Наскільки екологічні та безпечні вікна з ПВХ профілю?

Наскільки екологічні та безпечні вікна з ПВХ профілю?

 

Перш ніж розпочати процес заміни вікон у квартирі або приватному будинку на вікна виготовлені з ПВХ профілю, більшість наших клієнтів ставлять очевидне і навіть передбачуване питання про якість і безпеку профілю з якого ТМ Вікна КОРСА виробляє вікна і двері, а саме наскільки безпечний матеріал ПВХ для людини та домашніх улюбленців? Розшифровка абревіатури ПВХ - «полівінілхлорид» вже сама по собі викликає не найприємніші асоціації (то хіба, що ви фахівець в області складного хімічного синтезу), і тим паче якщо ви не цікавилися даним питанням до моменту заміни старого вікна на сучасне металопластикове.

Скажемо відразу про те, що це не так. Полівінілхлорид або як він звучить в матчастині — ПВХ, це основний (головний) матеріал з якого і роблять металопластикові вікна (у нашому випадку вікна та двері). Оскільки компанія КОРСА з 1998 року працює на ринку металопластикових вікон і виключно з ПВХ профілем німецької компанії REHAU, ми гарантуємо абсолютну екологічність і безпеку здоров'ю людини та домашніх улюбленців. Профіль Rehau є продуктом складного хімічного процесу для якого використовується виключно натуральна сировина, а саме – хлорид натрію (куховарська сіль), нафта та газ. А сама екологічність підтверджується багатьма сертифікатами якості.

 

 

Якщо трохи заглибитися в історію, то сам матеріал ПВХ, був створений ще на початку далекого XIX століття французьким інженером, але як ви вже могли здогадатися, не знайшов йому застосування, а це й не дивно (їздять на конях, палять гасові лампи), було не до полівінілхлориду. А як співається в пісні «пройдут года...», роки минули й німецьким вченим Фріццом Клатте було знайдено застосування для ПВХ. До речі на сьогодні, матеріал ПВХ один з найстійкіших матеріалів до погодних умов і довкілля.

ПВХ - це той матеріал, який нас оточує буквально всюди. Щоб ми не робили – пили воду з пляшки, їли йогурт зі стаканчика, дивилися телевізор або користувалися ноутбуком, що там говорити, якщо навіть контейнери для зберігання донорської крові вироблені з полівінілхлориду. 

Ряд європейських країн, на приклад Німеччина, практично перейшли на використання ПВХ-труб для водопроводів з питною водою для населення. Давно всі знають наскільки німці уважні до дрібниць і особливо педантичні вони в питанні якості питної води, з часу як був даний старт заміні водопроводу на ПВХ трубу, не було виявлено жодного випадку з відхиленням норм питної води в Німеччині. А сам список хороших прикладів застосування ПВХ матеріалу, продовжувати  можна довго. Варто зазначити, що у високорозвинутих країнах Європи та Америці, страхові компанії при страхуванні життя та здоров'я клієнта, ніколи не розглядають ПВХ-профіль з якого зроблені вікна, як матеріал, що будь яким чином може нашкодити здоров'ю і майну клієнта. Чи варто після цього говорити про якусь загрозу у звичайних побутових умовах?

 

 

ПВХ матеріал, унікальний також тим, що його для повторної переробки можна використовувати 5 разів поспіль без втрати властивостей, характеристик і шкідливого впливу на довкілля.

Якщо розглядати встановлення металопластикових вікон відносно впливу на екологію, то ця дія має навіть не нейтральний, а позитивний ефект. Оскільки конструкції ТМ Вікна КОРСА мають високі показники енергозбереження і теплоізоляції, що у свою чергу дозволяє зберегти тепло в зимовий період, а влітку з ними не так жарко. Плюс в холодний період року, наші вікна сприяють зниженню показників супутніх при опалюванні викидів СО2 в атмосферу. Встановлюючи металопластикові вікна або двері ТМ Вікна КОРСА замість традиційних вікон з дерев'яними віконницями, ви сприяєте зниженню вирубки лісів. Ліс – легені планети.

Резюмуючи вищесказане, встановлення металопластикового вікна ТМ Вікна КОРСА — гарантія безпеки життя і здоров'я нашого клієнта і збереження природи!

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню