні Німеччини, компанія приділяла особливу увагу розвитку нових для того часу приладів відкривання і отримання відповідних патентів. Найпопулярнішими з них стали:

  • відома система VENTUS (1912р.), в якій застосовується тягова передача для дистанційного керування фрамугою, що дозволяє відкривати стулки незалежно від того, на якій висоті вони розташовані;
  • фурнітура для підйомно-розсувних (1920 р), паралельно-розсувних дверей (1924 р) і для дверей-гармошок (1932 р) - дозволяють клієнту не тільки економити корисний простір, але і закривати великі прорізи;
  • перша система димовидалення (1932 р.) для будинків зі сходовими маршами і будівель громадського призначення.

Після Другої Світової війни досягнення в областях техніки та електроніки сприяють успіху і Gretsch-Unitas. Компанія нарощує свої виробничі потужності, викуповуючи і переобладнуючи великі європейські виробничі комплекси. У 1977 році купівля концерну FERCO - найбільш значимого виробника фурнітури у Франції; в 1983 році - компанія BKS (Німеччина) - з більш ніж 100-річним досвідом в області розробки і виробництва високотехнологічної фурнітури в т.ч. і електронних систем контролю доступу; в 2000 році - Ela-soft GmbH (Німеччина), що займається розробкою комплексних систем автоматичного управління. В 2001 році сімейство компаній доповнює ATS GmbH (Німеччина) зі своїми продуктами: розсувні автоматичні двері різних типів; карусельні системи і суцільноскляні розсувні перегородки; електроприводи для розпашних дверей; фурнітура для розпашних суцільноскляних дверей.

Прихована фурнітура GU UNI-JET

Компанія GU протягом всієї своєї історії була інноватором і винахідником на фурнітурному ринку Європи. Замки багаторигельного замикання (1979г.) від GU дали старт новому напрямку багаторигельних пристроїв, перший на європейському ринку замок-антипаніка (1950р.) - став законодавцем норм і вимог до фурнітури даного напрямку. На сьогоднішній день компанія Gretsch-Unitas GmbH має понад 500 патентів на винаходи. У 2011 році на базі ТМ "Вікна КОРСА" було виготовлено перше в Україну вікно з революційною прихованою фурнітурою GU UNI-JET SC.

фурнітура GU (Gretsch Unitas)Вікно з прихованою фурнітурою GU UNI-JET

Сьогодні фурнітура UNI-JET, що з'явилася в 2006 році, і яку ТМ "Вікна КОРСА" встановлює в усі свої віконні вироби, втілила в собі найкращі споживчі якості: високі протизламні характеристики, легку і зручну експлуатацію, можливість регулювання в 3-х площинах, відмінний притиск стулки. Також, завдяки унікальній розробці компанії GU - антикорозійному захисту ferGUard silber, вироби компанії "Вікна КОРСА" з віконною фурнітурою GU можна встановлювати навіть в будинках на морських узбережжях, абсолютно не переживаючи про появу іржі.

Взаємовигідна співпраця

В кінці лютого дирекція ТМ "Вікна КОРСА" відвідала головний офіс компанії GU в Києві. Наших представників приймали директор ТОВ «Гретч-Юнітас Україна» Валерій Швець та інженер Олексій Істратенко. Вони продемонстрували роботу стенда діагностики автоматичних дверей, численні зразки з використанням різних систем фурнітури, в тому числі і центрально-поворотної. Компанія активно займається оновленням сайту www.g-u.ua, випуском нових каталогів з оновленим асортиментом продукції.

Ми пишаємося нашим багаторічним партнерством, завдяки якому ТМ "Вікна КОРСА" може гарантовано забезпечити для кожного клієнта безпеку, комфорт, якість і задоволення від використання вікон і дверей з фурнітурою GU.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.3 (19 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню