Будуєтесь? Придбайте вікна ще до завершення будівництва!

Будуєтесь? Придбайте вікна ще до завершення будівництва!

Не втрачайте дорогоцінний час, прорахуйте орієнтовну вартість засклення оселі за проєктними розмірами, та зафіксуйте вартість на день прорахунку. Для прорахунку вартості Вам потрібно лише два розміри з проєкту: ширина та висота віконного проєму.

 

Замовити вікна

 

Збираючись придбати нові вікна чи двері для своєї новобудови, зробіть наступне:

 

замер окон

Розміри конструкції

Візьміть попередні розміри з проєктної документації. Точних розмірів не потрібно - це робота нашого майстра по замірах. Розміри в проєкті та по завершенню будівництва можуть не зовсім збігатися, нормальна ситуація в будівництві. Наш менеджер робить розрахунок приблизної вартості конструкції.

 

консультант, заказ окон

Дізнайтеся попередню вартість

Зверніться в компанію Вікна КОРСА через зручну для Вас форму: інтернет-консультація, телефонний дзвінок. Ще до завершення будівництва, Ви вже будете знати якими вікнами буде засклено Ваш будинок. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором оптимальної профільної системи для вашого об'єкту, кольором конструкції, розкажуть про найтепліші склопакети. Буквально за декілька хвилин розрахують попередню вартість Вашого вікна, дверей, проконсультують щодо якості, довговічності та гарантії конструкцій ТМ Вікна КОРСА.

 

расчет окон

Оплата

Після погодження попередньої вартості конструкцій, клієнт здійснює оплату коштів на які буде закуплено та зарезервовано матеріали для подальшого виготовлення вікон чи дверей. Коли завершено будівництво конструкційних проємів, менеджер направляє до Вас технічного спеціаліста, який заміряє точні розміри Ваших конструкцій та оцінить індивідуальні особливості приміщення, де буде відбуватися установка.

 

10 лет гарантия на окна

Документи і гарантія

Після визначення остаточної вартості замовлення Ви отримуєте повний пакет документів на всю продукцію і гарантію 10 років.

 

производство окон

Виготовимо в найкоротші терміни

Час виготовлення нашої продукції мінімальний, тому замовлення буде виконано в стислі терміни.

 

Кожен з наших співробітників є кваліфікованим фахівцем, тому процес вибору та замовлення конструкцій стане для Вас приємним процесом.

 

 

Замовити вікна

 

 
Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (8 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню