Вікна для дому чи котеджу. Як правильно вибрати вікна в приватному будинку

Вікна для дому чи котеджу. Як правильно вибрати вікна в приватному будинку

Як же вибрати пластикові вікна з безлічі пропозицій на ринку, щоб вони максимально відповідали всім Вашим потребам та технічним вимогам, а також вписувались в загальний інтерʼєр приміщення? Нижче представленні рекомендації по правильному підбору.

На що звернути увагу при виборі вікна

При виботі вікон з ПВХ профілю REHAU (Рехау) варто звернути увагу на:

 1. Віконну компанію, в якій Ви будете замовляти вікна. Радимо замовляти вікна в авторизованих партнерів REHAU, які використовують тільки оригінальні комплектуючі та регулярно проходять аудит якості зі сторони REHAU.
 2. Гарантію якості продукції та гарантійне обслуговування. Мінімальна гарантія повинна бути не менше 5 років. ТМ КОРСА дає 10-річну гарантію на всі металопластикові конструкції.
 3. Віконний профіль, склопакет і фурнітуру.

Віконний профіль

Металопластиковий віконний профіль являється основою всієї конструкції, від нього залежить як міцність та надійність, так і зовнішній вигляд.

 1. Профіль, широною в 60 мм. Цей варіант має мінімальну комплектацію для установки. Він володії базовими шумоізоляційними можливостями, а також перешкоджає попаданню пилу та вологи всередину приміщення. Ідеально підходить для виготовлення балконних конструкцій, вікон для госпбудівль та міжкімнатних дверей. Представником цього виду є профіль REHAU EURO 60.
 2. Профіль, шириною в 70 мм. Популярний варіант, так як включає в себе необхідні якості, якими повинне обладати сучане вікно - теплоізоляція, шумо- та пилоізоляція, сучасний дизайн та оптимальна вартість. Представником такої сучасної класики являються вінка з профілю REHAU EURO 70. Також яскравим представником є REHAU BRILLANT DESIGN, який відрізняється від попереднього вишуканим дизайном та глянцевою поверхнею профілю.
 3. Профіль, широною в 80 мм. Для тих, хто максимально бажає знизити енерговтрати житла. Завдяки високим показникам теплозбереження підходить для любих видів скління. Звукоізоляція вікно дозволяє насолодитись тишою в будинку, незалежно від рівня шуму зовні. Два контури ущільнення запобігають попаданню пилу та вологи в приміщення. Представник - REHAU SYNEGO.
 4. Профіль, широною в 86 мм. Надміцний профіль, який стійкий до зламів, забезпечує чудову шумоізоляцію та захист від енерговтрат. REHAU GENEO має саме таку ширину профілю, який металево не армований, за рахунок високоміцного композитного матеріалу на основі фіброволокна RAU-FIPRO. Він легше за вагою, в порівнянні зі звичайними профілями, що знижує навантаження на фурнітуру і продовжує його термін служби. Також є можливість надати йому різну форму та колір.

Відповідно, чим ширше профіль, тим дорожче буде його вартість.

Енергозберігаючі склопакети – тепло у Вашому домі

Склопакети також важливі, як і сам профіль. Склопакети відрізняються кількістью камер і енергозберігаючими характеристиками.

Однокамерні. Найбільш простий варіант, який використовується для виготовлення вікон в різних приміщеннях (наприклад, господарського призначення), так і балконних конструкцій.

Двокамерні склопакети найбільш популярні. Складаються з трьох стекло з повітрянною камерою між ними, в таких камерах може знаходитись інертний газ (аргон чи криптон), який набагато ефективнішій в збереженні тепла всередині приміщення. Підходять для встановлення в квартирах та будинках. Відрізняються від попередніх покращенною шумоізоляцією та теплозбереженням завдяки використанню інертних газів.

При необхідності можна нанести тонування на зовнішнє скло, щоб додаткого запобігти попадання сонячних променів всередину приміщення.

Для кращого збереження тепла в приміщенні рекомендуєм використовувати ПВХ профіль REHAU шириною 70 - 86 мм і двокамерний енергозберігаючий склопакет з інертним газом.

Утеплення відкосів і підвіконня

В якості обробки віконних відкосів можуть використовуватися такі матеріали, як пластикові панелі, гібсокартон і штукатурка. Пластик являється найбільш сучасним та зручним при встановленні матеріалом. Володіє великими перевагами перед іншими матеріалами:

 • високий рівень теплоізоляції, шумоізоляції та порівнянно низька вартість;
 • можна установити одразу після монтажу вікна, не потребує додаткової доробки, додаткового сміття не створюється;
 • має естетичний зовнішній вигляд.

Як правило, підвіконня не потребує додаткового утеплення, так як встановлюється по сучасній системі монтажу. Але якщо Ваш дім спроектовано з ухилом на енергозбереження, рекомендуємо використовувати систему монтажу "тепле підвіконня". "Тепле підвіконня" представляє собою конструкцію з полістирольної плити з монтажною полицею, на яку встановлюється вікно, відлив і підвіконня. Полістирольна плита - це сучасний високотехнологічний матеріал з високими показниками енергозбереження.

Фурнітура

Від якості фурнітури залежить термін служби відкривних стулок. Неякісні варіанти швидко приходять в непригодність вже після першого року використання, викликаючи багато проблем. Краще купувати вікна з якісною німецькою фурнітурою GU (Gretsch-Unitas). ТМ "Вікна КОРСА" в своїх виробах використовує фурнітуру провідного європейського виробника "Gretsch-Unitas" (Германія). Компанія GU професійно вирішує задачі в області віконної фурнітури, пропонуючи найбільш вигідне співвідношення ціна-якість.

У сучасних вікнах можна побачити як зовні влаштовану фурнітуру, так і приховану. Все залежить від побажань і дизайнерських особливостей приміщення. Функціональність фурнітури визначається можливістю різних варіантів відкриття вікна - горизонтальне, вертикальне, мікропровітрювання, можна придбати також додаткові можливості у вигляді обмежувачів для провітрювання.

Які вікна встановлюються в котеджі?

Котедж - це вже велике поле для різних впроваджень дизайнерських проектів. Те, що звичайними вікнами нікого не здивуєш - зрозуміло, але от як здивувати сусідів? Можна почати з незвичайної форми вікон.

В котеджі та заміські будинки, як правило, встановлюють стандартні вікна прямокутних форм. Для клієнтів, які віддають перевагу індивідуальним архітектурним стилиям в дизайні та будівництві, в нашому асортименті є вікна нестандартних конструкцій: арочні вікна, трикутні, трапецієподібні, круглі та багатокутні.

Арочні вікна та двері

Вікна в формі арки в приватних будинказ з кожним роком стають популярніші, адже їх дизайн додає неповторний зовнішній вигляд архітектурі, в якій вони встановлені.

якісні арочні вікна Рехау фотоАрочні вікна

Арочні вікна від ТМ «Вікна КОРСА» відрізняються від вікон інших виробників запатентованою технологією армування, яка дозволяє робити відкривні арочні вікна без втрати жорсткості конструкції.

Ця технологія дає ряд переваг:

 • герметичність класу А (ДСТУ Б В.2.6.-23-2001) і заощадження тепла в приміщенні;
 • всі арочні вікна можна зробити відкривними без втрати конструктивної жорсткості (запатентована технологія армування);
 • спеціальні склопакети забезпечують високий рівень захисту від вуличного шуму;
 • мінімальний радіус дуги в пластиковій арці 32 см.
Технологія армування арочних вікон
 
У 2011 році конструкторський відділ ТМ "Вікна КОРСА" розробив і запатентував технологію армування арочного сегменту вікна.

 

Замовити арочні вікна

Трикутні вікна

Розміри пластикового трикутного вікна рекомендуємо проектувати до стадії будівництва. Вкрай важливо дотримуватися деяких нюансів при проектуванні віконного отвору і розміру трикутної конструкції. Якщо плануєте глухе вікно, то гострі кути повинні бути більше 20 градусів, це пов'язано з вимогами при зварюванні шва ПВХ профілю. Якщо плануєте вікно із стулкою, то кут повинен бути не менше 30 градусів, щоб стулка вільно закривалася і відкривалася.

металлопластикові трикутні вікна фотоТрикутні вікна

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями при виборі вікон - це абсолютно безкоштовно!

При правильному та грамотному виконанні з дотриманням всіх правил і обмежень, власникам ексклюзивних трикутних вікон REHAU не доведеться йти ні на які компроміси ні за функціональними, ні по захисним якостям в порівнянні з вікнами звичної форми.

 

Замовити трикутні вікна 

Трапецієподібні вікна

Металопластикові вікна у вигляді трапеції незвичайні і завжди притягують погляди оточуючих. Така форма не обмежується декількома варіантами виконання, і залишає дизайнерам інтер'єру безліч варіантів для креативного виконання. Єдине обмеження - це на кути конструкції, які повинні перевищувати 30 градусів.

 

Для трапецієподібних вікон з відкриванням, краще щоб переважали прямі кути, це не обмежить вікно в способі відкривання: провітрювання, повороту, поворотно-відкидного. А ось фрамужним відкриванням, можна оснастити майже будь-який трапецієподібне вікно.

 

Замовити трапецієподібні вікна 

Круглі вікна

Круглі вікна застосовуються в горищних і мансардних приміщеннях, в християнських храмах і на цокольних поверхах. Вікна круглої форми зустрічаються і в звичайному використанні в житлових приміщеннях. Все залежить від креативності та індивідуальних побажань клієнта. Унікальна технологія армування арки від ТМ КОРСА, додасть жорсткість конструкції. А надійна фурнітура дозволяє вибрати будь-який спосіб відкриття стулки.

 

Замовити круглі вікна 

Багатокутні вікна

Багатокутні вікна - це нестандартні форми металопластикових віконних конструкцій, що мають три і більше кута. Багатокутні абсолютно нічим не поступаються звичним вікнам прямокутної форми. У них однакові експлуатаційні терміни, склопакети, ПВХ профіль.

металопластикові багатокутні вікнаБагатокутні вікна

Вікна таких нестандартних форм в основному застосовуються для скління заміських будинків (дач), котеджів і приватних будинків. Вони доповнюють архітектурну задумку в фасаді будівлі.

 

Французькі вікна

Французьке скління або "вікна в підлогу" застосовується для виходу на терасу на першому поверсі і для скління лоджії або балкона на другому поверсі. Воно може бути глухим, розсувним, з відкриванням назовні або всередину і виконувати функції двері, для виходу на балкон і за межі приміщення.

металопластикові французькі вікна та панорамні вікна фотоФранцузькі вікна

 

Замовити 

Декорування

Для Вас доступні всі технології декорування пластикових вікон - палітра кольорів ламінації профілю, тонування стекол плівками або в масі, псевдовітражі (можливо навіть за Вашими ескізами), фацет різних форм і розмірів. Такі дизайнерські ефекти досягаються за індивідуальними і запропонованими схемами, що роблять вікна абсолютно унікальними за зовнішнім виглядом.

Ексклюзивні вікна і двері REHAU
 
ТМ "Вікна КОРСА" безумовний лідер у виготовленні нестандартних і без зайвої скромності ексклюзивних вікон і дверей

 

Для скління деяких вікон використовують тоновані склопакети, які можуть фільтрувати кількість потрапляння світла в приміщення і перегляд приміщення з боку вулиці.

Як захистити вікна від зламу?

На жаль, в наш час поширені злами не тільки вхідних дверей, але й вікон. Особливо проникненню через вікно піддаються перші поверхи будівлі. Щоб убезпечити своє житло від цього неприємного інциденту, рекомендуємо подумати про безпеку і замовити вікна, які будуть протистояти зламам.

Металопластикові вікна для приватного будинку і двері з протиударним склом
 
 

 

 

Що впливає на захист вікна від зламу?

Склопакет. Щоб підвищить рівень захисту від зламу, ми рекомендуємо замовляти вікна зі склопакетами з триплекс склом або загартованим склом. Такі стекла стійкі до механічних пошкоджень і ударів. Зловмиснику не вдасться проникнути в приміщення через вікна з такими протиударними склопакетами.

Фурнітура. Можна придбати вікно з антизламною фурнітурою починаючи від класу WK-1 (A) до класу WK-3 (A). Прихована фурнітура ще один варіант порятунку житла від зламів.

Застосовуючи такий комплекс протизламних заходів, можна надовго спантеличити зловмисника і відвести біду від свого житла.

 

Замовити консультацію

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (22 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню